UDALOSTI

15
OKT

Diskusia SaS v Považskej Bystrici: 105-krát lepšie zdravotníctvo

23:10
Hotel Študent, Slovenských partizánov 1131/51, Považská Bystrica, 017 01.

#sasvregionoch Príďte si vypočuť názor strany SaS na zdravotníctvo, na jeho chyby či nedostatky a diskutujte s nami o našich opatreniach na zlepšenie princípov jeho fungovania. Tešia sa na vás Jana Cigániková, Iveta Pospíšilová, Eugen Jurzyca, Martin Barto a Martin Pilnik.

16
OKT

Richard Sulík s Jarom Polačekom v Košiciach

00:10
Hotel TeleDom, Timonova 27, Košice

#sasvregionoch Pozývame vás na verejnú diskusiu Richarda Sulíka s kandidátom na primátora mesta Košice Jarom Polačekom. Diskutovať sa bude nielen o komunálnych, ale aj o celoslovenských témach.

17
OKT

Diskusia SaS: Ako znížiť účty za elektrinu

00:10
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Na Slovensku máme vďaka vláde Smeru stabilné ceny energií , ktoré sú stabilne vysoké. Ak ani vám nie je ľahostajné, koľko peňazí vám zostane v peňaženke po zaplatení účtu za elektrinu, pozývame vás na odbornú diskusiu o uskutočniteľných riešeniach na zníženie cien elektriny. Moderátorskej úlohy sa zhostí poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre energetiku Karol Galek. Pozvanie prijali predseda strany SaS Richard Sulík a analytik INESS Martin Vlachynský.

18
OKT

Richard Sulík v Bánovciach nad Bebravou

23:10
Hotel Arkádia, Janka Jesenského 561/3, Bánovce nad Bebravou

Pri príležitosti Regionálneho dňa SaS v bánoveckom okrese vás pozývame na verejnú diskusiu s predsedom strany Sloboda a Solidarita a poslancom Európskeho parlamentu Richardom Sulíkom v Bánovciach nad Bebravou. Tešíme sa na vás!

31
OKT

Peter Cmorej o Odvodovom bonuse

00:11
Konferenčná sála Penziónu TAVEL, Slovenská 19, Prešov

#sasvregionoch Dnešný odvodový a sociálny systém je extrémne komplikovaný. Vyžaduje si zásadnú reformu odvodov. Strana Sloboda a Solidarita takú reformu pripravila. Volá sa Odvodový bonus. Pozývame vás na verejnú prednášku pod vedením Petra Cmoreja, kde sa dozviete viac o opatrení, ktorým chceme zlepšiť život na Slovensku.