UDALOSTI

19
SEP

Richard Sulík hosťom Na hrane

Predseda SaS Richard Sulík bude vo štvrtok hosťom novej relácie TV JOJ s názvom Na hrane. V živej diskusii sa stretne s predsedom KDH Alojzom Hlinom. Reč bude o aktuálnej predvolebnej politickej situácii na Slovensku.

19
SEP

Anna Zemanová v Téme dňa

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová prijala pozvanie do diskusie TV TA3 s názvom Téma dňa. O DPH na potraviny a označovaní mäsa bude diskutovať spolu s Evou Antošovou (SNS).

18
SEP

Jana Kiššová v Téme dňa

Predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR a podpredsedníčka strany SaS Jana Kiššová sa dnes stretne v diskusnom dueli s Radovanom Balážom z SNS. Reč bude o 15 % dani.

17
SEP

Ondrej Dostál v Téme dňa

Poslanec NR SR a člen poslaneckého klubu SaS Ondrej Dostál prijal dnes pozvanie do relácie televízie TA3. V Téme dňa bude spolu s poslancom Dušanom Jarjabkom (Smer-SD) hovoriť o práve politikov na odpoveď, koncesiách a DPH.

17
SEP

Renáta Kaščáková hosťom Z prvej ruky

RTVS, Slovenský rozhlas

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre kultúru Renáta Kaščáková prijala pozvanie do relácie Slovenského rozhlasu s názvom Z prvej ruky. Spolu s Dušanom Jarjabkom (Smer-SD) bude diskutovať o novele tlačového zákona.

16
SEP

Alojz Baránik v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom diskusnej relácie TA3 Téma dňa. Reč bude o voľbe ústavných sudcov.

15
SEP

SaSka varí pirohy vo Zvolene

Námestie SNP, Zvolen

#sasvregionoch Patríte k milovníkom slovenskej kuchyne a na tradičné špeciality nedáte dopustiť? Potom si v nedeľu nenechajte ujsť obľúbenú olympiádu vo varení bryndzových pirohov vo Zvolene. SaSkársky tím povedie predseda SaS Richard Sulík. Pomáhať mu budú poslanec NR SR a tímlíder SaS pre dopravu Miroslav Ivan, Okresná predsedníčka pre Banskú Štiavnicu Marcela Zvrškovcová, Okresná predsedníčka pre Spišskú Novú Ves Iveta Fulková a ďalší. Tešíme sa na vás!

15
SEP

Janka Cigániková hosťom TA3

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre zdravotníctvo Janka Cugániková prijala pozvanie do nedeľnej diskusnej relácie televízie TA3 s názvom V politike. Jej spoludiskutérmi budú zástupcovia hnutia OĽaNO a strán SMER-SD a SNS. Reč bude o dofinancovaní zdravotníctva, stratifikácii nemocníc a tendri na záchranky.

13
SEP

Marián Viskupič hosťom Z prvej ruky

RTVS, Slovenský rozhlas

Poslanec NR SR Marián Viskupič bude hosťom relácie Z prvej ruky. Diskutovať bude spolu s Radovanom Balážom o zvyšovaní daní z tabakových výrobkov, ale aj o tom, či je vyrovnaný rozpočet minulosťou.

13
SEP

Račianske vinobranie s SaS

Detvianska ulica, Bratislava – Rača (oproti Družstevnému domu Rača)

Už tento víkend sa uskutoční tradičné vinobranie v bratislavskej Rači a strana Sloboda a Solidarita nebude chýbať. Príďte si spríjemniť víkend debatou pri vínku s poslancami NR SR za SaS Annou Zemanovou, Vladimírom Slobodom, Radoslavom Pavelkom, Branislavom Gröhlingom a ďalšími. Teší sa na vás aj predseda liberálov Richard Sulík. Všetci ste srdečne vítaní!

11
SEP

Marián Viskupič v Správach a komentároch

RTVS, Dvojka

Poslanec NR SR Marián Viskupič bude dnes hosťom RTVS v relácii Správy a komentáre. Diskutovať bude s oponentom z SNS Radovanom Balážom o dani z tabaku.

