UDALOSTI

23
DEC

Richard Sulík v relácii V politike

TA3 Bratislava

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík bude v nedeľu hosťom v relácii V politike v TA3. Bude hodnotiť politický rok 2018.

18
DEC

Diskusia s Annou Zemanovou v Poprade

Groteska Art Caffe, Štefánikova 99/72, Poprad

#sasvregionoch Ak vám záleží na ochrane našich lesov tak ako nám v strane Sloboda a Solidarita, pozývame vás do Popradu na verejnú diskusiu s poslankyňou NR SR a tímlíderkou strany SaS pre životné prostredie Annou Zemanovou. Témou stretnutia budú „Lesy a životné prostredie“.

18
DEC

Eugen Jurzyca v relácii Z prvej ruky

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre verejné financie Eugen Jurzyca bude zajtra hosťom v relácii Z prvej ruky v RTVS. Diskutovať bude s Radovanom Balážom (SNS) o rekreačných poukazoch.

17
DEC

Ľubomír Galko v relácii Téma dňa.

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko bude dnes hosťom v relácii Téma dňa. Diskutovať bude s B. Kollárom, M. Beblavým, A. Hlinom o prezidentských voľbách.

14
DEC

Vianočná kapustnica s SaS v Rimavskej Sobote

Hlavné námestie, Rimavská Sobota

#sasvregionoch Viete o tom, že SaSkári varia najlepšiu vianočnú kapustnicu? Neveríte? Príďte podporiť náš tím vo varení tejto tradičnej pochúťky a presvedčte sa na vlastné oči. Tešíme sa na vás už tento piatok v Rimavskej Sobote.

13
DEC

Richard Sulík v Servus TV

SERVUS TV Salzburg

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík bude dnes hosťom v SERVUS TV. Diskutovať bude na tému: Atentát v Štrasburgu - ako sa vysporiadať s hrozbou.

13
DEC

Jarmila Halgašová v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre pôdohospodárstvo Jarmila Halgašová bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o cenách potravín.

12
DEC

Ján Rudolf v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Expert strany Sloboda a Solidarita (SaS) na eurofondy Ján Rudolf bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o problémoch s eurofondami v školstve.

11
DEC

Martin Klus v relácii Správy a Komentáre

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom v relácii Správy a komentáre v RTVS Dvojka. Diskutovať bude so štátnym tajomníkom MZV F. Ružičkom o brexite.

10
DEC

Martin Klus v relácii Téma dňa.

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o schválení Globáneho paktu o migrácii.

09
DEC

Jana Kiššová v relácii V politike

TA3 Bratislava

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre podnikateľské prostredie Jana Kiššová bude v nedeľu hosťom v relácii V politike v TA3. Diskutovať bude s J. Richterom (SMER-SD) o vývoji zamestnanosti a obedoch zadarmo.

08
DEC

Karol Galek v relácii Sobotné dialógy

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre energetiku Karol Galek bude v sobotu hosťom v relácii Sobotné dialógy v RTVS. Diskutovať bude s P. Žigom (SMER-SD) o energetickej bezpečnosti, zákone o ochrane SPP pred exekúciami a dostavby jadrovej elektrárne Mochovce.

08
DEC

Súťaž vo varení kapustnice v Šenkviciach s SaS

Námestie Gabriela Kolinoviča, Šenkvice

Aj tento rok vás pozývame na súťaž vo varení kapustnice, ktorá sa uskutoční v rámci konania tradičných Šenkvických vianočných trhov. Príďte podporiť tím strany SaS a stretnite sa s Richardom Sulíkom, Janou Kiššovou či Vladimírom Slobodom. Tešíme sa na vás.

06
DEC

Richard Sulík v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o Kočnerovej Gorile.

06
DEC

Karol Galek v relácii Z prvej ruky

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre energetiku bude hosťom v relácii Z prvej ruky v RTVS. Diskutovať bude s J. Baškom (SMER-SD) o aktivistoch a uhlí.

05
DEC

Jarmila Halgašová v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre pôdohospodárstvo Jarmila Halgašová bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o zmenách v odvode pre reťazce.

05
DEC

Eugen Jurzyca bude hosťom v relácii Z prvej ruky

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre verejné financie Eugen Jurzyca bude dnes hosťom v relácii Z prvej ruky v RTVS. Diskutovať bude s L. Kamenickým (SMER-SD) o rozpočte.

03
DEC

Karol Galek v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre energetiku Karol Galek bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o Greenpeace.

03
DEC

Juraj Droba v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Bude hodnotiť rok na župe.

03
DEC

Mikuláš so SaSkou

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

V pondelok 3. decembra 2018 sme v centrále stany SaS pripravili pre tých najmenších bohatý program. A zatiaľ, čo sa deti budú „mikulášovať“, dospelí si budú môcť pochutnať na kapustnici a varenom vínku. Detský program je vhodný pre deti od 3 do 14 rokov. Soju účasť aj s počtom detí nahlasujte na adrese asistentka@sas.sk.

02
DEC

Martin Klus v relácii V politike

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém bude v nedeľu hosťom v relácii V politike v TA3. Diskutovať bude s poslancom NR SR Martinom Poliačikom o Globálnom pakte OSN o migrácii a o zahranično-politickom smerovaní SR

28
NOV

Ondrej Dostál v relácii Správy a komentáre

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR Ondrej Dostál bude dnes hosťom v relácii Správy a komentáre v RTVS/Dvojka. Diskutovať bude o Globálnom pakte o migrácii.

28
NOV

Martin Klus v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a líder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o Globálnom pakte o migrácii.

27
NOV

Eugen Jurzyca v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre verejné financie Eugen Jurzyca bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o štátnom rozpočte.

27
NOV

Diskusia SaS: Eurofondy a Slovensko po roku 2020

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Po roku 2020 začne v EÚ nové programové obdobie a Slovensko dostane opäť niekoľko miliárd z eurofondov. Na Slovensku sa však eurofondy stali predmetom rozkrádania a korupcie. My v strane Sloboda a Solidarita sme pripravení prevziať zodpovednosť aj za túto problematiku. Ak sa chcete dozvedieť o našich zámeroch viac, pozývame vás na verejnú diskusiu na tému: „Eurofondy a Slovensko po roku 2020. Vízia, princípy a riešenia strany SaS.“ Diskutovať s vami prídu Lucia Ď. Nicholsonová, Ladislav Miko, Ján Rudolf, moderuje Richard Sulík. Tešíme sa na vás.

26
NOV

Richard Sulík u Braňa Závodského

Rádio Expres

Predseda strany SaS a europoslanec Richard Sulík bude dnes hosťom v relácii Braňa Závodského v rádiu Expres. Reč bude o záveroch víkendovej Programovej konferencie SaS, ale aj o aktuálnych témach.

25
NOV

Richard Sulík v O 5 minút 12

RTVS, Bratislava

Predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík sa v nedeľu v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 stretne s predsedom NR SR Andrejom Dankom. Témou diskusie bude odvolávanie predsedu parlamentu, Globálny pakt OSN o migrácii či brexit.

25
NOV

Richard Sulík v relácii V politike

TA3, Bratislava

Predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík bude hosťom nedeľnej diskusnej relácie V politike v televízii TA3. Diskusia s Norom Dolinským sa ponesie v znamení aktuálnych domácich i zahraničných politických tém.

24
NOV

Martin Klus v Sobotných dialógoch

Rádio Slovensko

Hosťom víkendovej relácie Sobotné dialógy bude poslanec NR SR a člen zahraničného výboru Martin Klus. Diskutovať bude spolu s ministrom zahraničných vecí Miroslavom Lajčákom na tému Globálny pakt OSN o migrácii a brexit.

21
NOV

Martin Klus v relácii V politike

TA3, Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom v relácii V politike v TA3. Diskutovať bude s Ľubošom Blahom zo strany Smer-SD o Globálnom pakte o migrácii.

20
NOV

Jana Kiššová v Téme dňa

TA3, Bratislava

Podpredsedníčka SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR bude hosťom v relácii Téma dňa v televízii TA3. Diskutovať sa bude o aktuálnych politických témach.

20
NOV

Janka Cigániková u Braňa Závodského

Rádio Expres, Bratislava

Poslankyňa NR SR a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková bude v relácii Braňo Závodský naživo v rádiu Expres hovoriť o dôvodoch, prečo strana SaS podáva trestné oznámenie na ministerku zdravotníctva Andreu Kalavskú.

18
NOV

Richard Sulík vs. Monika Beňová v Na telo

Na telo s Michalom Kovačičom / TV Markíza

Predseda SaS Richard Sulík bude diskutovať s europoslankyňou za Smer-SD Monikou Beňovou v relácii Na telo s Michalom Kovačičom v Televízii Markíza o aktuálnych politických témach.

18
NOV

Lucia Ď. Nicholsonová hosťom O 5 minút 12

RTVS/Jednotka

Tento víkend si pripomíname 29. výročie Nežnej revolúcie. Odkaz Novembra ´89 bude aj témou diskusnej relácie RTVS O 15 minút 12. Udalosti novembrových dní prepojí so súčasnou politickou situáciou podpredsedníčka NR SR za SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová. Diskutovať bude spoločne s Miroslavom Čížom, podpredsedom poslaneckého klubu Smer-SD.

18
NOV

Eugen Jurzyca hosťom V politike

V nedeľu bude poslanec NR SR a tímlíder SaS pre verejné financie Eugen Jurzyca hosťom relácie V politike v televízii TA3. Spolu s Jarolsavom Paškom (SNS), Milanom Krajniakom (Sme rodina) a Erikom Tomášom (Smer-SD) bude diskutovať o možnom zastrašovaní iniciatívy Za slušné Slovensko, o protestoch, ale aj o zahraničnej politike.

17
NOV

Postavili sme sa moci: Spomienka na November ´89 v Nitre

Pešia zóna, Trattoria Moretti, Sládkovičova 15, Nitra

#sasvregionoch Dnes v časoch demokracie nesmieme byť hluchí ani slepí. Nemôžeme si zakrývať oči pred tým, čo sa na Slovensku deje. Postavili sme sa moci vtedy, postavme sa jej aj dnes. V sobotu 17. novembra 2018 odštartujeme spomienkové stretnutie na námestí na pešej zóne (bývalý Dom módy). Následne sa presunieme do Trattorie Moretti, kde od 18:00 bude prebiehať verejná diskusia s poslancami NR SR z SaS Janou Kiššovou a Radoslavom Pavelkom. A možno príde aj predseda SaS Richard Sulík. Tešíme sa na vás.

