UDALOSTI

12
NOV

Káva od Branislava Gröhlinga v Mlynskej doline

Mlynská dolina

UTOROK, STREDA A ŠTVRTOK = KÁVA OD BRAŇA GRÖHLINGA. Zastav sa na kus reči a pochutnaj si na voňavej káve priamo na zastávke Cintorín Slávičie údolie. Podpredseda strany SaS a tímlíder pre školstvo Branislav Gröhling presne vie, čo potrebuješ a preto si na teba počká s rannou kávičou. Čakať vás tam bude Branislav Gröhling krajiny od 7:00 do 9:00.

13
NOV

R. Sulík v Košiciach na diskusii Východ po roku 2020

20:11
Tabačka Kulturfabrik Gorkého 2, 040 01 Košice-Staré Mesto, Slovensko

Diskusia za účasti R. Sulíka.

14
NOV

Energetika a eurofondy (diskusia SaS)

23:11
Strojárska 2060/95, Snina

Stretnutie s expertom SaS na eurofondy Janom Rudolfom a expertom SaS na energetiku Karolom Galekom. Ako je možné tieto dve odvetvia zmeniť tak, aby sa Slovensko posunulo dopredu? Čo všetko obsahuje účet za elektrinu? Aká je budúcnosť eurofondov po roku 2020? Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z prešovského kraja? Jozef Kanuščák (Lipany) Ján Luterán (Prešov) Marek Juro (Humenné) Slavomír Božoň (Poprad) Andrej Buday (Prešov) Ľuboš Sopoliga (Hanušovce nad Topľou) Ľudmila Smreková (Stará Ľubovňa) Dušan Šaradín (Levoča) Michal Gallik (Lendak) Ľuboš Filiač (Podolínec) #sasvregionoch

14
NOV

R. Sulík vo Veľkom Krtíši na Besede denníka N

00:11
KC Marťák, Veľký krtíš

Príďte si vypočuť prvý tohtoročný predvolebný duel v KC Marták. Diskutovať budú predseda SaS Richard Sulík a predseda OĽaNO Igor Matovič. Moderuje reportér Denníka N Karol Sudor. Príďte sa pýtať aj vy. Vstupné 3 eurá, v cene každej vstupenky je jeden nápoj zdarma.

15
NOV

Káva od Branislava Gröhlinga a Mira Žiaka

16:11
Námestie SNP, Partizánske

Príďte si dať dobrú kávu na Námestie SNP v Partizánskom. Zároveň sa môžete porozprávať s poslancom NR SR Branislavom Gröhlingom a Miroslavom Žiakom, expertom na poľnohospodárstvo a zdravé potraviny. Očakávať vás budeme medzi 10:00 a 16:00. Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z trenčianskeho kraja? Miroslav Žiak (Prievidza) Ladislav Matejka (Trenčín) Iveta Pospíšilová (Považská Bystrica) Vladimír Poruban (Trenčín) Jarmila Tesková (Považská Bystrica) Miroslav Procháska (Prievidza) Štefan Duffek (Holíč) Peter Ševčík (Bánovce nad Bebravou) Ivan Drienik (Považská Bystrica) Marek Borik (Prievidza) Juraj Lednický (Púchov) Karol Uváčik (Trenčín) #sasvregionoch

15
NOV

Pivo a beseda so SaSkou

00:11
Rožňava

Pivo a beseda s Richardom Sulíkom. O bližšom programe vás budeme informovať. #sasvregionoch

16
NOV

Spomienka na 17. november

18:11
Poštová 504/6, 811 06 Bratislava, Slovensko

Príďte na stretnutie s Richardom Sulíkom a kandidátmi za stranu Sloboda a Solidarita na Poštovú ulicu v Bratislave. Čakáme vás od 12:00 do 17:00.