08
SEP

Ľubomír Galko hosťom Na telo

Podpredseda strany SaS Ľubomír Galko prijal po letnej prestávke pozvanie od Michala Kovačiča do diskusnej relácie TV Markíza Na telo. Spolu s ďalšími kolegami z poslaneckých lavíc bude hodnotiť pôsobenie prezidentky Zuzany Čaputovej.

08
SEP

Richard Sulík hosťom O 5 minút 12

Predseda strany SaS Richard Sulík prijal v nedeľu pozvanie do diskusnej relácie televízie RTVS s názvom O 5 minút 12. Spoločne s predsedom Most-Híd Bélom Bugárom bude diskutovať o aktuálnej politickej situácii na Slovensku a taktiež zhrnie závery zo sobotného Mimoriadneho kongresu strany SaS.

08
SEP

Richard Sulík hosťom V politike

Predseda strany SaS Richard Sulík bude v nedeľu hosťom diskusnej relácie TA3 s názvom V politike, kde zhrnie udalosti zo sobotného Mimoriadneho kongresu strany SaS.

08
SEP

Preteky králičkov so SaSkou

Reštaurácia Pod vlekom, Prakovce, okres Gelnica

#sasvregionoch Máte doma králička, ktorý neobsedí? Potom ho zoberte, samozrejme, spoločne s vašimi ratolesťami na súťaž v králičom hope. V spolupráci so Slovenským zväzom chovateľov sa náš okresný predseda v Gelnici Vladimír Hojstrič rozhodol zorganizovať takúto netradičnú súťaž pre potešenie detí, ale aj vašich domácich miláčikov. Tí najmenší sa môžu tešiť na pekné ceny a tí väčší na chutný guláš a príjemné rozhovory s členmi strany SaS z okresu. Všetci ste srdečne vítaní!

06
SEP

Ondrej Dostál hosťom Z prvej ruky

RTVS - Slovenský rozhlas

Poslanec NR SR za SaS Ondrej Dostál prijal pozvanie do relácie RTVS Z prvej ruky, kde bude spolu s ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom (Most-Híd) diskutovať o dianí okolo Moniky Jankovskej, odvolávaní vlády, stave súdnictva, ale aj voľbe ústavných sudcov.

06
SEP

Jozef Rajtár hosťom Zuzyny Kovačič Hanzelovej

Poslanec NR SR Jozef Rajtár prijal pozvanie Zuzany Kovačič Hanzelovej do jej relácie Rozhovory ZKH. Reč bude o mimoriadnom kongrese a budúcnosti strany, o jej klesajúcich preferenciách, ale aj o spolupráci s ďalšími stranami.

03
SEP

Ľubomír Galko v Rádiu Expres

Rádio Expres

Podpredseda strany Sloboda a Solidarita Ľubomír Galko prijal po letnej prestávke pozvanie do relácie Braňa Závodského v Rádiu Expres. Témou diskusie bude blížiaci sa mimoriadny kongres strany SaS.

02
SEP

Peter Osuský a Branislav Grӧhling v Téme dňa

Po letných prázdninách TA3 opäť pokračuje s vysielaním obľúbenej diskusnej relácie Téma dňa, v ktorej budú mať zastúpenie hneď dvaja poslanci strany SaS . V prvej časti relácie bude diskutovať tímlíder SaS pre školstvo Branislav Grӧhling spolu s Ľubomírom Petrákom zo Smeru o budúcnosti školstva. O brexite sa zase v druhej časti Témy dňa pozhovára Peter Osuský s Ľubošom Blahom zo Smeru .

01
SEP

Deň otvorených dverí v NR SR s SaS

Námestie Alexandra Dubčeka 1, Bratislava

Príďte sa aj vy v nedeľu 1. septembra presvedčiť na vlastné oči, v akých priestoroch zasadá náš jediný ústavodarný a zákonodarný orgán. Pozývame vás na Deň otvorených dverí v NR SR s SaS. Zistite viac o práci poslancov v parlamente, ale aj mimo neho. Pripravili sme si pre vás bohatý program plný zaujímavých stretnutí s poslancami SaS. Tešíme sa na stretnutia s vami!