14
NOV

Diskusia s Martinom Klusom v Prešove

Penzión TAVEL, Slovenská 19, Prešov

#sasvregionoch Zaujíma vás ďalšie zahranično-politické smerovanie Slovenska? Nás v strane SaS áno. Pozývame vás preto na diskusiu do Prešova na tému „Má byť Slovensko proruské alebo proamerické?“ Teší sa na vás poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus.

13
NOV

Diskusia s Jaroslavom Polačekom v Košiciach

Hotel TeleDom, Timonova 27, Košice

#sasvregionoch Srdečne vás pozývame v utorok do Hotela TeleDomu na neformálnu besedu s novozvoleným primátorom mesta Košice Jaroslavom Polačekom. Moderuje Okresný predseda SaS pre Košice mesto Peter Kolár. Tešíme sa na vás.

11
NOV

Ľubomír Galko v relácii O 5 minút 12

V nedeľu bude podpredseda strany SaS Ľubomír Galko hosťom špeciálneho vydania relácie O 5 minút 12 v RTVS. Diskusia s viacerými zástupcami politických strán bude venovaná výsledkom komunálnych volieb.

07
NOV

Richard Sulík v Prievidzi

#sasvregionoch Nášho kandidáta na primátora mesta Prievidza príde v stredu podporiť predseda SaS a europoslanec Richard Sulík. Ich oboch spolu s kandidátmi na poslancov budete môcť stretnúť od 14:00 do 16:00 hod. v uliciach mesta Prievidza. Tešíme sa na vás.

05
NOV

Diskusia SaS: Ako ďalej Pusté Čemerné?

Veľká zasadačka Obecného úradu Pusté Čemerné

#sasvregionoch Všetkých, ktorým nie je ďalší osud malebnej obce Pusté Čemerné ľahostajný, pozývame na verejnú diskusiu s kandidátom na starostu Jurajom Jevinom, na ktorej predstaví svoj program pre Pusté Čemerné. Podporiť ho príde aj podpredsedníčka strany SaS a poslankyňa NR SR Jana Kiššová. Tešíme sa na vás.

04
NOV

Diskusia SaS: Jozef Rajtár a Milan Vrabeľ

Bowling pub DUET, Hlavná 325, Raslavice

#sasvregionoch Kandidát na starostu obce Raslavice Ing. Milan Vrabeľ vás pozýva na stretnutie spojené s predstavením volebného programu a otvorenou diskusiou. Hosťom stretnutia bude poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár a poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre energetiku Karol Galek. Tešíme sa na vás!

04
NOV

Diskusia SaS: Anna Zemanová v Lipanoch

Reštaurácia Lipa, Námestie sv. Martina 1, Lipany

#sasvregionoch Pozývame vás na verejnú diskusiu s kandidátom na primátora mesta Lipany Jozefom Kanuščákom. Vyjadriť svoju podporu mu do Lipian príde aj poslankyňa NR SR a tímlíderka strany SaS pre životné prostredie Anna Zemanová. Tešíme sa na vás.

04
NOV

Diskusia SaS: Radoslav Pavelka v Choči a v Nových Zámkoch

Kultúrny dom Choča, Industrial Music Bar U Slepého, Župná 29, Zlaté Moravce

#sasvregionoch Pozývame vás na dve otvorené diskusie, ktoré sa uskutočnia pod záštitou nášho kandidáta na starostu obce Choča Tomáša Becka. Prvá z diskusií prebehne od 16:45 hod. v Kultúrnom dome Choča a predchádzať je bude program pre deti i rodičov so začiatkom o 15:30 hod. Druhá diskusia o aktuálno-spoločenských témach prebehne od 18:00 hod. v Zlatých Moravciach. Na obe diskusie príde nášho kandidáta Tomáša Becka podporiť aj poslanec NR SR za SaS a člen pôdohospodárskeho výboru Radoslav Pavelka. Tešíme sa na vás!

04
NOV

Diskusia SaS: Jozef Rajtár v Prešove

A7 – Avenue 7 Penzion, Slovenská 7, Prešov

#sasvregionoch Pri príležitosti predstavenia našich kandidátov v komunálnych voľbách v Prešove vás pozývame na verejnú diskusiu o aktuálnych témach. Podporiť našich kandidátov do Prešova príde aj poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár. Tešíme sa na vás.

04
NOV

Ľubomír Galko hosťom Na telo

TV Markíza, Bratislava

Podpredseda strany SaS Ľubomír Galko je na nedeľu pozvaný do relácie Na telo v televízii Markíza. Spolu s ministrom hospodárstva zo Smeru-SD Petrom Žigom budú diskutovať najmä o aktuálnych ekonomických témach.

03
NOV

Diskusia SaS: Jozef Rajtár v Lipanoch

Bowling u Piťa, Jarkova 14/8, Lipany

#sasvregionoch Pozývame vás na otvorenú diskusiu s kandidátom na primátora mesta Lipany Jozefom Kanuščákom. Podporiť ho príde aj poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár. Tešíme sa na vás.

31
OKT

Peter Cmorej o Odvodovom bonuse

Konferenčná sála Penziónu TAVEL, Slovenská 19, Prešov

#sasvregionoch Dnešný odvodový a sociálny systém je extrémne komplikovaný. Vyžaduje si zásadnú reformu odvodov. Strana Sloboda a Solidarita takú reformu pripravila. Volá sa Odvodový bonus. Pozývame vás na verejnú prednášku pod vedením Petra Cmoreja, kde sa dozviete viac o opatrení, ktorým chceme zlepšiť život na Slovensku.

28
OKT

Jana Kiššová V politike

TA3, Bratislava

Podpredsedníčka SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová bude spolu s ministrom práce Jánom Richterom hosťom nedeľnej diskusnej reálice TA3 V politike. Hovoriť sa bude o aktuálnom vývoji zamestnanosti, zamestnávaní rizikových skupín a Rómov či o pravidlách pre zamestnávanie pracovníkov tretích krajín.

28
OKT

Milan Laurenčík v Rádiu Frontinus

Rádio Frontinus, Žilina

Už túto nedeľu bude hosťom relácie Debata na Telefón v Rádiu Frontinus poslanec NR SR za SaS a vicežupan Žilinského kraja Milan Laurenčík. Spolu s moderátorom Tonom Tkáčikom bude hovoriť o spôsobe voľby ústavných sudcov, nepredložení bezpečnostnej doktríny do parlamentu, ale aj o zastropovaní dôchodkov. či Žilinskej župe.

27
OKT

Súťaž v príprave klobás s SaS

Hlavné námestie , Nové Zámky

#sasvregionoch Tím strany SaS bude už túto sobotu súťažiť v príprave tých najlepších klobás. Príďte nás podporiť na 14. ročník Klobásového festivalu v Nových Zámkoch. Tešíme sa na vás spolu s podpredsedníčkou SaS Janou Kiššovou a poslancom NR SR Radoslavom Pavelkom.

25
OKT

Jozef Rajtár v TV Pravda

TV Pravda, Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár bude vo štvrtok dopoludnia diskutovať s členom Výboru NR SR pre sociálne veci Erikom Tomášom zo Smeru. Rezonovať budú témy ako dôchodkový strop, voľba sudcov Ústavného súdu, ale aj strata spisu z kauzy Technopol.

24
OKT

Ondrej Dostál v Téme dňa

TA3, Bratislava

Poslanec za SaS Ondrej Dostál bude dnes hosťom relácie Téma dňa v televízii TA3. Spolu s ďalšími členmi Ústavnoprávneho výboru NR SR Róbertom Madejom zo Smeru a Petrom Kresákom z Mostu-Híd budú diskutovať o polnočných turbulenciách v NR SR pri shcvaľovaní ústavného zákona o voľbe ústavných sudcov.

22
OKT

Zuzana Zimenová v Téme dňa

TA3, Bratislava

O "Kríze v školstve" bude dnes poslankyňa NR SR a expertka pre inkluzívne vzdelávanie Zuzana Zimenová diskutovať v relácii Téma dňa s Petrom Bielikom.

22
OKT

Zákulisné reči s Jozefom Rajtárom

Klub pod lampou, Partizánska 2, Bratislava

Čo všetky veci, ktoré vyplávali na povrch počas vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, hovoria o situácii na Slovensku? Túto tému rozoberú v Zákulisných rečiach .týždňa poslanec NR SR a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár, šéfredaktor .týždňa Štefan Hríb a bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak.

22
OKT

Miroslav Ivan v relácii Z pvej ruky

Rádio Slovensko, RTVS

V pondelok bude poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre dopravu hosťom Rádia Slovensko. V relácii Z prvej ruky bude s ministrom dopravy Árpádom Érsekom hodnotiť rezort dopravy a diskutovať o aktuálnych témach.

21
OKT

Richard Sulík vs. Robert Fico v RTVS

Jednotka/RTVS

Predseda SaS Richard Sulík bude diskutovať s predsedom Smeru-SD Robertom Ficom v O 5 minút 12.

20
OKT

Diskusia SaS: Životné prostredie a jeho ochrana

MANON coffee and bar, 1. mája 66, Kysucké Nové Mesto

#sasvegionoch Škodlivé látky v ovzduší, miznúce lesy a nečinnosť úradov - to všetko trápi obyvateľov Kysuckého Nového Mesta. Riešenie je v nedohľadne. Kandidát na primátora Rudolf Drexler bude diskutovať o možných riešeniach a ekologických plánoch s poslankyňou parlamentu Annou Zemanovou a poslancom parlamentu Radom Pavelkom. Tešíme sa na vás!

20
OKT

Eugen Jurzyca v Sobotných dialógoch

Slovenský rozhlas, Bratislava

V relácii Sobotné dialógy vo vysielaní Slovenského rozhlasu prebehne v sobotu na obed debata o štátnom rozpočte medzi poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre verejné financie Eugenom Jurzycom a ministrom financií Petrom Kažimírom.

20
OKT

Súťaž vo varení gulášu so SaSkou v Šamoríne

Hotel Kormorán, Pri hrádzi 33, Šamorín-Čilistov

#sasvregionoch V sobotu sa v meste Šamorín v okrese Dunajská Streda bude súťažiť vo varení gulášu. Súčasťou súťažného tímu SaSkárov bude aj predseda SaS Richard Sulík. Príďte povzbudiť náš tím aj vy. Nájdete nás podľa zeleného stanu pri jazere. Tešíme sa na vás!