16
NOV

Ondrejský jarmok v Komárne

00:11
Parkovisko pri Hradnej ulici, Komárno

O BLIŽŠOM PROGRAME VÁS BUDEME INFORMOVAŤ Takmer každé mesto na Slovensku má svoj jarmok a ani mesto Komárno nie je výnimkou. Mesto je pyšné na túto udalosť, lebo mnoho ľudí ju má zapísanú vo svojom kalendári hrubými písmenami. Tento rok sa koná Ondrejský jarmok v polovici novembra, teda dva týždne pred Ondrejom. Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z Nitrianskeho kraja? Ľudovít Paulis (Tešedíkovo) Ivan Holko (Preseľany) Ivan Debnár (Zlaté Moravce) Lukáš Čelinák (Nitra) Peter Polák (Veľká Dolina) Peter Andráši Šaľa) Peter Žiak (Levice)

17
NOV

Janka Cigániková meria cukor v krvi a tlak v Záhorskej Bystrici

19:11
Námestie Rodiny, 841 06 Bratislava, Slovenská Republika

Nie je lepšieho pocitu, ako keď sa dozviete pozitívne správy o svojom zdraví. Príďte si zdarma dať odmerať hladinu cukru v krvi a tlak. Zároveň sa môžete porozprávať s poslankyňou Národnej rady a členkou zdravotníckeho Výboru NR SR Jankou Cigánikovou a Martinom Bartom z tímu SaS pre zdravotníctvo. Stretnúť nás v Záhorskej Bystrici môžete od 13:00 do 18:00. Vedeli ste, že 7-10% z vás môže mať nábeh na cukrovku a ani o tom nevie? Poslankyňa NR SR za SaS a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková bude osobne merať hladinu cukru v krvi. Ak vám záleží na vašom zdraví, príďte. Zároveň si môžete nechať zmerať tlak. Teší sa na vás Janka Cigániková. #sasvregionoch

18
NOV

Noví šmejdi pripravujú ľudí o dôchodky (diskusia SaS)

23:11
Liberálny dom

Kam smerujú naše dôchodky? Ako sa pripraviť na budúcnosť? Čo sa musí zmeniť? Odpovede na tieto a ďalšie otázky sa dozviete, ak prídete na diskusiu o dôchodkoch a dôchodkovom systéme do Liberálneho domu. Viesť ju bude expert na Odvodový bonus a dôchodkový systém strany Sloboda a Solidarita Peter Cmorej bude diskutovať s tromi odborníkmi na financie na tému dôchodkov. Spíkri: Ján Šebo, Peter Mikloš, Roman Scherhaufer a Jozef Beständig - Ján Šebo je člen viacerých expertných skupín pri Európskej komisií zaoberajúcich sa dôchodkovými systémami a finančnými službami. Jeho prácou je napríklad dizajnovanie európskej penzijnej schémy. Ján Šebo pôsobí aj ako expert Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny pre druhý dôchodkový pilier. Zároveň pôsobí ako prodekan na Ekonomickej fakulte UMB v Banskej Bystrici. Problematike investovania na finančných trhov sa venuje viac ako dve desaťročia. - Peter Mikloš pôsobí ako riaditeľ odboru ochrany finančného spotrebiteľa na Ministerstve financií SR. Predtým zastával rovnakú pozíciu v Národnej Banke Slovenska. Je spoluzodpovedný za tvorbu legislatívy a regulácie finančného trhu a finančného sprostredkovania. - Roman Scherhaufer na kapitálovom trhu pôsobí od roku 1994. Bol výkonným riaditeľom Slovenskej asociácie správcovských spoločností, podpredsedom Rady Garančného fondu investícií, podpredsedom výkonného výboru Asociácie obchodníkov s cennými papiermi, členom Rozhodcovskej komisie Úradu pre finančný trh a členom tímu pre dôchodkovú reformu pri Ministersteve práce, sociálnych vecí a rodiny. V súčasnosti je predsedom Etickej komisie Asociácie finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov a pôsobí ako predseda predstavenstva Spoločnosti EIC. - Jozef Beständig je finančný analytik a sprostredkovateľ, autor projektu transparentne.info. Web Transparentne.info obsahuje detailné prepočty nákladovosti jednotlivých poistných a investičných produktov.