28
AUG

Pálenie vatry k výročiu SNP v obci Lubeník

Lubeník, okres Revúca, obecný Altánok

#sasvregionoch Pozývame vás na tradičnú akciu v obci Lubeník (okres Revúca) pri príležitosti 75. výročia SNP. Príďte sa porozprávať so zástupcami samospráv alebo sa zabavte opekaním špekáčok pri vatre a kultúrnom programe obecného spevokolu Nezábudka. Akcia sa uskutoční pod záštitou Okresného predsedu SaS pre mesto Revúca Milana Pavka. Všetci ste srdečne vítaní :)

24
AUG

„Žakarovské folklórne slávnosti Janky Guzovej“ s SaS

Žakarovce

#sasvregionoch Janka Guzová je významná zberateľka a interpretka ľudových piesni z nášho regiónu. Bola učiteľkou a redaktorkou v slovenskom rozhlase. Na jej počesť sa na Slovensku koná súťaž mladých interpretov ľudovej piesne o Cenu Janky Guzovej a v rodných Žakarovciach folklórny festival Dni Janky Guzovej. Na festivale sa stretne každoročne 7-10 súborov zo širokého okolia Na festivale, ktorý sa koná 24.8.2019 nebude chýbať ani strana Sloboda a Solidarita.

21
AUG

Renáta Kaščáková v diskusii PRIDE Košice

Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice

Kedy budú mať na Slovensku LGBTI ľudia lepší život? Odpovie poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre kultúru Renáta Kaščáková v diskusii PRIDE Košice. Pozvanie tiež prijali Martin Dubéci (PS) a Rado Baťo (SPOLU-OD). Tešíme sa na vás!

19
AUG

Tour de Slovensko Mladých SaSkárov

Mladí SaSkári prichádzajú za vami! Ideme spoločne do regiónov a aj do Tvojho mesta. Príď preto prežiť deň plný zábavy a spoznaj nových ľudí. V každom meste pripravili jedinečný program, o ktorom sa bližšie informácie dozvieš v udalosti pre daný deň na Facebook-u. Preto neváhaj a nájdi si nižšie svoje mesto.

17
AUG

Bicyklom cez Košice s Mladými SaSkármi

Mladí SaSkári v rámci svojej „Tour de Slovensko“ navštívia mesto Košice. Pre všetkých fanúšikov cyklistiky sme pripravili spoločnú cyklojazdu. Vyrazíme o 11:00 hod. spred Auparku na Námestí osloboditeľov. Po cyklotrase prejdeme Hlavnú ulicu, Komenského, Čermeľ až na lúku pri Ovečke, kde nás bude čakať občerstvenie v podobe nealka a chutného gulášu. Pokračovať budeme otvorenou diskusiou a príjemnými rozhovormi. Tešíme sa na vás!

17
AUG

Jana Kiššová a Renáta Kaščáková v Topoľčanoch

10:00 Topoľčany 15:00 Bojná - Valy

#sasvregionoch Podpredsedníčka SaS a tímlíderka pre podnikateľské prostredie Jana Kiššová a poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre kultúru Renáta Kaščáková navštívia mesto Topoľčany, kde sa budú zaujímať o kultúru životné podmienky v regióne. Stretnúť sa s nimi budete môcť na topoľčianskom jarmoku či počas prehliadky významného archeologického náleziska Valy v obci Bojná. Akcia sa uskutoční pod záštitou Okresnej predsedníčky Zuzany Hudecovej. Tešíme sa na vás!

16
AUG

Zemplínsky jarmok s SaS

Gorkého ul., Michalovce

#sasvregionoch Už tento piatok aj v sobotu sa uskutoční jubilejný 50. Zemplínsky jarmok, na ktorom nebude chýbať ani strana Sloboda a Solidarita. Zastavte sa v našom zelenom stánku SaS a porozprávajte sa s našimi zástupcami o problémoch v regióne. Na vaše otázky odpovie a rád vám pomôže aj náš Okresný predseda pre Michalovce a komunálny poslanec Radovan Geci.