18
OKT

Richard Sulík v Bánovciach nad Bebravou

Hotel Arkádia, Janka Jesenského 561/3, Bánovce nad Bebravou

Pri príležitosti Regionálneho dňa SaS v bánoveckom okrese vás pozývame na verejnú diskusiu s predsedom strany Sloboda a Solidarita a poslancom Európskeho parlamentu Richardom Sulíkom v Bánovciach nad Bebravou. Tešíme sa na vás!

17
OKT

Diskusia SaS: Ako znížiť účty za elektrinu

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Na Slovensku máme vďaka vláde Smeru stabilné ceny energií , ktoré sú stabilne vysoké. Ak ani vám nie je ľahostajné, koľko peňazí vám zostane v peňaženke po zaplatení účtu za elektrinu, pozývame vás na odbornú diskusiu o uskutočniteľných riešeniach na zníženie cien elektriny. Moderátorskej úlohy sa zhostí poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre energetiku Karol Galek. Pozvanie prijali predseda strany SaS Richard Sulík a analytik INESS Martin Vlachynský.

16
OKT

Richard Sulík s Jarom Polačekom v Košiciach

Hotel TeleDom, Timonova 27, Košice

#sasvregionoch Pozývame vás na verejnú diskusiu Richarda Sulíka s kandidátom na primátora mesta Košice Jarom Polačekom. Diskutovať sa bude nielen o komunálnych, ale aj o celoslovenských témach.

15
OKT

Diskusia SaS v Považskej Bystrici: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Hotel Študent, Slovenských partizánov 1131/51, Považská Bystrica, 017 01.

#sasvregionoch Príďte si vypočuť názor strany SaS na zdravotníctvo, na jeho chyby či nedostatky a diskutujte s nami o našich opatreniach na zlepšenie princípov jeho fungovania. Tešia sa na vás Jana Cigániková, Iveta Pospíšilová, Eugen Jurzyca, Martin Barto a Martin Pilnik.

14
OKT

Richard Sulík vs. Richard Raši v Na telo

Na telo s Michalom Kovačičom/TV Markíza

Predseda SaS Richard Sulík bude diskutovať s podpredsedom Smeru-SD Richardom Rašim v relácii Na telo s Michalom Kovačičom v Televízii Markíza o aktuálnych politických témach.

14
OKT

Martin Klus s Miroslavom Lajčákom v RTVS

O 5 minút 12/Jednotka RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude diskutovať s ministrom zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslavom Lajčákom (nominant Smeru-SD) v relácii O 5 minút 12. Témami budú: zhodnotenie VZ OSN, ktorému predsedal M. Lajčák, súčasné výzvy v EÚ a pozícia SR napr. k návrhom na riešenie migrácie, k rokovaniam o brexite či aktuálne vzťahy EÚ – Rusko.

13
OKT

Karol Galek v Sobotných dialógoch

Slovenský rozhlas/RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre energetiku Karol Galek bude hosťom Sobotných dialógov v Slovenskom rozhlase. So štátnym tajomníkom ministerstva životného prostredia Norbertom Kurillom (Most-Híd) bude diskutovať o opatreniach na zmiernenie klimatickej zmeny, novele zákona o ochrane prírody a krajiny, riešení akútnych environmentálnych záťaží či o riešení skládkovania odpadu.

13
OKT

Terchovský polmaratón s SaS

#sasvregionoch Aj vy preferujete akčné víkendy plné športu? My v strane SaS určite áno. Pridajte sa k nám a poďte si zabehať na tradičný Terchovský polmaratón, ktorý sa uskutoční pod záštitou poslanca NR SR za SaS a podpredsedu Žilinského samosprávneho kraja Milana Laurenčíka. Tešia sa na vás Richard Sulík i Karol Galek.

12
OKT

Richard Sulík v Poprade

Hotel Satel, Mnoheľova 825, Poprad

#sasvregionoch Pochádzate z Popradu alebo z okolia? Radi by ste sa osobne stretli s predsedom strany Sloboda a Solidarita a europoslancom Richardom Sulíkom? Ak áno, poyývame vás na otvorenú diskusiu s naším predsedom do Popradu. Tešíme sa na vás už v piatok 12. októbra v Hoteli Satel.

09
OKT

Martin Klus v zaujímavej diskusii v TA3

Pozrime sa na to/TA3

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude hosťom diskusnej relácie Pozrime sa na to. Témami sú: Sme viac prozápadní alebo proruskí? Čo ovplyvňuje Slovákov v ich postojoch? Vieme sa o nich otvorene rozprávať? Je polarizácia v spoločnosti nebezpečná? Diskutovať budú aj poradca premiéra Petra Pellegrinho Peter Kmec a expremiér Ján Čarnogurský.

09
OKT

Jozef Rajtár vTA3

Téma dňa/TA3

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár, ktorý politicky poukázal na kauzu colno-daňových podvodov, bude dnes večer diskutovať v TA3 v relácii V politike o dnešnom poslaneckom prieskume na finančnej správe. Debatovať bude s predsedom finančného výboru Ladislavom Kamenickým zo Smeru.

08
OKT

Zuzana Zimenová v klube .pod lampou

Partizánska 2, Bratislava

Expertka SaS na inkluzívne vzdelávanie Zuzana Zimenová bude v klube .pod lampou hosťom diskusie na tému Samospráva.Školy.Inklúzia. Diskutovať budú aj Bruno Konečný (odborník na samosprávu) a Miroslav Kollár (primátor mesta Hlohovec). Ste vítaní.

07
OKT

Ľubomír Galko verzus Juraj Blanár v RTVS

O 5 minút 12/Jednotka RTVS

Podpredseda SaS Ľubomír Galko bude diskutovať na Jednotke RTVS v O 5 minút 12 s podpredsedom Smeru Jurajom Blanárom. Nosnými témami relácie budú stav vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a dôveryhodnosť v štátne inštitúcie.

07
OKT

Radoslav Pavelka v TA3

Poslanec NR SR a člen Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Radoslav Pavelka bude diskutovať v relácii V politike TA3 s Radovanom Balážom z SNS, Petrom Antalom z Mosta-Híd a Eduard Heger z OĽaNO. Témami budú: podpora slovenských výrobcov mlieka a ich konkurencieschopnosť voči EÚ, novela zákona o výrobe a uvádzaní liehu na trh a osobitný odvod obchodných reťazcov podľa návrhu SNS.

07
OKT

Janka Cigániková verzus Andrea Kalavská

TA3 odvysiela v relácii V politike zaujímavý duel medzi poslankyňou SaS a tímlíderkou strany pre zdravotníctvo Jankou Cigánikovou a ministerkou zdravotníctva Andreou Kalavskou (nominantkou strany Smer-SD). Reč bude o kvalite zdravotnej starostlivosti na Slovensku, zvyšovaní platov zdravotníckych sestier či o situácii v štátnej VšZP.

02
OKT

O školstve s Branislavom Gröhlingom v Levoči

Hotel STELA, Námestie Majstra Pavla 55, Levoča

#sasvregionoch Príďte sa porozprávať o školstve a jeho budúcnosti s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre školstvo Branislavom Gröhlingom. Tešíme sa na vás v hoteli STELA v Levoči.

02
OKT

O školstve s Branislavom Gröhlingom v Kežmarku

Kaviaren Cierna pani na Kezmarskom hrade, Hradne namestie 42, 060 01 Kezmarok

#sasvregionoch Príďte sa porozprávať o školstve a jeho budúcnosti s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre školstvo Branislavom Gröhlingom. Tešíme sa na vás v kaviarni Čierna pani na Kežmarskom hrade.

01
OKT

Zuzana Zimenová v Téme dňa

Expertka SaS na vzdelávanie Zuzana Zimenová bude diskutovať v Téme dňa v TA3 s predsedom hnutia Sme rodina Borisom Kollárom o prichýlení sýrskych sirôt.

01
OKT

O školstve s Branislavom Gröhlingom v Liptovskom Mikuláši

kaviareň Dvojka Coffee Liptovský Mikuláš Lipt. Mikuláš

#sasvregionoch Príďte sa porozprávať o školstve a jeho budúcnosti s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre školstvo Branislavom Gröhlingom. Tešíme sa na vás v kaviarni Dvojka Coffee v Liptovskom Mikuláši.

30
SEP

Ľubomír Galko v relácii V politike

V politike/TA3

Podpredseda SaS Ľubomír Galko bude diskutovať v relácii V politike s Erikom Tomášom zo Smeru, Jaroslavom Paškom z SNS a Milanom Krajniakom zo Sme rodina. Témami budú: posun vo vyšetrovaní vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, 6 mesiacov vlády Petra Pellegriniho, novela zákona o Policajnom zbore a nové pravidlá pre voľbu ústavných sudcov.

29
SEP

Beh v Banskej Štiavnici so SaSkou

Tabaková 1, Banská Štiavnica

#sasvregionoch Príďte si v sobotu 29. 9. 2018 prevetrať hlavu do Banskej Štiavnice, kde sa uskutoční 2. ročník behu poslancov a priaznivcov strany Sloboda a Solidarita. Súťažiť sa bude vo všetkých kategóriách. Tie detské štartujú o 11:00 hod., hlavné kategórie majú naplánovaný začiatok na 12:00 hod. Prihlasovať sa môžete na adrese sedacky@sedacky.com. Teší sa na vás predseda SaS Richard Sulík spolu s poslancami NR SR Karolom Galekom a Martinom Klusom.

27
SEP

O školstve s Branislavom Gröhlingom v Nových Zámkoch

Castle Café na Hlavnom námestí 11 v Nových Zámkoch

#sasvregionoch Príďte sa porozprávať o školstve a jeho budúcnosti s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre školstvo Branislavom Gröhlingom. Tešíme sa na vás v Castle Café na Hlavnom námestí.

27
SEP

Jozef Rajtár u Braňa Závodského

Rádio Expres

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár bude diskutovať v relácii Braňo Závodský naživo v Rádiu Expres aj o colno-daňovom škandále na finančnej správe.

25
SEP

Natália Blahová v TA3

O škandáloch v cirvki bude diskutovať predsedníčka poslaneckého klubu SaS a tímlíderka strany Natália Blahová aj s Alojzom Hlinom z KDH.