19
NOV

Diskusia s Jarmilou Halgašovou v obci Iža

23:11
Reštaurácia Biely kôň, obec Iža

Stretnutie s poslankyňou NR SR Jarmilou Halgašovou a kandidátmi Monikou Filipovou a Radovanom Kazdom. Témami bude poľnohospodárstvo, štíhly štát a neprehľadná situácia ohľadom kontroverzného smetiska v katastri obce Iža. Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z Nitrianskeho kraja? Ľudovít Paulis (Tešedíkovo) Ivan Holko (Preseľany) Ivan Debnár (Zlaté Moravce) Lukáš Čelinák (Nitra) Peter Polák (Veľká Dolina) Peter Andráši Šaľa) Peter Žiak (Levice)

21
NOV

Janka Cigániková meria cukor a tlak v Rimavskej Sobote

19:11
Hlavné námestie pri knižnici

Nie je lepšieho pocitu, ako keď sa dozviete pozitívne správy o svojom zdraví. Príďte si zdarma dať odmerať hladinu cukru v krvi a tlak. Zároveň sa môžete porozprávať s poslankyňou Národnej rady a členkou zdravotníckeho Výboru NR SR Jankou Cigánikovou a Martinom Bartom z tímu SaS pre zdravotníctvo. Stretnúť nás v Rimavskej Sobote môžete od 13:00 do 18:00. Vedeli ste, že 7-10% z vás môže mať nábeh na cukrovku a ani o tom nevie? Poslankyňa NR SR za SaS a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková bude osobne merať hladinu cukru v krvi. Ak vám záleží na vašom zdraví, príďte. Zároveň si môžete nechať zmerať tlak. Teší sa na vás Janka Cigániková. Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z banskobystrického kraja? Martin Klus (Banská Bystrica) Radovan Sloboda (Banská Bystrica) Anna Paľovová (Zvolen) Vladimír Halaj (Lučenec) Maroš Skopal (Krupina) Zaher Mahmoud (Lučenec) Martin Pilnik (Lovčica - Trubín) Branislav Bukviar (Rimavská Sobota) Michal Kováč (Lučenec) Ondrej Gömöry (Veľký Krtíš) Juraj Krátky (Žiar nad Hronom) Michal Komada (Veľký Krtíš) Marcela Zvrškovcová (Banská Štiavnica) Jozef Kramec (Lučenec) Róbert Olšiak (Zvolen) Ján Ciglan (Podbrezová) Juraj Olejček (Banská Bystrica) Mária Urbanová (Poniky) Branislav Bosák (Banská Bystrica)

21
NOV

Debata bez floskúl: o bezpečnostnej a zahraničnej politike

00:11
Cafe Campus. Náprstkova 10, Praha

Predseda NR SR pred pár dňami oficiálne vyhlásil dátum konania parlamentných volieb na Slovensku, čo prirodzene znamená zvýšenú pozornosť venovanú politickému dianiu v krajine a implicitne funguje ako povestný výstrel štartujúci kampaň politických strán a hnutí. Aj preto sme sa toto obdobie rozhodli využiť na sprostredkovanie diskusného duelu medzi dvoma odborníkmi na zahraničnú politiku a bezpečnosť s krstným menom Martin a to Martinom Dubécim z Progresívneho Slovenska a Martinom Klusom zo strany Sloboda a Solidarita. Čo týchto pánov spája a čo ich rozdeľuje? Čo a prečo by chceli priniesť do slovenskej vnútornej i zahraničnej politiky? Aké prvky politickej reality dnešných dní ich iritujú najviac? Čo formovalo ich hodnoty a postoje? Odpoveď na tieto a mnohé iné otázky Vám prinesie moderátor Jakub Kuchar.

