UDALOSTI

19
OKT

Sadenie stromčekov so SaS v Krupine

14:10
Priemyselná 14, Krupina

#sasvregionoch Ani vám nie je osud našich lesov ľahostajný? Pridajte sa k iniciatíve poslankyne SaS a tímlíderky strany pre životné prostredie Anne Zemanovej a poďte s nami vysádzať mladé stromčeky v mestských lesoch. Tešíme sa na vás v Krupine. Zraz je na Priemyselnej 14 o 8:00 hod.

19
OKT

Terchovský polmaratón so SaS

15:10
Terchová

#sasvregionoch Terchovskú desiatku si aj tento rok odbehne Richard Sulik. Poďte ho predbehnúť a porozprávať sa o tom, ako môžeme pomôcť zlepšiť Slovensko. Záštitu nad podujatím prevzal poslanec Národnej rady Slovenskej republiky a podpredseda Žilinského samosprávneho kraja Milan Laurenčík. Všetci ste srdečne vítaní :)

21
OKT

Káva od Branislava Grӧhlinga

13:10
Internáty Mlyny, zastávka Staré Grunty, Bratislava

Ani vy nemôžete začať deň bez šálky vašej obľúbenej kávy? Podpredseda strany SaS a tímlíder pre školstvo Branislav Grӧhling presne vie, čo potrebujete, preto si na vás s rannou kávičkou počká od pondelka do stredy na zastávke Staré Grunty. Zastavte sa na kus reči, pochutnajte si na voňavej káve a príďte si aj po malý darček. Tešíme sa na vás :)

26
OKT

Sadenie stromčekov so SaS v Lipanoch

14:10
Motorest Špárová, Lipany

#sasvregionoch Ani vám nie je osud našich lesov ľahostajný? Pridajte sa k iniciatíve poslankyne SaS a tímlíderky strany pre životné prostredie Anne Zemanovej a poďte s nami vysádzať mladé stromčeky v mestských lesoch. Zraz je o 11:30 hod. pred Motorestom Špárová (smer Stará Ľubovňa). Tešíme sa na vás :)

26
OKT

Malacká desiatka so SaS

15:10
Zámocký park, Malacky

#sasvregionoch Ako sa vraví, v zdravom tele, zdravý duch. Ak si aj vy radi zabeháte, pridajte sa k tímu SaS a odbehnite si spoločne s nami obľúbenú Malackú desiatku. Po dobehnutí do cieľa na vás čakajú aj malé darčeky a pre nádejných kuchárov máme pripravenú kuchársku knihu s receptami Richarda Sulíka. Tešíme sa na vás :)

27
OKT

Rozhovory o zahraničnej politike s Martinom Klusom - Spišská Nová Ves

23:10
Broadway Pub & Music Venue, Zimná 42, Spišská Nová Ves

#sasvregionoch Podpredseda NR SR, predseda poslaneckého klubu SaS a tímlíder strany pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus opäť štartuje svoju tour po Slovensku s názvom "Rozhovory o zahraničnej politike". Tentokrát sa v diskusii zameria na témy ako brexit, obchodná vojna, ekonomická kríza či hodvábna cesta. Ak aj vás zaujíma zahranično-politické dianie a jeho dopady na Slovensko, radi vás na diskusii privítame. Začíname v Spišskej Novej Vsi.

28
OKT

Rozhovory o zahraničnej politike s Martinom Klusom - Košice

23:10
MaJel Rovás Centrum, Alžbetina 42, Košice

#sasvregionoch Podpredseda NR SR, predseda poslaneckého klubu SaS a tímlíder strany pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus opäť štartuje svoju tour po Slovensku s názvom "Rozhovory o zahraničnej politike". Tentokrát sa v diskusii zameria na témy ako brexit, obchodná vojna, ekonomická kríza či hodvábna cesta. Ak aj vás zaujíma zahranično-politické dianie a jeho dopady na Slovensko, radi vás na diskusii privítame. Pokračujeme v Košiciach.

09
NOV

Festival klobás so SaS v Martine

15:11
Penzión Ľadoveň, Daniela Michaelliho 4, Martin

#sasvregionoch Ak si aj vy radi pochutnáte na domácich klobáskach, pozývame vás na Medzinárodný festival klobás do Martina, kde si tím strany SaS zasúťaží v príprave tejto obľúbenej mäsovej pochúťky. Zastavte sa na kus reči so SaSkármi. Čakajú na vás aj malé darčeky a príjemné rozhovory. Tešíme sa na vás :)