25
SEP

Martin Klus v Správach a komentároch

Dvojka/RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude diskutovať v Správach a komentároch na Dvojke RTVS. Nosnou témou bude brexit.

25
SEP

Richard Sulík v Rádiu Expres

Rádio Expres

Predseda SaS Richard Sulík bude debatovať s Braňom Závodským v Rádiu Expres o aktuálnych politických témach.

23
SEP

Martin Klus na TA3

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém sa v nedeľu na obed stretne s podpredsedom strany SNS a poslancom NR SR Jaroslavom Paškom na TA3 v relácii V politike. Diskutovať budú o dianí v Európskej únii a o otázkach Brexitu.

23
SEP

Duel Richard Sulík verzus Robert Fico

Téma dňa/TA3

Historicky prvý televízny duel medzi predsedom SaS Richardom Sulíkom a predsedom Smeru Robertom Ficom bude v relácii V politike v TA3. Diskutovať sa bude o ekonomickom raste Slovenska, opatreniach vlády pre zlepšenie životnej úrovne, o nedostatku kvalifikovaných pracovníkov či o navrhovaných pravidlách pre voľbu ústavných sudcov.

22
SEP

Martin Klus v Sobotných dialógoch

Sobotné dialógy/SRo/RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude s Jaroslavom Paškom z SNS diskutovať v relácii Slovenského rozhlasu Sobotné dialógy. Témami budú: neformálny summit EÚ v Salzburgu, správa EP o stave demokracie v Maďarsku, návšteva poslancov EP na Slovensku a ďalšie aktuálne otázky zahraničnej politiky – predlžovanie sankcií voči Rusku, posun v kauze otrávenia bývalého ruského agenta Skripaľa.

21
SEP

Richard Sulík v Zlatých Moravciach

Zlaté Moravce, Topolčianky

#sasvregionoch Na predsedu SaS čaká po návšteve východného Slovenska a Oravy ďalší Regionálny deň v Nitrianskom kraji. Pozývame vás na verejnú diskusiu o aktuálnych témach trápiacich Slovensko v Zlatých Moravciach. Tešíme sa na vás.#sasvregionoch Na predsedu SaS čaká po návšteve východného Slovenska a Oravy ďalší Regionálny deň v Nitrianskom kraji. Pozývame vás na verejnú diskusiu o aktuálnych témach trápiacich Slovensko v Zlatých Moravciach. Tešíme sa na vás.

20
SEP

Martin Klus v Téme dňa

Téma dňa/TA3

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre politický systém a zahraničnú politiku Martin Klus bude diskutovať v Téme dňa v TA3 o zákone o politických stranách.

19
SEP

Jozef Rajtár verzus František Imrecze

Téma dňa/TA3

Atraktívny duel! V Téme dňa v TA3 sa stretnú poslanec NR SR a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár a prezident finančnej správy František Imrecze, ktorý dnes oznámil rezignáciu ako reakciu na colno-daňový škandál.

19
SEP

Richard Sulík v Dolnom Kubíne

Hotel Park Radlinského 21, 026 01 Dolný Kubín, Slovensko

#sasvregionoch Po návšteve východného Slovenska smeruje Richard Sulík na Oravu. Pri tejto príležitosti vás pozývame do Dolného Kubína na verejnú diskusiu o aktuálnych spoločensko-politických témach. Tešíme sa na vás!

18
SEP

Richard Sulík v Starej Ľubovni

Stará Ľubovňa (Gymnázium Terézie Vansovej, Nestville Hniezdne, Mestský úrad v Starej Ľubovni, kino Tatra v Starej Ľubovni) a Podolínec (firma Polyform, Podolínec, Mestský úrad v Podolínci).

#sasvregionoch Chcete sa aj vy osobne porozprávať s predsedom strany Sloboda a Solidarita a europoslancom Richardom Sulíkom? Máme pre vás skvelý tip. Pri príležitosti Regionálneho dňa v okrese Stará Ľubovňa sa uskutoční verejná diskusia s Richardom Sulíkom o aktuálnych témach. Tešíme sa na vás v utorok 18. 9. 2018 v Kine Tatra v Starej Ľubovni.

17
SEP

Alojz Baránik v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik bude diskutovať u Petra Bielika V téme dňa o novej voľbe ústavných sudcov. Pozvanie prijali aj Tibor Bernaťák (SNS), Peter Kresák (Most-Híd) a Milan Vetrák.

17
SEP

Miroslav Ivan v Z prvej ruky

Z prvej ruky/SRo/RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre dopravu Miroslav Ivan bude diskutovať v relácii Z prvej ruky v Slovenskom rozhlase najmä o nesystémových rekreačných poukazoch.

17
SEP

Karol Galek u Braňa Závodského

Rádio Expres

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre energetiku Karol Galek bude diskutovať na Exprese aj o dostavbe atómovej elektrárne v Mochovciach či stúpajúcich cenách elektriny.

16
SEP

Lucia Nicholsonová v Na telo

Na telo/TV Markíza

Podpredsedníčka NR SR za SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová bude diskutovať s podpredsedom parlamentu za Most-Híd Andrejom Hrnčiarom v novej diskusnej relácii Na telo, ktorú bude moderovať Michal Kovačič. Témami budú únos Vietnamca, colno-daňový škandál či vznik strany Andreja Kisku.

15
SEP

Račianske vinobranie so SaSkou

Alstrova ulica 150, Detvianska ulica (oproti Družstevnému domu Rača), Bratislava - Rača

Chystáte sa na tradičné Račianske vinobranie? Ak áno, príďte si s nami spríjemniť víkend debatou pri vínku. Tešia sa na vás poslanci NR SR za SaS Anna Zemanová, Jozef Rajtár, Vladimír Sloboda, Radoslav Pavelka a Branislav Gröhling. Prídu aj kandidáti na poslancov Miestneho zastupiteľstva v Rači spolu s kandidátkou na starostku Rače Monikou Luknárovou.

14
SEP

Richard Sulík varí v Pustom Čemernom

MiniBAR, Pusté Čemerné (okr. Michalovce)

#sasvregionoch Richard Sulík o sebe tvrdí, že „fešák nie je, ale variť vie.“ Príďte sa presvedčiť, či je to naozaj pravda. V piatok 14. 9. 2018 vám šéf liberálov navarí tradičné bryndzové halušky. Tešíme sa na vás v Minibare v Pustom Čemernom.

14
SEP

Račianske vinobranie so SaSkou

Detvianska ulica, Bratislava - Rača (oproti Družstevnému domu Rača)

Chystáte sa na tradičné Račianske vinobranie? Ak áno, príďte si s nami spríjemniť víkend debatou pri vínku. Tešia sa na vás poslanci NR SR za SaS Anna Zemanová, Jozef Rajtár, Vladimír Sloboda, Radoslav Pavelka a Branislav Gröhling. Prídu aj kandidáti na poslancov Miestneho zastupiteľstva v Rači spolu s kandidátkou na starostku Rače Monikou Luknárovou.

13
SEP

Miroslav Ivan v Správach a komentároch

Dvojka/RTVS

Poslanec NR SR za SaS Miroslav Ivan bude diskutovať v Správach a komentároch s Radovanom Balážom z SNS na tému rekreačných poukazov.

13
SEP

Branislav Gröhling v Slovenskom rozhlase

Z prvej ruky/SRo/RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre školstvo Branislav Gröhling bude diskutovať s Ľubomírom Petrákom zo Smeru najmä o spore medzi ministerstvom školstva a Slovenskou akadémiou vied.

12
SEP

Branislav Gröhling u Braňa Závodského

Rádio Expres

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre školstvo Branislav Gröhling bude diskutovať u Braňa Závodského o aktuálnych školských témach či o sporoch medzi ministerstvom a Slovenskou akadémiou vied.

09
SEP

Richard Sulík u Nora Dolinského

Predseda SaS a europoslanec Richard Sulík bude diskutovať v relácii V politike v TA3. Témami budú: aktuálne domáce politické dianie a vzťahy koalície a opozície, reakcia na ďalšie sociálne opatrenia vlády (dovolenkové poukazy, obedy zadarmo), voľba policajného prezidenta a ústavných sudcov a riešenia SaS, ako aj zahranično-politické témy (Brexit, eurovoľby, ...).

09
SEP

Jozef Rajtár v O 5 minút 12

Jednotka RTVS

Poslanec NR SR za SaS Jozef Rajtár bude jedným z hostí relácie O 5 minút 12. Témami budú napríklad úprava voľby policajného prezidenta, zmena pri voľbe ústavných sudcov či dôležité zákony na septembrovej schôdzi parlamentu.

08
SEP

Športovo-detský deň s SaS v Banskej Bystrici

Športový areál fy BASELINE SPORT, s.r.o. v Banskej Bystrici, Švermova 32.

- #sasvregionoch Radi športujete a zabávate sa? Ak áno, pozývame vás na Športovo-detský deň s SaS v Banskej Bystrici za účasti poslancov NR SR. Tešia sa na vás Jana Kiššová, Anna Zemanová, Jana Cigániková, Miroslav Ivan, Martin Klus, Vladimír Sloboda a Juraj Droba. Na tých najmenších sa tešia naši animátori s množstvom detských športových hier. Všetci ste srdečne vítaní!

05
SEP

Diskusia strany SaS: Autorské práva v digitálnej dobe

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Nevítaná cenzúra internetu, alebo užitočná ochrana autorských práv? Ako plánuje Európska únia regulovať zdieľaný obsah na internete? Po GDPR je na stole nový návrh Smernice o ochrane autorských práv. Pozývame vás na diskusiu strany SaS k Smernici o ochrane autorských práv, ktorá sa uskutoční v stredu 5. septembra 2018 o 18:00 hod. v priestoroch centrály strany Sloboda a Solidarita na Priemyselnej 8 v Bratislave. Svoju účasť potvrdili viacerí zaujímaví hostia. Moderátorskej úlohy sa zhostí Richard Sulík. Všetci ste srdečne vítaní!

03
SEP

Branislav Gröhling v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre školstvo Branislav Gröhling bude diskutovať v Téme dňa o perspektíve slovenského školstva s predsedom školského výboru NR SR Ľubomírom Petrákom zo Smeru.