30
Jú

MOTOSaS 2019

Selce, Lubeník, Košice, Hanušovce nad Topľou, Viničky, Pusté Čemerné, Topoľa, Snina, Spišská Nová Ves

#sasvregionoch Zdravý rozum je najlepší recept. Aj preto pomáhame všade tam, kde je to potrebné – v regiónoch. Inak to nebude ani toto leto, kedy v termíne 30. 7. až 4. 8. v rámci 3. ročníka akcie MOTOSaS 2019 pomôžeme skrášliť okolie vašej obce, opraviť pokazené zábradlia, vyčistiť detské ihriská, opraviť schátrané tribúny futbalových ihrísk či osadiť mená na hroby vojnových obetí. Takisto potešíme tých najmenších v tábore pre deti z detských domovov. Pridajte sa k nám! Vidíme sa v regiónoch.

27
Jú

Súťaž vo varení gulášu s SaS v Nových Zámkoch

Park na Bernolákovom námestí, Nové Zámky

#sasvregionoch Pridajte sa k nám a zasúťažte si vo farbách strany Sloboda a Solidarita na tradičnom novozámockom jarmoku Porciunkula vo varení gulášu. Nahláste sa priamo nášmu Okresnému predsedovi pre Nové Zámky Júliusovi Mazánovi na adresu jmazan@stonline.sk, tel. č. 0905328587.

20
Jú

Lendacký beh so SaSkou

Kultúrny dom, Revolučná 1, Lendak

#sasvregionoch Poďte si so SaSkármi zasúťažiť v duathlone do podtatranskej obce Lendak. Tí, ktorí športu veľmi neholdujú, zase môžu v tíme SaS súťažiť vo varení gulášu. Tešíme sa na deň plný zábavy strávený vo vašej spoločnosti.

20
Jú

SaS CUP Krupina 2019

MFK Strojár Krupina, Plavárenská 17, Krupina

#sasvregionoch Pozývame vás na tradičný futbalový turnaj SaS CUP Krupina, ktorý sa uskutoční pod záštitou poslanca BBSK a Okresného predsedu SaS Martina Skopala. Čaká na vás občerstvenie, guláš a množstvo zábavy. Prihlášku je potrebné poslať do 15. júla 2019 Marošovi Skopalovi na adresu maros@skopal.sk, tel. č. 0907 852 294. Tešíme sa na vás!

14
Jú

3. Regionálno-športový deň s SaS v Skalici

Kúpalisko Zlatnícka Dolina - Skalické hory, Skalica

#sasvregionoch Užite si športové leto so stranou Sloboda a Solidarita. Pozývame vás na 3. regionálno-športový deň s SaS do Skalice. Čaká na vás turnaj v plážovom volejbale, Funny triathlon, mnohé animačné súťaže pre deti, občerstvenie, ale aj odmena pre každého. A príde aj Richard Sulík. Tešíme sa na vás!

13
Jú

Súťaž vo varení gulášu s SaS v Turzovke

Areál športu a oddychu, Turzovka

#sasvregionoch V sobotu sa bude v Turzovke súťažiť vo varení gulášu. A nebude chýbať ani šikovný tím SaSkárov na čele s predsedom Richardom Sulíkom a taktiež poslancom NR SR a vicežupanom pre Žilinský kraj Milanom Laurenčíkom. Príďte ochutnať aj vy a zabavte sa spoločne s nami. Tešíme sa na vás.

06
Jú

9. ročník: Futbalový turnaj SaS v Čadci

Čadca- Podzávoz U Gaborého

#sasvregionoch Všetkých priaznivcov futbalu pozývame na celodenný futbalový turnaj SaS v Čadci. Čaká na vás množstvo zábavy, chutný guláš a do tanca vám zahrá DJ. Tí najmenší si budú môcť zahrať detský futbal. Zo SaSkárov sa okrem Okresného predsedu SaS v Čadci Jozefa Pajera na vás teší podpredsedníčka SaS a poslankyňa NR SR Jana Kiššová a poslanec NR SR a vicežupan pre Žilinský kraj Milan Laurenčík.

29
Jú

Natália Blahová v Sobotných dialógoch

Predsedníčka poslaneckého klubu SaS a tímlíderka strany pre osobné slobody Natália Blahová bude v sobotu hosťom relácie RTVS Sobotné dialógy. Spolu s podpredsedom Mosta-Híd Ábelom Ravaszom bude diskutovať o aktuálnych politických otázkach. Témou bude voľba ústavných sudcov, nové pravidlá pre financovanie strán či povinné škôlky.

29
Jú

Výstup na Veľký Rozsutec s SaS - 8. ročník

Chata pod Lampášom, Terchová – Štefanová 522

#sasvregionoch Členovia strany SaS zo Žilinského kraja pozývajú všetkých členov, Priateľov slobody a priaznivcov turistiky na 8. ročník výstupu na Veľký Rozsutec pod záštitou poslanca NR SR Milana Laurenčíka. Celý program akcie nájdete na našom Facebooku. Svoju záväznú účasť na akcii, prosím, nahláste do 21.júna 2019 na adresu: predseda.zilina@sas.sk.

27
Jú

Diskusia SaS: Peter Cmorej o Odvodovom bonuse v Banskej Bystrici

Národný dom (malá sála), Národná 11, Banská Bystrica

#sasvregionoch Pozývame vás na verejnú diskusiu s názvom „Ukážme si LEPŠIE SLOVENSKO - Menej daní, vyššie mzdy, sociálnejší a spravodlivejší štát“, na ktorej vám expert SaS Peter Cmorej porozpráva o výhodách a princípoch Odvodového bonusu, ale aj o ekonomickom programe SaS.

26
Jú

Richard Sulík v Rádiu Expres

Rádio Expres

Predseda strany SaS Richard Sulík bude hosťom relácie Braňa Závodského v Rádiu Expres. Témou diskusia bude aktuálna politická situácia na Slovensku.

25
Jú

Peter Osuský v Téme dňa

Poslanec NR SR za SaS Peter Osuský prijal pozvanie do relácie TA3 Téma dňa. Diskutovať v nej bude s Jaroslavom Paškom (SNS) o návrhu zákona o štátnom jazyku.

24
Jú

Renáta Kaščáková v Správach a komentároch

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre kultúru Renáta Kaščáková prijala pozvanie do relácie RTVS Správy a komentáre. Diskutovať bude s Karolom Farkašovským (SNS) na témy: právo na odpoveď, koncesionárske poplatky a zníženie daní na printové médiá.

23
Jú

Natália Blahová v TA3

Predsedníčka poslaneckého klubu SaS a tímlíderka pre osobné slobody Natália Blahová bude v nedeľu hosťom diskusnej relácie televízie TA3 V politike. Spolu so zástupcom vládnej strany SNS rozoberie prvé kroky novej prezidentky Zuzany Čaputovej, aktuálnu situáciu na domácej politickej scéne, navrhované sociálne a daňové opatrenia vládnej koalície, ale aj zahranično-politické smerovanie Slovenska.

20
Jú

Alojz Baránik v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom relácie TA3 Téma dňa. Spolu s podpredsedom strany Smer-SD Jurajom Blanárom bude diskutovať o voľbe ústavných sudcov.

20
Jú

Ondrej Dostál hosťom Z prvej ruky

Poslanec NR SR Ondrej Dostál bude hosťom relácie RTVS Z prvej ruky, kde sa bude s Miroslavom Čížom (Smer_SD) zhovárať o dnešnej voľbe ústavných sudcov.

20
Jú

Richard Sulík v TV Pravda

Predseda strany Sloboda a Solidarita bude hosťom TV Pravda, kde v relácii Ide o pravdu spolu s Igorom Matovičom (OĽaNO) rozoberie aktuálnu politickú situáciu na Slovensku.

19
Jú

Richard Sulík hosťom .zákulisné reči LIVE

Klub Pod lampou, Partizánska 2, Bratislava

Predseda strany Sloboda a Solidarita prijal pozvanie do Klubu Pod lampou, kde v .zákulisných rečiach LIVE bude diskutovať na tému: Ako nám Kiska zamieša karty? Jeho spoludiskutérmi budú: Alojz Hlina (KDH), Miroslav Beblavý (SPOLU) a Miroslav Kollár (Kiskova strana).

19
Jú

Diskusia SaS: Peter Cmorej o Odvodovom bonuse v Žiline

Hotel Slovan, Andreja Kmeťa 2, Žilina

#sasvregionoch Pozývame vás na verejnú diskusiu s názvom „Ukážme si LEPŠIE SLOVENSKO - Menej daní, vyššie mzdy, sociálnejší a spravodlivejší štát“, na ktorej vám expert SaS Peter Cmorej porozpráva o výhodách a princípoch Odvodového bonusu, ale aj o ekonomickom programe SaS.

16
Jú

Richard Sulík v O 5 minút 12

Predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík bude v nedeľu hosťom relácie RTVS O 5 minút 12. Jeho oponentom bude predseda strany Most-Híd Béla Bugár. Reč bude o aktuálnom politickom dianí na Slovensku.

15
Jú

Deň mladého kynológa s SaS

Areál Výcvikovej základne záchranárskych psov SR /pri bývalom pontónovom moste pri Váhu/, Považská Bystrica

#sasvregionoch Aj tento rok sme pre vás a tých najmenších pripravili v poradí už 3. ročník akcie s názvom „Deň mladého kynológa“. Náš odborný rozhodcovský tím sa teší, že môže opäť ohodnotiť šikovnosť vašich detí a ich psích miláčikov v troch súťažných kategóriách. Registrácia bude prebiehať v čase od 10:00 do 11:00. Teší sa na vás aj podpredseda SaS Ľubomír Galko a poslankyňa NR SR Renáta Kaščáková. Všetci ste srdečne vítaní.

11
Jú

Jozef Rajtár v Rádiu Expres

Rádio Expres

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár bude hosťom relácie Braňo Závodský naživo v Rádiu Expres. Reč bude o problematických eKasách, ale aj o najnovších zisteniach o pôsobení Vadalu medzi colníkmi v Michalovicach.

09
Jú

Richard Sulík hosťom V politike

Predseda strany SaS Richard Sulík prijal v nedeľu pozvanie do diskusnej relácie TA3 s názvom V politike. S moderátorom Norom Dolinským bude okrem iného hovoriť aj o výsledkoch volieb do Európskeho parlamentu, zahranično-politickej orientácii Slovenska či dianí na domácej politickej scéne.

09
Jú

Martin Klus hosťom O 5 minút 12

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude v nedeľu hosťom diskusnej relácie RTVS O 5 minút 12. Spolu s Jaroslavom Paškom (SNS), Milanom Krajniakom (Sme rodina) a zástupcom strany Most-Híd bude rozoberať zahraničnú politiku a úlohu Slovenska.

08
Jú

MDD s SaS v obci Ľutov

Športové ihrisko v obci Ľutov, okres Bánovce nad Bebravou

Malých aj veľkých priaznivcov strany SaS pozývame stráviť deň plný zábavy do obce Ľutov v bánoveckom okrese. Čakajú na vás chutné maškrty, rôzne hry, súťaže, maľovanie na tvár, ale aj nafukovací hrad či jazda na koňoch. Tešiť sa takisto môžete na ukážky prác Slovenského Červeného kríža a DHZ Ľutov. Tešíme sa na vás!

05
Jú

Martin Klus hosťom Téma dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude hosťom relácie Téma dňa v televízii TA3. Spolu so svojím oponentom Jaroslavom Paškom (SNS) rozoberie slovenskú zahraničnú politiku.

05
Jú

Janka Cigániková v Rádiu Expres

Rádio Expres

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre zdravotníctvo Janka Cigániková bude hosťom v Rádiu Expres v relácii Braňo Závodský naživo. Reč bude o dostavbe nemocnice Rászochy, ako aj o nedostatku financií v zdravotníctve.

03
Jú

Martin Klus v Správach a komentároch

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém bude dnes hosťom relácie RTVS Správy a komentáre. Spolu s Martinom Fedorom (Most-Híd) bude diskutovať na tému "Jarné zasadnutie Parlamentného zhromaždenia NATO", ktoré hostí hlavné mesto Bratislava.

03
Jú

Martin Klus v Z prvej ruky

Slovenský rozhlas/Z prvej ruky

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude diskutovať v rozhlasovej relácii Z prvej ruky na Rádiu Slovensko s Martinom Fedorom (Most-Híd). Témou bude jarné zasadnutie Parlamentného zhromaždenia NATO (a naša kolektívna obrana), ktoré hostí Bratislava.

02
Jú

Anna Zemanová hosťom O 5 minút 12

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová prijala pozvanie do nedeľnej diskusnej relácie RTVS O 5 minút 12. Jej oponentkou bude ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná. Reč bude o dvojakej kvalite potravín a pozemkových úpravách.

01
Jú

Jozef Rajtár v Sobotných dialógoch

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár bude v sobotu hosťom relácie RTVS Sobotné dialógy. Spolu so zástupcami strán Smer-SD, SNS a PS-SPOLU bude diskutovať o minulotýždňových eurovoľbách a aktuálnej politickej situácii na Slovensku.

31
Má

Deň detí s SaS v Bratislave

Partizánska lúka, Železná studnička, Cesta Mládeže, Bratislava

Už viete, ako strávite Medzinárodný deň detí? V strane Sloboda a Solidarita sme pre vás aj tento rok pripravili jedinečný program. Deň plný zážitkov pod záštitou podpredsedníčky SaS Jany Kiššovej štartujeme o 15:30 hod. Spoločne s vašimi deťmi sa môžete tešiť na bohatý program. Tešiť sa môžete na rôzne športové aktivity, trampolína, maľovanie na tvár, sladká odmena a ako zlatý klinec programu sa predstaví aj kúzelník. Všetci ste srdečne vítaní :)

30
Má

Jozef Rajtár v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár bude dnes hosťom relácie Téma dňa v televízii TA3. Spolu s jeho oponentom Ladislavom Hannikerom z finančnej správy bude diskutovať o problémoch spojených so zavedením eKasy.

30
Má

Životné prostredie na Zemplíne s Annou Zemanovou

La Bonté de Michel, Obchodná 4 (Tržnica), Michalovce

#sasvregionoch Ak aj vás trápi životné prostredie na Zemplíne, prijmite naše pozvanie na verejnú diskusiu v Michalovciach, kde dá Anna Zemanová zelenú aj vašim otázkam. Reč bude o PCB látkach v regióne, skládke v Michalovciach či o používaní pesticídov poľnohospodármi. Všetci ste srdečne vítaní!

29
Má

Anna Zemanová o zelených témach v Sobranciach

Pizzeria Megyco, ul. Kapitána Nálepku, Sobrance

#sasvregionoch Trápia vás témy životného prostredia? Nie je vám jedno, v akom stave je príroda na Zemplíne? Máme pre vás skvelý tip. Pozývame vás na diskusiu s poslankyňou NR SR a tímlíderkou SaS pre životné prostredie Annou Zemanovou, ktorá dá vašim otázkam zelenú. Tešíme sa na vás!

27
Má

Eugen Jurzyca v Téme dňa

Poslanec NR SR, tímlíder strany SaS pre verejné financie a novozvolený europoslanec Eugen Jurzyca bude hosťom diskusnej relácie Téma dňa v televízii TA3. Jeho spoludiskutujúcimi búdú rovnako novozvolení europoslanci Milan Uhrík (ĽSNS) a Peter Pollák (OĽaNO). Všetci traja spoločne rozoberú výsledky eurovolieb a ich vízie v Európskom parlamente.

26
Má

Lucia Ď. Nicholsonová hosťom Na telo

V nedeľu po eurovoľbách prijala do televízie Markíza podpredsedníčka parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová. Spolu s ďalšími najviac preferovanými kandidátmi, ako sú Monika Beňová (Smer-SD), Peter Pčolinský (Sme rodina) a Michal Šimečka (PS a Spolu) bude v relácii Na telo diskutovať na tému "Kto vyhral a kto naopak prehral v sobotných eurovoľbách?"

26
Má

Jana Kiššová hosťom O 5 minút 12

Do nedeľnej povolebnej diskusie RTVS O 5 minút 12 prijala pozvanie podpredsedníčka strany SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová. Spolu s Ábelom Rávaszom (Most-Híd), Miroslavom Beblavým (Spolu) a zástupcom strany Smer-SD rozoberie výsledky sobotných eurovolieb.

