Sloboda a Solidarita (SaS)

Riešenia SaS na zníženie počtu exekúcií

Riešenia SaS na zníženie počtu exekúcií

Otvorili sme kancelárie vo všetkých krajských mestách

Otvorili sme kancelárie vo všetkých krajských mestách

Slovensko podľa SaS

Slovensko podľa SaS

Spravme Slovensko lepším špeciál

Spravme Slovensko lepším špeciál

UDALOSTI

01
SEP

Deň otvorených dverí v NR SR so SaSkou

15:09
NR SR, Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava

Spoznajte SaSkárov osobne – na Dni otvorených dverí v NR SR! Pripravili sme si pre vás bohatý program plný zaujímavých stretnutí a aktivít. Sme pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a radi sa s vami aj odfotíme. Tešíme sa na stretnutie s vami.

05
SEP

Diskusia strany SaS: Autorské práva v digitálnej dobe

00:09
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Nevítaná cenzúra internetu, alebo užitočná ochrana autorských práv? Ako plánuje Európska únia regulovať zdieľaný obsah na internete? Po GDPR je na stole nový návrh Smernice o ochrane autorských práv. Pozývame vás na diskusiu strany SaS k Smernici o ochrane autorských práv, ktorá sa uskutoční v stredu 5. septembra 2018 o 18:00 hod. v priestoroch centrály strany Sloboda a Solidarita na Priemyselnej 8 v Bratislave. Svoju účasť potvrdili viacerí zaujímaví hostia. Moderátorskej úlohy sa zhostí Richard Sulík. Všetci ste srdečne vítaní!

08
SEP

Športovo-detský deň s SaS v Banskej Bystrici

15:09
Športový areál fy BASELINE SPORT, s.r.o. v Banskej Bystrici, Švermova 32.

- #sasvregionoch Radi športujete a zabávate sa? Ak áno, pozývame vás na Športovo-detský deň s SaS v Banskej Bystrici za účasti poslancov NR SR. Tešia sa na vás Jana Kiššová, Anna Zemanová, Jana Cigániková, Miroslav Ivan, Martin Klus, Vladimír Sloboda a Juraj Droba. Na tých najmenších sa tešia naši animátori s množstvom detských športových hier. Všetci ste srdečne vítaní!