UDALOSTI

18
AUG

SaS beží od Tatier k Dunaju

15:08
Jasná, Banská Bystrica, Komjatice, Bratislava

Členovia strany Sloboda a Solidarita sú zanietení športovci. Tím „Sloboda a Solidarita“ pod vedením kapitána Richarda Sulíka a tento rok po prvý raz aj ďalší SaS tím „Slzy a Smiech“ budú musieť zdolať od soboty do nedele náročnú trať dlhú 346 km. Príďte nás cez víkend podporiť na našej trase. Tešíme sa na vás!

21
AUG

Nezabudnime na august 1968

23:08
Nám. SNP, Banská Bystrica

#sasvregionoch Pripomeňte si 50. výročie okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy spolu s nami a príďte v utorok 21. augusta 2018 o 17:00 hod. na Námestie SNP v Banskej Bystrici. Prihovoria sa vám naši SaSkári spolu s partnermi z demokratickej pravice. Strana SaS nezabúda. Nezabudnite ani vy. Sloboda je naša!

24
AUG

Richard Sulík vo Svidníku

20:08
Reštaurácia Martin, Sovietskych hrdinov 113, Svidník

#sasvregionoch Chcete sa osobne stretnúť a porozprávať s Richardom Sulíkom? Máte jedinečnú príležitosť. Príďte v piatok 24. augusta o 14:00 hod. do reštaurácie Martin na ul. Sovietskych hrdinov 113. Diskutovať sa bude o aktuálnych politicko-spoločenských témach. Tešíme sa na stretnutie s vami!

01
SEP

Deň otvorených dverí v NR SR so SaSkou

15:09
NR SR, Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava

Spoznajte SaSkárov osobne – na Dni otvorených dverí v NR SR! Pripravili sme si pre vás bohatý program plný zaujímavých stretnutí a aktivít. Sme pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a radi sa s vami aj odfotíme. Tešíme sa na stretnutie s vami.

05
SEP

Diskusia strany SaS: Autorské práva v digitálnej dobe

00:09
Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Nevítaná cenzúra internetu, alebo užitočná ochrana autorských práv? Ako plánuje Európska únia regulovať zdieľaný obsah na internete? Po GDPR je na stole nový návrh Smernice o ochrane autorských práv. Pozývame vás na diskusiu strany SaS k Smernici o ochrane autorských práv, ktorá sa uskutoční v stredu 5. septembra 2018 o 18:00 hod. v priestoroch centrály strany Sloboda a Solidarita na Priemyselnej 8 v Bratislave. Svoju účasť potvrdili viacerí zaujímaví hostia. Moderátorskej úlohy sa zhostí Richard Sulík. Všetci ste srdečne vítaní!

08
SEP

Športovo-detský deň s SaS v Banskej Bystrici

15:09
Športový areál fy BASELINE SPORT, s.r.o. v Banskej Bystrici, Švermova 32.

- #sasvregionoch Radi športujete a zabávate sa? Ak áno, pozývame vás na Športovo-detský deň s SaS v Banskej Bystrici za účasti poslancov NR SR. Tešia sa na vás Jana Kiššová, Anna Zemanová, Jana Cigániková, Miroslav Ivan, Martin Klus, Vladimír Sloboda a Juraj Droba. Na tých najmenších sa tešia naši animátori s množstvom detských športových hier. Všetci ste srdečne vítaní!