22
NOV

Janka Cigániková meria cukor a tlak v Prešove

15:11
Námestie legionárov 6, Prešov

Nie je lepšieho pocitu, ako keď sa dozviete pozitívne správy o svojom zdraví. Príďte si zdarma dať odmerať hladinu cukru v krvi a tlak. Zároveň sa môžete porozprávať s poslankyňou Národnej rady a členkou zdravotníckeho Výboru NR SR Jankou Cigánikovou a Martinom Bartom z tímu SaS pre zdravotníctvo. Stretnúť nás v Prešove môžete od 9:00 do 13:00. Vedeli ste, že 7-10% z vás môže mať nábeh na cukrovku a ani o tom nevie? Poslankyňa NR SR za SaS a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková bude osobne merať hladinu cukru v krvi. Ak vám záleží na vašom zdraví, príďte. Zároveň si môžete nechať zmerať tlak. Teší sa na vás Janka Cigániková. Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z prešovského kraja? Ján Luterán (Prešov) Andrej Buday (Prešov) Jozef Kanuščák (Lipany) Marek Juro (Humenné) Slavomír Božoň (Poprad) Ľuboš Sopoliga (Hanušovce nad Topľou) Ľudmila Smreková (Stará Ľubovňa) Dušan Šaradín (Levoča) Michal Gallik (Lendak) Ľuboš Filiač (Podolínec) #sasvregionoch

22
NOV

SaSka v Medzilaborciach

16:11
Medzilaborce

O BLIŽŠOM PROGRAME VÁS BUDEME INFORMOVAŤ Počas regionálneho dňa v Medzilaborciach sa kandidáti a známe tváre strany Sloboda a Solidarita stretnú s voličmi, študentami, miestnymi podnikateľmi a naplánovaná je aj podvečerná diskusia.

23
NOV

Ondrejský jarmok v Želiezovciach

15:11
Centrum mesta želiezovce

O BLIŽŠOM PROGRAME VÁS BUDEME INFORMOVAŤ Takmer každé mesto či mestečko na Slovensku má svoj jarmok a ani Želiezovce nie sú výnimkou. Stretneme sa na Ondrejskom jarmoku v Želiezovciach v sobotu 23. novembra. Čakať vás v našom stánku budeme počas celého dňa od 9:00 do 17:00. Viete, kto na kandidátke SaS kandiduje z Nitrianskeho kraja? Ľudovít Paulis (Tešedíkovo) Ivan Holko (Preseľany) Ivan Debnár (Zlaté Moravce) Lukáš Čelinák (Nitra) Peter Polák (Veľká Dolina) Peter Andráši Šaľa) Peter Žiak (Levice)

29
NOV

Mikulášske trhy v Snine

16:11
Snina

O BLIŽŠOM PROGRAME VÁS BUDEME INFORMOVAŤ

29
NOV

Mikuláš v Snine so SaS

21:11
Strojárska 2060/95, 06901 Snina

Stretnite sa s tvárami SaS v Snine na Mikulášskych trhoch. Príďte sa zabaviť a podebatovať o tom, ako môžeme spoločne posunúť našu krajinu k lepšiemu. 29-30.11. 2019 sa v Snine uskutočnia Mikulášske trhy. Myslím idealny čas postaviť stánok a prezentovť stranu. K tomu by sme vedeli spojiť aj nejakú večernú debatu poprípade návštevu primátorky a nejakej firmy.

06
DEC

SaSka na vianočných trhoch v Petržalke

16:12
Námestie republiky, Petržalka, Bratislava

O BLIŽŠOM PROGRAME VÁS BUDEME INFORMOVAŤ

14
DEC

Varenie kapustnice v Šenkviciach

15:12
Námestie Gabriela Kolinoviča, 900 81 Šenkvice, Slovensko

Zúčastnia sa: Domorák, Zemanová, Viskupič, Zajacová, Breska

20
DEC

SaSka na súťaži vo varení kapustnice v Rimavskej sobote

00:12
Hlavné námestie, 979 01 Rimavská Sobota, Slovensko

O BLIŽŠOM PROGRAME VÁS BUDEME INFORMOVAŤ