02
SEP

Rozlúčka s letom s SaS v Košiciach

Mestská časť Košice - Západ

#sasvregionoch Rozlúčte sa s letom vo veľkom štýle spolu s SaS. Pozývame vás na deň plný zábavy, hier, sladkých odmien, chutného gulášu a príjemnej atmosféry, ktorú dotvorí hudobná skupina Tenesse. Tešíme sa na vás v Košiciach už túto nedeľu!

01
SEP

Cyklojazda po bánovskom chotári s SaS

Areál strelnice, Žitná-Radiša 95641 BN (DD 48.7782, 18.3505)

#sasvregionoch Nebaví vás v letnom období len tak nečinne polihovať na kúpalisku? Uprednostňujete radšej poriadny pohyb? Tak si poďte s nami prevetrať hlavu cyklojazdou po bánovskom chotári. Stretneme sa o 10:15 hod. v časti Pažiť v Bánovciach nad Bebravou a pôjdeme do areálu strelnice v obci Žitná – Radiša, kde na vás bude čakať chutné občerstvenie. Tešíme sa na vás!

01
SEP

Deň otvorených dverí v NR SR so SaSkou

NR SR, Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava

Spoznajte SaSkárov osobne – na Dni otvorených dverí v NR SR! Pripravili sme si pre vás bohatý program plný zaujímavých stretnutí a aktivít. Sme pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a radi sa s vami aj odfotíme. Tešíme sa na stretnutie s vami.

01
SEP

Rozlúčka s letom s SaS

Ranč na Striebornom jazere-Galanta

#sasvregionoch V sobotu 1. septembra 2018 vás pozývame do mesta Galanta, kde sa v priestoroch „Ranča na Striebornom jazere“ uskutoční kultúrno-spoločenská udalosť s názvom Rozlúčka s letom. V rámci nej sa bude súťažiť vo varení gulášu. Príďte podporiť náš SaSkársky tím a neodídete naprázdno. Tešíme sa na vás!

28
AUG

Pálenie vatry k výročiu SNP s SaS

Lubeník obecný altánok

#sasvregionoch Dňa 29. augusta si každoročne pripomíname jednu z najväčších historických udalostí, ktorá dodnes formuje spoločenské i politické vedomie – Slovenské národné povstanie. Pri tejto príležitosti vás srdečne pozývame na Pálenie vatry k výročiu SNP s SaS. Čakajú na vás večerné debaty so zástupcami SaS či vystúpenie obecného spevokolu Nezábudka. Pre tých najmenších je pripravená jazda na koňoch. Oslava výročia SNP s SaS vyvrcholí zapálením vatry a opekačkou. Tešíme sa na vás!

24
AUG

Richard Sulík vo Svidníku

Reštaurácia Martin, Sovietskych hrdinov 113, Svidník

#sasvregionoch Chcete sa osobne stretnúť a porozprávať s Richardom Sulíkom? Máte jedinečnú príležitosť. Príďte v piatok 24. augusta o 14:00 hod. do reštaurácie Martin na ul. Sovietskych hrdinov 113. Diskutovať sa bude o aktuálnych politicko-spoločenských témach. Tešíme sa na stretnutie s vami!

22
AUG

Jana Kiššová v Snine

Šport bar, Strojárska 3998, 069 01 Snina

#sasvregionoch Podpredsedníčka strany SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššovej zavíta na východ. Pri tejto príležitosti vás pozývame na stretnutie s občanmi, ktoré sa uskutoční v stredu 22. augusta 2018 o 13:30 v Šport bare na Strojárenskej v Snine. Tešíme sa na vás.

21
AUG

Jana Kiššová v Michalovciach

Event Family Námestie Slobody 5 Michalovce

#sasvregionoch Zaujíma vás politické dianie aj v čase letných dovoleniek? Nás áno. Pozývame vás do Michaloviec, kde sa uskutoční diskusia o podnikateľskom prostredí s podpredsedníčkou strany SaS a šéfkou hospodárskeho výboru NR SR Janou Kiššovou. Všetci ste srdečne vítaní!

21
AUG

Nezabudnime na august 1968

Nám. SNP, Banská Bystrica

#sasvregionoch Pripomeňte si 50. výročie okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy spolu s nami a príďte v utorok 21. augusta 2018 o 17:00 hod. na Námestie SNP v Banskej Bystrici. Prihovoria sa vám naši SaSkári spolu s partnermi z demokratickej pravice. Strana SaS nezabúda. Nezabudnite ani vy. Sloboda je naša!

21
AUG

Jana Kiššová v Prešove

Prešovská radnica, Hlavná ulica, Prešov

#sasvregionoch Pri príležitosti regionálneho dňa podpredsedníčky SaS a predsedníčky hospodárskeho výboru NR SR Jany Kiššovej na východe vás pozývame na posedenie pri kávičke. Témou stretnutia bude podnikateľské prostredie a aktuálna spoločensko-politická situácia. Všetci ste srdečne vítaní!

18
AUG

SaS beží od Tatier k Dunaju

Jasná, Banská Bystrica, Komjatice, Bratislava

Členovia strany Sloboda a Solidarita sú zanietení športovci. Tím „Sloboda a Solidarita“ pod vedením kapitána Richarda Sulíka a tento rok po prvý raz aj ďalší SaS tím „Slzy a Smiech“ budú musieť zdolať od soboty do nedele náročnú trať dlhú 346 km. Príďte nás cez víkend podporiť na našej trase. Tešíme sa na vás!

03
AUG

MOTOSaS 2018: Diskusia s občanmi v Medzilaborciach

Penzión Andy, Andyho Varhola 24, Medzilaborce

#sasvregionoch Na motorkách po Slovensku od Banskej Bystrice po Prešov. To je trasa členov strany SaS a Priateľov slobody, ktorí sa zapojili do druhého ročníka akcie MOTOSaS 2018. V rámci nej bude tím SaSkárov pomáhať všade tam, kde je to potrebné. Celodennú jazdu pravidelne ukončíme diskusiou s občanmi. Tretia zo série diskusií sa uskutoční v Medzilaborciach. Tešíme sa na stretnutie s vami!

02
AUG

MOTOSaS 2018: Diskusia s občanmi v Starej Ľubovni

Penzión U Jeleňa, Námestie sv. Mikuláša 22, Stará Ľubovňa

#sasvregionoch Na motorkách po Slovensku od Banskej Bystrice po Prešov. To je trasa členov strany SaS a Priateľov slobody, ktorí sa zapojili do druhého ročníka akcie MOTOSaS 2018. V rámci nej bude tím SaSkárov pomáhať všade tam, kde je to potrebné. Celodennú jazdu pravidelne ukončíme diskusiou s občanmi. Druhé zo stretnutí sa uskutoční v Starej Ľubovni. Všetci ste srdečne vítaní!

01
AUG

MOTOSaS 2018: Diskusia s občanmi v Rimavskej Sobote

Zoraya Caffé, Hlavné námestie 3311, Rimavská Sobota

#sasvregionoch Na motorkách po Slovensku od Banskej Bystrice po Prešov. To je trasa členov strany SaS a Priateľov slobody, ktorí sa zapojili do druhého ročníka akcie MOTOSaS 2018. V rámci nej bude tím SaSkárov pomáhať všade tam, kde je to potrebné. Celodennú jazdu pravidelne ukončíme diskusiou s občanmi. Prvá z debát sa uskutoční v Rimavskej Sobote. Tešíme sa na vás!

01
AUG

MOTOSaS 2018 – pomáhame v regiónoch

Slovenská republika

#sasvregionoch Strana Sloboda a Solidarita nezaháľa ani v lete. Okrem politiky sa venuje predovšetkým občanom a všade tam, kde je to potrebné. Aj toto leto odštartujeme druhý ročník MOTOSaS 2018. V rámci našej päťdňovej jazdy na motorkách z Banskej Bystrice do Prešova nás okrem stretnutí s občanmi čaká niekoľko zastávok, počas ktorých budeme skrášľovať detské ihriská, mestské parky, opravovať pamiatky či turistické chodníky. Pridajte sa k nám aj vy a kontaktujte nášho hlavného organizátora a Krajského predsedu SaS pre Bankobystrický kraj Radovana Slobodu, tel. č. 0903 701 296, e-mail: rsloboda@rigos.sk.

28
Jú

Regionálno-športový deň SaS v Skalici

Areál Volejbalového klubu Skalica /bývalé mestské kúpalisko/

#sasvregionoch Všetkých priaznivcov letného športu pozývame na Regionálno-športový deň SaS v Skalici. Príďte si zahrať plážový volejbal, futbal či tenis a neodídete naprázdno. Na tých najmenších sa tešia naši animátori. Hosťom akcie bude predseda liberálov Richard Sulík.

28
Jú

Guláš so SaSkármi v Nových Zámkoch

Bernolákovo námestie 1, Nové Zámky

#sasvregionoch Kde sa varí guláš, tam SaSkári nemôžu chýbať. Príďte v sobotu na jarmok v Nových Zámkoch podporiť tím strany SaS v súťaži vo varení gulášu a zabavte sa s nami. Nebude chýbať ani predseda SaS a europoslanec Richard Sulík. Tešíme sa na vás!

28
Jú

Haluškiáda so SaSkármi

Prieloh, Dolná Strehová (okr. Veľký Krtíš)

#sasvregionoch Príďte už túto sobotu do Dolnej Strehovej podporiť náš tím vo varení halušiek na tradičný III. ročník Haluškiády. Okrem SaSkárov príde aj kandidát na prezidenta Robert Mistrík, spoločne s ktorým budeme zbierať podpisy na podporu jeho kandidatúry. Tešíme sa na vás!

27
Jú

Stretnutie s poslancami SaS Trenčín

Kancelária strany SaS, Palackého 35, 911 01 Trenčín

Pozývame vás na stretnutie s mestskými poslancami strany SaS v Trenčíne. Diskutovať sa bude o aktuálnych témach a udalostiach týkajúcich sa mesta Trenčín. Všetci ste srdečne vítaní!

21
Jú

SaS CUP Krupina

Futbalový štadión MFK Strojár Krupina

#sasvregionoch Pozývame vás na tradičný futbalový turnaj, ktorý sa uskutoční pod záštitou poslanca BBSK a Okresného predsedu SaS v Krupine Maroša Skopala. Prihlášky je potrebné poslať do 15. 7. 2018 na e-mailovú adresu: maros@skopal.sk. Všetci ste srdečne vítaní!

