Okrskár

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85


Aplikácia okrskar.sk slúži na registráciu záujemcov do okrskovej volebnej komisie v rámci volieb.

Ako sa zaregistrovať?

  • vyplňte kontaktné údaje;
  • po kliknutí na tlačidlo Ďalej si vyberte kraj, okres, obec (alebo mestskú časť) a preferovaný okrsok, do ktorého máte záujem ísť – pri niektorých okrskov môže byť uvedená aj poznámka o danom okrsku (napr. jeho adresa a pod.); vždy sa zobrazujú iba aktuálne voľné okrsky. 
  • po odoslaní formulára treba potvrdiť registráciu kliknutím na aktivačný link. Ten je vám zaslaný na email, ktorý ste zadali pri registrácii. Odporúčame skontrolovať aj adresár Spam.

Aký je systém prideľovania do okrskov?  

Systém zobrazuje voľné okrsky podľa priorít.
Pri obsadzovaní okrskov si strana vyhradzuje právo uprednostniť členov, následne Priateľov slobody a potom ostatných

Dostupná je aj možnosť žiadateľa presunúť. Umožňuje to prepínač Možnosť presunúť. Ak to používateľ povolí a je náhodou z okrsku vytlačený používateľom s vyššou prioritou, systém ho automaticky posunie do ďalšieho voľného okrsku.
Ak sú všetky okrsky obsadené, tak ho presunie do pozície náhradníka.

Definitívnu informáciu, či ste boli finálne delegovaný ako okrskový zástupca sa dozviete z miestneho úradu v termíne, ktorý upravuje zákon. Miestny úrad posiela všetkým okrskárom pozvánku na školenie a zloženie sľubu.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá