UDALOSTI

13
JAN

Ľubomír Galko v O 5 minút 12 v RTVS

17:01
RTVS/Jednotka

Podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko bude hosťom v relácii O 5 minút 12 v RTVS. Diskutovať bude s Erikom Tomášom (SMER-SD), Gáborom Gálom (Most-Híd) a zástupcom hnutia OĽANO o voľbe kandidátov na post sudcov Ústavného súdu SR, pozícii strán pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami či výzvach pre politikov v tomto roku.

10
JAN

Diskusia SaS: Ľubomír Galko v Snine

00:01
Bar 3-ka, Strojárska 2061/96, 069 01 Snina

#sasvregionoch V strane Sloboda a Solidarita pokračujeme s našimi výjazdmi do regiónov aj tento rok. Už tento štvrtok sa môžete tešiť na diskusiu s podpredsedom strany SaS Ľubomírom Galkom a poslancom NR SR Radoslavom Pavelkom v Snine. Všetci ste srdečne vítaní!

09
JAN

Martin Klus v relácii Téma dňa

01:01
TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s Jaroslavom Paškom (SNS) o výmenách názorov medzi Ľubošom Blahom (SMER-SD) a MZV SR.

08
JAN

Alojz Baránik v relácii Z prvej ruky

18:01
RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v relácii Z prvej ruky v RTVS. Diskutovať bude s Róbertom Madejom (SMER-SD) o ústavných sudcoch.

07
JAN

Alojz Baránik v relácii Téma dňa

01:01
TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s Róbertom Madejom (SMER-SD) o ústavných sudcoch.