14
Jú

ROBERT MISTRÍK – NÁŠ KANDIDÁT NA PREZIDENTA

Koliba - Cvičná lúka, Bratislava

Strana SaS podporuje v kandidatúre na prezidenta vedca Roberta Mistríka. Svoju podporu sme sa rozhodli vyjadriť aj tým, že mu pomôžeme vyzbierať potrebných 15 000 podpisov od občanov. Pridajte sa k nám a príďte aj vy v sobotu od 14:00 hod. na bratislavskú Kolibu, kde na „Cvičnej lúke“ budeme spolu s Robertom Mistríkom a predsedom strany SaS Richardom Sulíkom zbierať vaše podpisy. Nájdete nás podľa zeleného stanu SaS. Tešíme sa na vás!

14
Jú

Stretnutie s Milanom Laurenčíkom v Čadci

Matičné námestie, Čadca

Tento víkend sa v Čadci koná zraz trabantistov, na ktorom sa zúčastní aj žilinský vicežupan a poslanec NR SR za SaS Milan Laurenčík. Príďte sa s ním stretnúť a podebatovať osobne aj vy. Tešíme sa na vás!

07
Jú

Futbalový turnaj SaS v Čadci

Čadca – Podzávoz u Gáborého

#sasvregionoch Všetkých fanúšikov futbalu pozývame na v poradí už 8. ročník Futbalového turnaja SaS Čadca – Podzávoz. Tešia sa na vás predseda SaS a poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík, Krajský predseda SaS pre Žilinský kraj a poslanec NR SR Milan Laurenčík a Okresný predseda SaS pre Čadcu Jozef Pajer. Všetci ste srdečne vítaní!

04
Jú

Big Jump v Piešťanoch

Lido Piešťany

V rámci európskej kampane za ochranu našich riek organizuje poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová Big Jump do rieky Váh, a to v Piešťanoch na Lide. Skok bude v tričkách a bezpečný, z pláže. Na podujatí sa zúčastní aj ďalší poslanec NR SR Radoslav Pavelka. Následne sa uskutoční diskusia o riekach a ochrane životného prostredia, na ktorej ste srdečne vítaní.

28
Jú

Martin Klus v TA3

O aktuálnom summite EÚ bude diskutovať v Téme dňa v TA3 poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus.

27
Jú

Ján Rudolf v TA3

V druhej časti relácie Téma dňa bude diskutovať expert SaS na eurofondy Ján Rudolf na tému: Slovensko a eurofondy.

27
Jú

Regionálny deň SaS: Richard Sulík v okrese Dunajská Streda

Reštaurácia Alba Regia, Malý Dunaj, Jahodná

#sasvregionoch Predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík zavíta v stredu 27. júna 2018 do okresu Dunajská Streda. Pri tejto príležitosti vás pozývame na verejnú diskusiu, ktorá sa uskutoční v Reštaurácii Alba Regia v obci Jahodná. Všetci ste srdečne vítaní!

26
Jú

Regionálny deň SaS: Richard Sulík v Šali

City Cafe Šaľa, Hlavná 11

#sasvregionoch Poslanec Európskeho parlamentu a predseda najsilnejšej opozičnej strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík navštívi v utorok 26. júna južné Slovensko. Pri tejto príležitosti vás pozývame na verejnú diskusiu s občanmi v kaviarni City Cafe Šaľa na námestí. Tešíme sa na vás!

26
Jú

Prednáška o vzťahovej väzbe s Natáliou Blahovou

Asociácia náhradných rodín v spolupráci s poslankyňou NR SR za SaS Natáliou Blahovou vás pozývajú na prednášku o vzťahovej väzbe s odborníčkou Zuzanou Zimovou do kinosály Národnej rady Slovenskej republiky. Téma vzťahovej väzby je určená pre rodičov a odborníkov v pomáhajúcich profesiách a svoju účasť potvrďte na mail: asociacianr@gmail.com.

24
Jú

Radoslav Pavelka v Rádiu Frontinus

Rádio Frontinus

Poslanec NR SR za SaS Radoslav Pavelka bude diskutovať v Rádiu Frontinus o aktuálnych politických témach.

23
Jú

7. ročník výstupu SaS na Veľký Rozsutec

Štefanová 518, 013 06 Terchová

#sasvregionoch SaSkári zo Žilinského kraja pozývajú všetkých členov SaS, Priateľov slobody a priaznivcov turistiky na 7. ročník výstupu na Veľký Rozsutec. Zraz účastníkov je o 8:55 hod. na parkovisku Terchová – Štefanová. Podrobný program nájdete na Facebooku. Tešíme sa vás!

23
Jú

Futbalový turnaj SaS v Tomášovciach

Futbalový štadión Tomášovce

#sasvregionoch Pozývame vás na futbalový turnaj v obci Tomášovce v okrese Lučenec. Príďte povzbudiť tímy zložené z Priateľov slobody, s ktorými si zahrajú aj naši poslanci NR SR Ľubomír Galko a Miroslav Ivan. Okrem dobrej zábavy na vás čaká aj neformálna debata s poslancami, guláš či ďalšie občerstvenie. Tešíme sa na vás!

22
Jú

Richard Sulík v Lipanoch

Festival Pohodička, Lipany /parkovisko za budovou MsÚ/

#sasvregionoch Predseda strany SaS navštívi v piatok mesto Lipany. Pri tejto príležitosti vás pozývame na neformálne stretnutie na netradičnom mieste – na hudobnom festivale Pohodička. Predseda liberálov sa už na vás teší!

22
Jú

Jana Kiššová v relácii "Z prvej ruky"

Rádio Slovensko, RTVS

Podpredsedníčka strany SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová bude zajtra hosťom Rádia Slovensko v relácii "Z prvej ruky". Diskutovať bude spolu s poslancom Ladislavom Kamenickým zo Smeru o poistnej dani.

21
Jú

Regionálny deň SaS: Richard Sulík vo Veľkom Krtíši

Nemocničná 7, Nová Banícka slobodáreň /jedáleň/ , Veľký Krtíš

#sasvregionoch Poslanec Európskeho parlamentu a predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík zavíta vo štvrtok 21. júna 2018 do okresu Veľký Krtíš. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu s občanmi, Priateľmi slobody a priaznivcami strany SaS z okresu. Tešíme sa na vás!

20
Jú

Richard Sulík o európskych peniazoch

KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

Čo sme ochotní urobiť pre európske peniaze? Tak znie názov diskusie, ktorej hosťom bude aj predseda SaS a europoslanec Richard Sulík. Okrem neho budú diskutovať aj ďalší poslanec európskeho parlamentu Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL / EĽS) a vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Ladislav Miko. Moderuje: Zuzana Gabrižová z portálu Euractiv Slovensko.

18
Jú

Diskusia strany SaS v Bratislave: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva. Posledná diskusia s názvom „105-krát lepšie zdravotníctvo“ sa uskutoční v centrále strany SaS. Všetci ste srdečne vítaní!

17
Jú

Jana Kiššová v RTVS

RTVS/Jednotka

Podpredsedníčka SaS Jana Kiššová bude diskutovať v relácii O 5 minút 12 s Miroslavom Čížom zo Smeru, Igorom Matovičom z OĽaNO a Editou Pfundtner z Mosta-Híd. Nosnou témou bude prezidentova správa o stave republiky.

17
Jú

Martin Klus s Ľubošom Blahom

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude diskutovať s Ľubošom Blahom zo Smeru. Reč bude aj o správe o stave republiky prezidenta Andreja Kisku, vzťahoch USA a KĽDR či neschopnosti nájsť riešenia migračnej otázky.

16
Jú

Ľubomír Galko s Petrom Gajdošom

RTVS/Slovenský rozhlas

Podpredseda SaS a exminister obrany Ľubomír Galko bude diskutovať s ministrom obrany Petrom Gajdošom z SNS v Sobotných dialógoch o aktuálnych témach v rezorte obrany.

16
Jú

II. ročník Deň mladého kynológa

Považská Bystrica, Areál Výcvikovej základne záchranárskych psov SR

#sasvregionoch Máš psíka? Chceš ukázať, ako si rozumiete? Tak príď na II.ročník Deň mladého kynológa a zober so sebou rodičov aj kamarátov. Tešíme sa na vás spolu s predsedom strany SaS Richardom Sulíkom.

13
Jú

Martin Klus v Správach a komentároch

RTVS/Dvojka

O prezidentovej správe o stave republiky bude diskutovať poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus v Správach a komentároch.

12
Jú

Martin Klus s Jurajom Blanárom v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku Martin Klus bude diskutovať v Téme dňa v TA3 s Jurajom Blanárom zo Smeru. Nosnou témou bude summit Trump - Kim.

11
Jú

Diskusia strany SaS v Trenčíne: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Hotel Magnus, Považská 1706/35, Trenčín

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva s názvom „105-krát lepšie zdravotníctvo“.

10
Jú

Richard Sulík v TA3

Predseda SaS Richard Sulík bude v nedeľu o 11:30 hosťom relácie V politike v TA3. Diskutovať bude o avizovaných sociálnych opatreniach strán Smer-SD a SNS, personálnych zmenách v Policajnom zbore, stratégii SaS v prezidentských a komunálnych voľbách či o zahraničnej politike SR.

09
Jú

Jahodná a Tomášikovo privítajú poslancov SaS

Vodný mlyn - Tomášikovo, Reštaurácia Alba Regia - Jahodná

#sasvregionoch Ak rozmýšľate, čo s blížiacim sa víkendom, máme pre vás tip. Pozývame vás na Jahodový festival do Jahodnej, kde si budete môcť podebatovať aj s našimi poslancami NR SR Natáliou Blahovou a Vladimírom Slobodom. Ak máte čas aj skôr, príďte si so SaSkármi podebatovať už o 12:00 do Tomášikova. Tešíme sa na vás!

07
Jú

Konferencia SaS: Budúcnosť poľnohospodárstva na Slovensku

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Pozývame vás na odbornú konferenciu na tému „Spoločná poľnohospodárska politika EÚ na časový rámec 2021 - 2027 a jej vplyv na slovenské poľnohospodárstvo, potravinárstvo a ich konkurencieschopnosť“. Verejnú diskusiu otvorí predseda strany SaS Richard Sulík, moderovať bude Jarmila Halgašová, tímlíderka SaS pre pôdohospodástvo. Z hostí prijali pozvanie: Ladislav Miko, Martin Vlachynský, Pavol Bottka a Miroslav Žiak. Tešíme sa na vás!

