Slovensko podľa SaS

Štandardný obrázok článku

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /website/sas.sk/pages/components/tabs/tabs.php on line 85


Chcete slušne spravovanú krajinu?
Slovensko môže byť úžasná krajina pre život. Máme krásnu prírodu, čistú vodu, skvelých ľudí, sme súčasťou najvyspelejšieho sveta a už dlhé desaťročia žijeme v mieri.
Žiaľ, krajinu si neriadime tak, ako by sme mohli, veci verejné nespravujeme tak, ako by sme mali. Výsledkom je školstvo v dezolátnom stave, krachujúce zdravotníctvo či nefunkčné súdnictvo.
Preto sme si my v strane Sloboda a Solidarita položili otázku, čo treba urobiť, aby bolo Slovensko výnimočne dobrým miestom pre život. Aby sme svižným krokom zvyšovali životnú úroveň, nebránili tvorivosti ľudí a postarali sa o tých najslabších. Na chvíľu sme zatvorili oči a predstavili si krajinu, v ktorej je radosť žiť.

Určili sme si osem priorít a ku každej z nich predkladáme odborné reformné dielo – návod, čo budeme robiť, keď nám občania dajú v najbližších parlamentných voľbách dôveru. Nebudeme strácať čas a prakticky ihneď pristúpime k náročným zmenám, ktoré nás po vyše desaťročí prešľapovania na mieste čakajú.
Uchádzame sa o vašu dôveru s rešpektom pred veľkou výzvou, ale aj s odhodlaním poctivo pripravených. Zaslúžite si lepší život a my spravíme všetko pre to, aby sme zo Slovenska spravili úžasnú krajinu.

Celý obsah si môžete pozrieť priamo v prehliadači na adrese: https://www.flipgorilla.com/p/25693471184524754/show

Alebo si vo formáte PDF môžete stiahnúť zo záložky Súbory.

Neexistujú žiadne obrázky
Neexistujú žiadne videá