UDALOSTI

25
APR

Eugen Jurzyca v TV Pravda

16:04
TV Pravda

Líder kandidátky SaS Eugen Jurzyca bude diskutovať v relácii TV Pravda s lídrom kandidátky SNS Jaroslavom Paškom o ekonomických témach.

25
APR

Eurokampaň SaS v Liptovskom Mikuláši

20:04
Ochutnávka: Námestie mieru, Liptovský Mikuláš, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Route 66, Garbiarska 627, Liptovský Mikuláš, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Liptovskom Mikuláši to bude francúzske mäso na víne. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

25
APR

Eugen Jurzyca v diskusii Hospodárskych novín

21:04
Austria Trend Hotel Bratislava

Líder eurokandidátky strany SaS Eugen Jurzyca bude hosťom diskusie, ktorú organizujú Hospodárske noviny spolu s IT asociáciou Slovenska pri príležitosti blížiacich sa volieb do Európskeho parlamentu. Spolu s ďalšími lídrami kandidátok KDH, OĽaNO, SNS, SMK, Most-Híd, PS + SPOLU a Sme rodina rozoberie kľúčové ekonomické otázky, ako aj otázky v oblasti digitálnej agendy.

25
APR

Janka Cigániková v Téme dňa

Poslankyňa NR SR za SaS a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková bude dnes hosťom diskusnej relácie Téma dňa v TA3. Spolu s exministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom (Smer-SD) rozoberú aktuálnu situáciu v zdravotníctve.

26
APR

Eurokampaň SaS v Prešove

20:04
Ochutnávka: Hlavná 51, Prešov, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Dukla, Námestie legionárov 2, Prešov, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Prešove to bude bulharský Pilaf. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás

26
APR

Poslanci SaS v Brezne

23:04
Reštaurácia Omega, Švermová 7, Brezno

#sasvregionoch Poslanci SaS opäť vyrážajú do regiónov. Jana Kiššová, Martin Klus a Miroslav Ivan budú s vami debatovať v Brezne. Témy diskusie sú: podnikateľské prostredie, zahraničná politika, rozvoj cestnej a železničnej infraštruktúry. Všetci ste srdečne vítaní.

27
APR

Banskobystrická SaSkoštovka

20:04
Dolná 16, Banská Bystrica

#sasvregionoch V sobotu 27. apríla bude Banská Bystrica žiť najmä ochutnávaním dobrého vínka v príjemnej atmosfére už tradičného podujatia. No a pri takejto príležitosti samozrejme nemôžu chýbať SaSkári. Preto sme aj tento pre okoloidúcich pripravili malé prekvapenie v podobe Rišovce - tajného likérového receptu nášho predsedu a drobného občerstvenia. Tešia sa na vás predseda SaS Richard Sulík, poslanec NR SR a kandidát na poslanca Európskeho parlamentu s č. 10 Karol Galek, poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus a regionálni zástupcovia strany.

28
APR

Lucia Ď. Nicholsonová hosťom V politike

Podpredsedníčka NR SR a kandidátka SaS do Európskeho parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová bude v nedeľu hosťom relácie V politike v TA3. Spolu s poslancom NR SR Karolom Farkašovským (SNS) rozoberie témy ako: sloboda médií, náhubkový zákon, sledovanie novinárov a iné aktuálne témy.

29
APR

LIVE CHAT SaS s Natáliou Blahovou

22:04
Liberálny dom, Bratislava - Facebook

V pondelok 29. apríla odštartujeme v poradí už štvrtý LIVE CHAT strany Sloboda a Solidarita. Po Lucii Ďuriš Nicholsonovej, Alojzovi Baránikovi a Karolovi Galekovi odpovie na vaše otázky bojovníčka za práva detí Natália Blahová. Vaše otázky nám píšte priamo do facebookovej udalosti alebo do komentárov pod pondelkový LIVE CHAT.

30
APR

Karol Galek v diskusii Eurovoľby a klimatické otázky

16:04
Európske informačné centrum, Palisády 29, Bratislava

V súvislosti s blížiacimi sa eurovoľbami 2019 organizuje Európske informačné centrum verejnú diskusiu na tému Eurovoľby a klimatické otázky. O tom, čo chcú v tejto problematike slovenskí voliči a čo kandidáti na europoslancov bude diskutovať poslance NR SR, tímlíder SaS pre enrgetiku a kandidát SaS na poslanca Európskeho parlamenentu s číslom 10 Karol Galek. Jeho spoludiskutérmi budú: Monika Beňová (Smer-SD), Martin Hojsík (PS), Norbert Kurilla (Most-Híd) a ďalší.

30
APR

Eurokampaň SaS v Trnave

20:04
Ochutnávka: Trojičné námestie, Trnava, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Synagogue, Haulíkova 3, Trnava, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Trnave to bude luxemburský Bouneschlupp. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

01
Má

Diskusia SaS: Ako 15 rokov v EÚ zmenilo život na Slovensku?

00:05
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

V stredu 1. mája 2019 uplynie 15 rokov, odkedy sa Slovenská republika stala plnohodnotným členom Európskej únie. Preto sme pre vás pripravili ďalšiu zo série diskusií s názvom Rozhovory o zahraničnej politike, tentokrát s podtitulom: „Ako 15 rokov v EÚ zmenilo život na Slovensku?“ Tešia sa na vás Richard Sulík a naši kandidáti do eurovolieb 2019 Lucia Ďuriš Nicholsonová, Alojz Baránik a Eugen Jurzyca.

02
Má

Eurokampaň SaS v Martine

20:05
Ochutnávka: Divadelné námestie, Martin, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Kaviareň Čáry Máry, Námestie S. H. Vajanského 3, Martin, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Martine to budú slovenské bryndzové halušky. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

03
Má

Eurokampaň SaS v Poprade

20:05
Ochutnávka: Námestie sv. Egídia, Poprad, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Poprad, Partizánska 17, Poprad, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Poprade to bude poľský Žurek. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

09
Má

Eugen Jurzyca v diskusii "Ako obohatím EÚ ja?"

23:05
Malý Berlín, Štefánikova 4, Trnava

Voľby do Európskeho parlamentu sú tu čo nevidieť. Líder eurokandidátky strany SaS, poslanec NR SR a tímlíder strany pre verejné financie Eugen Jurzyca prijal preto pozvanie do diskusie na tému "Ako obohatím EÚ ja?", ktorú organizuje Kresťanskodemokratická mládež Slovenska. Hovoriť o význame Európskej únie a úlohe Slovenska s Eugenom Jurzycom budú aj ďalší eurokandidáti - Ivan Štefanec (KDH), Dominik Drdul (OĽaNO) a Michal Šimečka (PS a SPOLU).