06
Jú

Renáta Kaščáková o peniazoch na podporu kultúry

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre kultúru Renáta Kaščáková bude diskutovať s podpredsedom Výboru NR SR pre kultúru a médiá Karolom Farkašovským (SNS) v Téme dňa v TA3. Nosnou témou bude financovanie kultúry.

06
Jú

Diskusia SaS: Rozhovory o zahraničnej politike

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Pozývame vás na ďalšiu zo série diskusií na tému „Rozhovory o zahraničnej politike“, tentokrát s podtitulom „Polstoročie od invázie a okupácie Československa. Aký je svet dnes?“ Podujatie otvorí podpredseda SaS a poslanec NR SR Ľubomír Galko, moderuje Martin Klus, poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku. Z hostí prijali pozvanie Grigorij Mesežnikov, politológ a prezident Inštitútu pre verejné otázky a Jaroslav Naď, riaditeľ Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku. Tešíme sa na vás!

03
Jú

Deň detí s SaS v Košiciach

Moyzesova 36, Košice

#sasvregionoch Oslávte Deň detí s SaS. Všetky deti, rodičov i priateľov pozývame do Košíc, kde si užijete popoludnie plné hier a zábavy. Čaká na vás nafukovací hrad, trampolína, tvorivá dielňa, rôzne hry, občerstvenie či maškrty. Tešíme sa na vás!

02
Jú

Deň detí s SaS v Komárne

Jazero Mŕtve rameno Váhu, Komárno

#sasvregionoch Všetky deti spolu s rodičmi a kamarátmi pozývame osláviť Deň detí spolu so stranou SaS. Zatiaľ čo sa deti budú zabávať, rodičia si môžu podebatovať s poslancami SaS Janou Kiššovou, Janou Cigánikovou, Radoslavom Pavelkom a s Okresným predsedom SaS Karolom Idesom. Tešíme sa na vás!

02
Jú

CykloSaS Liptov 2018 s Luciou Ď. Nicholsonovou

Liptovský Mikuláš a okolie

#sasvregionoch Všetkých priaznivcov cyklistiky pozývame na cyklojazdu po hornom Liptove s podpredsedníčkou NR SR za stranu SaS Luciou Ďuriš Nicholsonovou. Deň plný cyklistiky ukončíme večernou diskusiou na tému „Sociálne vylúčené spoločenstvá“.

01
Jú

Diskusia SaS: Jozef Rajtár s Milanom Kaplanom v Michalovciach

Reštaurácia EVENT Family, Námestie slobody 5, Michalovce /budova Slovakotex, 1. posch./

#sasvregionoch Pozývame vás na otvorenú diskusiu poslanca NR SR a tímlídra strany SaS pre štíhly štát Jozefa Rajtára s kandidátom pravicovej koalície na primátora mesta Michalovce Milanom Kaplanom. Tešíme sa na vás!

01
Jú

Deň detí s SaS v Bratislave

Partizánska lúka, Železná studnička, Bratislava

Pozývame vás na Deň detí, ktorý sa uskutoční pod záštitou podpredsedníčky strany SaS Jany Kiššovej v Bratislave. Čaká na vás kúzelník, animátori, športové aktivity, trampolína, maľovanie na tvár, maškrty či guláš. Tešíme sa na vás!

31
Má

Diskusia s Jozefom Rajtárom v Košiciach

Hotel Teledom, Timonova 27, Košice

#sasvregionoch Pri príležitosti návštevy metropoly východu vás pozývame na otvorenú diskusiu s poslancom NR SR a tímlídrom strany SaS pre štíhly štát Jozefom Rajtárom. Všetci ste srdečne vítaní!

31
Má

Jozef Rajtár u Braňa Závodského

Rádio Expres

Moderátor Braňo Závodský z Rádia Expres sa telefonicky spojí s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre štíhly štát Jozefom Rajtárom v relácii "Braňo Závodský naživo" . Hlavnou tému budú reakcie na vymenovanie nového policajného prezidenta Milana Lučanského.

30
Má

Ondrej Dostál v Z prvej ruky

Poslanec NR SR za SaS Ondrej Dostál bude diskutovať v rozhlasovej relácii RTVS v Z prvej ruky v Rádiu Slovensko s Tiborom Bernaťákom z SNS. Témou bude zákon o politických stranách.

30
Má

Anna Zemanová v Rádiu Aktual

Rádio Aktual

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová bude hosťom v Rádiu Aktual. Diskutovať bude aj o znečistení vody či stave Žitného ostrova.

29
Má

Ondrej Dostál v Správach a komentároch

RTVS/Dvojka

Poslanec NR SR za SaS Ondrej Dostál bude diskutovať s Jaroslavom Paškom z SNS o novele zákona o politických stranách v relácii Správy a komentáre na Dvojke RTVS.

29
Má

Diskusia SaS v Banskej Bystrici: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Banská Bystrica, Národná 11, Hotel Národný dom

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva "105-krát lepšie zdravotníctvo".

28
Má

Diskusia strany SaS v Nitre: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Mediahaus, Fraňa Mojtu 18, Nitra

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva s názvom „105-krát lepšie zdravotníctvo“.

27
Má

Eugen Jurzyca v O 5 minút 12

RTVS/Jednotka

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre verejné financie Eugen Jurzyca bude diskutovať na Jednotke RTVS v O 5 minút 12 s Igorom Matovičom z OĽaNO, Erikom Tomášom zo Smeru a Ivanom Švejnom z Mosta-Híd o zastropovaní veku odchodu do dôchodku.

27
Má

Natália Blahová v TA3

Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Natália Blahová bude diskutovať v relácii V politike v TA3 s Annou Verešovou z OĽaNO a zástupcami Mosta-Híd a Smeru-SD. Témami budú pôsobenie ombudsmanky Márie Patakyovej a správa o činnosti verejného ochrancu práv za rok 2017 či neprimerané policajné zásahy a ochrana maloletých pred zásahmi polície.

25
Má

Diskusia s Richardom Sulíkom v Kežmarku

Súkromný školský internát Kežmarok, Garbiarska 1 , 060 01 Kežmarok

#sasvregionoch Predseda strany SaS Richard Sulík navštívi v rámci svojho Regionálneho dňa okres Kežmarok, kde sa stretne aj s občanmi. Pozývame vás na večernú diskusiu, na ktorej budete môcť s predsedom liberálov a europoslancom pánom Sulíkom diskutovať na rôzne aktuálne spoločensko-politické témy.

24
Má

Diskusia s Richardom Sulíkom v Spišskej Novej Vsi

Hotel METROPOL, Štefánikovo námestie 2, 052 01 Spišská Nová Ves

#sasvregionoch Vo štvrtok 24. mája 2018 zavíta predseda strany SaS a poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík do okresu Spišská Nová Ves. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu, na ktorej budú rezonovať horúce spoločensko-politické témy. Všetci ste srdečne vítaní.

23
Má

Diskusia s Richardom Sulíkom v Prievidzi

ArtPoint centrum, M.R.Štefánika 1, Prievidza

#sasvregionoch V rámci Regionálneho dňa navštívi predseda strany SaS Richard Sulík Prievidzu. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu s verejnosťou na rôzne aktuálne témy. Tešíme sa na vás aj na vaše otázky.

22
Má

Ondrej Dostál o novej dani pre poisťovne

Poslanec NR SR za SaS Ondrej Dostál bude diskutovať v TA3 v Téme dňa o novej dani pre poisťovne s Ladislavom Kamenickým zo Smeru.

22
Má

Diskusia: SaS pomáha farmárom

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Neviete sa dostať ku svojej pôde? Máte problémy s agrodotáciami? Príďte v utorok 22. mája o 17:30 hod. do centrály strany SaS na Priemyselnej 8 v Bratislave, kde vám poskytneme cenné rady a odpovede na vaše otázky. Pozvanie na diskusiu prijali: Richard Sulík, Lucia Ďuriš Nicholsonová, Anna Zemanová, Radoslav Pavelka, Alojz Baránik, Boris Draškaba a Marcel Vrchota. Moderuje: Jarmila Halgašová, tímlíderka SaS pre pôdohospodárstvo.

21
Má

Eugen Jurzyca o zastropovaní dôchodkov

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre verejné financie Eugen Jurzyca bude s Jánom Podmanickým zo Smeru a Radovanom Balážom z SNS diskutovať v Téme dňa o strope odchodu veku do dôchodku.

19
Má

Majáles so SaSkou v Jahodnej

Jahodná, okres Dunajská Streda / futbalové ihrisko /

#sasvregionoch Príďte v sobotu 19. mája 2018 do obce Jahodná, kde zažijete deň plný zážitkov a zábavy v spoločnosti SaSkárov. Spolu s vašimi deťmi sa môžete tešiť na rôzne nafukovacie atrakcie, šaša, športové súťaže, predstavenie práce policajných zložiek či ukážku práce hasičov. Tím vo farbách strany SaS bude súťažiť o najlepší guláš. Pridať sa môžete aj vy. Tešíme sa na vás!

17
Má

Martin Klus v Správach a komentároch

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku sa dnes stretne v diskusnej relácii RTVS Správy a komentáre s predsedníčkou Zahraničného výboru NR SR za Most-Híd Katarínou Cséfalvayovou. Témou diskusie bude Summit v Sofii.

17
Má

Jana Kiššová v Téme dňa

Predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová bude dnes v relácii TA3 Téma dňa hovoriť o opatreniach pre podnikateľov.

16
Má

Martin Klus v Téme dňa

Poslanec NR SR, člen Zahraničného výboru NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku Martin Klus bude dnes v relácii televízie TA3 "Téma dňa" diskutovať spolu s podpredsedom Zahraničného výboru za SNS Jaroslavom Paškom.

15
Má

Janka Cigániková v Z prvej ruky

Rádio Slovensko/RTVS

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre zdravotníctvo Janka Cigániková bude diskutovať s Radovanom Balážom z SNS o zdravotníckych témach v Rádiu Slovensko.

15
Má

Vladimír Sloboda v Rádiu Aktual

Rádio Aktual

Poslanec NR SR za SaS a predseda Výboru NR SR pre nezlučiteľnosť funkcií Vladimír Sloboda bude diskutovať v Rádiu Aktual. Témou bude rokovanie výboru, ktoré sa bude týkať aj financovania kampane prezidenta Andreja Kisku či bytovej otázky predsedu vlády Petra Pellegriniho.

14
Má

Diskusia SaS v Trnave: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Trnava, Štefánikova 4, Malý Berlín

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva "105-krát lepšie zdravotníctvo".

13
Má

Richard Sulík u Michala Kovačiča v Televízii Markíza

Televízia Markíza

Predseda SaS Richard Sulík bude hosťom Michala Kovačiča v relácii 25 v Televízii Markíza.

13
Má

Ľubomír Galko s Petrom Gajdošom

Exminister obrany Ľubomír Galko (SaS) bude diskutovať so súčasným ministrom obrany Petrom Gajdošom (SNS) v diskusnej relácii V politike o aktuálnych témach v súvislosti s týmto rezortom (aktuálny posun pri vozidlách 8x8 a 4x4, transparentnosť pri verejných obstarávaniach, budúcnosť nadzvukového letectva, menovanie nového náčelníka Generálneho štábu Ozbrojených síl SR a očakávania).

13
Má

Branislav Gröhling o školstve

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre školstvo Branislav Gröhling bude diskutovať v relácii V politike s Ľubomírom Petrákom zo Smeru, Evou Smolíkovou z SNS a Veronikou Remišovou z OĽaNO. Témami budú: novela zákona o odbornom vzdelávaní, efektivita a zatraktívnenie duálneho vzdelávania, novela zákona o VŠ a zmeny vo vzdelávaní učiteľov.

12
Má

Retro Turnaj v tenise s poslancami SaS

Tenisový areál TK, Nábrežná 2955, Kysucké Nové Mesto

#sasvregionoch Príďte si v sobotu 12. mája zahrať štvorhru v tenise s poslancom NR SR za SaS Miroslavom Ivanom a Okresným predsedom pre Kysucké Nové Mesto Rudolfom Drexlerom. Vo voľných diskusiách sa na vás teší poslanec NR SR Milan Laurenčík. Všetci ste srdečne vítaní!

11
Má

Poslanec SaS Martin Klus v Čeríne

Kultúrny dom, Čerín 19, Banská Bystrica 974 01

#sasvregionoch Pozývame vás na diskusiu s politológom a poslancom NR SR za stranu SaS Martinom Klusom v Čeríne. Témou diskusie bude aktuálne domáce a zahranično-politické dianie.

09
Má

Richard Sulík vs. Marián Jánoš

Luna Bar - Hotel Kyjev

Je tu dlho očakávaná diskusia o Odvodovom bonuse! Richard Sulík sa stretne dnes o 19:00 v dueli s blogerom Mariánom Jánošom.

09
Má

Ľubomír Galko u Braňa Závodského

Rádio Expres

Podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko bude diskutovať u Braňa Závodského v Rádiu Expres. Témami budú súčasná situácia na ministerstve vnútra, voľba policajného prezidenta, kauza okolo údajného únosu Vietnamca či menovanie nového náčelníka Generálneho štábu OS SR.

08
Má

Deň víťazstva nad fašizmom v Makove

Makov

Pri príležitosti štátneho sviatku Ďna víťazstva nad fašizmom sa vicežupan Žilinského kraja za stranu SaS Milan Laurenčík zúčasní na pozvanie prezidenta SR pietneho aktu kladenia vencov v Makove. Súčasťou bude aj diskusia s občanmi. Všetci ste srdečne vítaní.

06
Má

Natália Blahová V politike

Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Natália Blahová bude diskutovať v relácii V politike so štátnym tajomníkom ministerstva kultúry Konrádom Rigóm (Most - Híd), Karolom Farkašovským z SNS a Vierou Dubačovou zo strany Spolu. Nosnými témami budú medializované informácie o údajnom netransparentnom vynakladaní finančných prostriedkov v rámci Fondu na podporu kultúry národnostných menšín a aktuálna situácia v RTVS.

05
Má

Richard Sulík s Andrejom Dankom!

RTVS/Slovenský rozhlas

Predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík bude v atraktívnom súboji debatovať v Sobotných dialógoch s predsedom NR SR a SNS Andrejom Dankom o aktuálnej vnútropolitickej situácii. Reč bude aj o medzinárodnom škandále týkajúcom sa podozrenia, že Slovensko pomáhalo pri únose Vietnamca z Nemecka, situácii v armáde či podozreniach zo zneužívania agrodotácií v poľnohospodárstve.

04
Má

Deň Európy s Richardom Sulíkom v Košiciach

Košice, Hlavná ulica

#sasvregionoch Príďte si už tento piatok podebatovať pri kávičke s europoslancom a predsedom strany SaS Richardom Sulíkom ku Dolnej bráne v Košiciach. Podujatie sa uskutoční pri príležitosti osláv Dňa Európy. Všetci ste srdečne vítaní.

04
Má

Deň Európy s Richardom Sulíkom v Prešove

Prešov, Hlavná ulica

#sasvregionoch Pri príležitosti osláv Dňa Európy (9. máj) pripravila Informačná kancelária Európskeho parlamentu celodenné podujatie s europoslancami v Prešove. Príďte si v piatok 4. mája podebatovať pri kávičke s predsedom strany SaS Richardom Sulíkom. Tešíme sa na vás!

02
Má

Branislav Gröhling v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre školstvo Branislav Gröhling bude diskutovať v TA3 s Evou Smolíkovou z SNS a Soňou Hanzlovičovou, poradkyňou ministerstva vnútra pre školstvo. Hľadať budú riešenia pre 8-ročné gymnáziá.

30
APR

Stavanie mája s SaS v obci Horná Seč

Obec Horná Seč

15:00 #sasvregionoch Pridajte sa k SaSkárom a zabavte sa s nami pri stavaní mája. V pondelok sa na vás tešíme v obci Horná Seč (okres Levice) pri Obecnom úrade.

29
APR

Jana Kiššová s Jánom Richterom

Podpredsedníčka SaS a tímlíderka strany Jana Kiššová bude diskutovať s ministrom práce Jánom Richterom (Smer-SD) v O 5 minút 12 na Jednotke. Témami budú nezamestnanosť či sociálne balíčky.

29
APR

V politike s Martinom Klusom

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude diskutovať s Ľubošom Blahom zo Smeru v relácii V politike. Okrem zahraničných tém bude diskusia aj o poklese Slovenska v rebríčku slobody tlače.

29
APR

Jana Kiššová v relácii V politike

Podpredsedníčka SaS Jana Kiššová bude diskutovať v TA3 o aktuálnom politickom dianí, aktuálnosti myšlienky predčasných parlamentných volieb, hospodárskych výsledkov Slovenska a avizovanom sociálnom balíčku vládnej koalície či o prioritách v zlepšovaní kvality podnikateľského prostredia.

26
APR

Jarmila Halgašová v Exprese

Rádio Expres

Tímlíderka SaS pre pôdohospodárstvo Jarmila Halgašová bude diskutovať o aktuálnych kauzách ministerky pôdohospodárstva Gabriely Matečnej v Rádiu Expres u Braňa Závodského.

24
APR

Diskusia SaS: Nitra a životné prostredie

Nitra, Janka Kráľa 65, Fotogaléria Trafačka

#sasvregionoch Pozývame vás na otvorenú diskusiu o problémoch životného prostredia v Nitre. Tešia sa na vás poslanci NR SR Anna Zemanová, Renáta Kaščáková a Radoslav Pavelka.

23
APR

Eugen Jurzyca v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre verejné financie Eugen Jurzyca bude diskutovať v Téme dňa v TA3 o rozpočte verejných financií a deficite.

18
APR

Diskusia SaS v Žiline: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Žilina, Kmeťova 2, Hotel Slovan

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva "105-krát lepšie zdravotníctvo".

17
APR

Diskusia SaS v Prešove: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Prešov, 17. novembra, Reštaurácia Hviezda

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu strany SaS sa vydali na šnúru po celom Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva "105-krát lepšie zdravotníctvo".

16
APR

Diskusia SaS v Košiciach: 105-krát lepšie zdravotníctvo

Košice - Teledom - Timonová 27

#sasvregionoch Členovia zdravotníckeho tímu sa vydali na šnúru po Slovensku s cieľom predstaviť opatrenia z reformy zdravotníctva širokej verejnosti.

15
APR

Martin Klus v O 5 minút 12

Bratislava, TA3

V nedeľu bude poslanec NR SR za SaS Martin Klus hosťom politickej relácie "O 5 minút 12" v RTVS. Témou diskusie bude aktuálna zahraničná politika.

12
APR

Diskusia s Richardom Sulíkom a Janou Kiššovou

Trebisov - Reštaurácia Amadeus M.R.Štefánika 50, 07501

Pri tejto príležitosti vás pozývame na verejnú diskusiu o domácich i zahraničných témach.

11
APR

Peter Osuský v TA3

Poslanec NR SR za SaS Peter Osuský bude diskutovať v Téme dňa s Ľubošom Blahom zo Smeru o zahraničnej politike.

11
APR

Diskusia s Richardom Sulíkom a SaSkármi

Prešov - Reštaurácia Klub - Námestie Mieru 1

Pri príležitosti otvorenia novej krajskej kancelárie strany SaS v Prešove vás pozývame na verejnú diskusiu s predsedom strany SaS a europoslancom Richardom Sulíkom. Okrem predsedu liberálov sa na diskusii zúčastnia aj poslankyňa NR SR a podpredsedníčka SaS Jana Kiššová a ďalší poslanci parlamentu za stranu SaS Anna Zemanová, Renáta Kaščáková, Jana Cigániková, Eugen Jurzyca, Branislav Gröhling a Vladimír Sloboda.

10
APR

Diskusia s Annou Zemanovou

Vranov nad Topľou - Reštaurácia Junior na ul. M. R. Štefánika 875/200

Pozývame Vás na otvorenú diskusiu s poslankyňou NR SR a tímlíderkou SaS pre životné prostredie Annou Zemanovou na tému "Zviera nie je vec".

10
APR

SaSkári v Prešove

Prešov - kaviareň The Only Bar na ul. Jarková 81

Do mesta Prešov zavítajú poslanci NR SR Vladimír Sloboda a Branislav Gröhling, ktorý je zároveň tímlídrom strany SaS pre školstvo. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu o reforme školstva, ale aj o aktuálnej politickej situácii.

08
APR

Richard Sulík v TA3

Predseda SaS Richard Sulík bude diskutovať v relácii V politike. Témami budú: Kongres SaS, aktuálna politická situácia či kauza Skripaľ.