25
Má

CykloMDD s SaS v Nitre

Predajňa bicyklov Cajgel, Atletický štadión, Trieda A. Hlinku 55, Nitra

#sasvregionoch Už viete, ako strávite Deň detí s vašimi ratolesťami? My v SaS to vieme. Všetky deti a ich rodičov pozývame na CykloMDD - deň plný zábavy na bicykli v Nitre. Čaká na vás bohatý program, zdravé občerstvenie a pre tých najmenších je pripravená aj malá odmena. Všetci ste srdečne vítaní.

22
Má

LIVE CHAT SaS s Eugenom Jurzycom

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

V stredu 22. mája 2019 nás čaká už piaty LIVE CHAT strany Sloboda a Solidarita. Krátko pred voľbami do Európskeho parlamentu odpovie na vaše otázky známy ekonóm a líder eurokandidátky SaS Eugen Jurzyca. Svoje otázky nám môžete písať i vopred priamo do tejto udalosti alebo v komentároch pod LIVE CHAT. Tešíme sa na vaše postrehy :)

22
Má

Eurokampaň SaS v Bratislave II

Ochutnávka: Námestie SNP, Bratislava, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: DK Lúky, Vigľašská 1, Bratislava, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Bratislave to bude cyperský halloumi. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás

21
Má

Eurokampaň SaS v Bratislave I

Ochutnávka: Park Andreja Hlinku, Bratislava, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: DK Nivy, Súťažná 18, Bratislava, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Bratislave to bude anglické kura. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

21
Má

Zuzana Zimenová hosťom v Z prvej ruky

Poslankyňa NR SR a expertka SaS na inkluzívne vzdelávanie Zuzana Zimenová bude spolu s Ábelom Ravaszom (Most-Híd) hosťom relácie RTVS Z prvej ruky. Témou diskusie budú povinné škôlky pre deti od 5 rokov.

21
Má

Eugen Jurzyca v Rádiu Expres

Rádio Expres

Poslanec NR SR a líder kandidátky SaS do Európskeho parlamentu Eugen Jurzyca bude hosťom v relácii Braňo Závodký naživo v Rádiu Expres. Témou bude predvolebný duel s poslancom NR SR za Sme rodina Petrom Pčolinským.

20
Má

Martin Klus v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus sa v dnešnej diskusnej relácii TA3 s názvom Téma dňa stretne s Ľubošom Blahom zo Smeru. Diskutovať budú o facebookových statusoch poslanca Blahu a blížiacich sa eurovoľbách.

20
Má

Eurokampaň SaS v Košiciach

Ochutnávka: Hlavná ulica, Košice, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel TeleDom, Timonova 27, Košice, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Košiciach to bude nemecký Eintopf. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

19
Má

Ľubomír Galko hosťom Na telo

Podpredseda SaS a poslanec NR SR Ľubomír Galko bude v nedeľu spolu s podpredsedom parlamentu Andrejom Hrnčiarom (Most-Híd) hosťom relácie Na telo v televízii Markíza. Spolu s Michalom Kovačičom budú okrem aktuálnej politickej situácie na Slovensku diskutovať aj o sociálnych opatreniach vlády či ochranke Roberta Fica.

18
Má

CykloSaS Liptov 2019

Hotel Via Jasná, Demänovská cesta 492, Liptovský Mikuláš

#sasvregionoch Všetkých priaznivcov cyklistiky, dobrej nálady a strany SaS pozývajú poslanci NR SR Jana Kiššová a Radoslav Pavelka a organizátori Drahomír Krčmárek a Peter Jurčo na druhý ročník CykloSaS Liptov 2019. Cyklojazdu po Liptove odštartujeme v sobotu 18. mája 2019 o 10:00 spred Hotela Via Jasná v Demänovej. Tešíme sa na vás.

17
Má

Eurokampaň SaS v Banskej Bystrici

Ako chutí EÚ – varenie a ochutnávka: Námestie SNP, Banská Bystrica, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Divadlo Na Rázcestí, Skuteckého 14, Banská Bystrica, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto sme oslovili slovenského šéfkuchára Marcela Ihnačáka, aby navaril národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Banskej Bystrici vás pozývame ochutnať národné jedlo Talianska – Risotto Milanese. Zároveň známy slovenský režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Tešíme sa na vás!

16
Má

Anna Zemanová hosťom relácie Z prvej ruky

Rádio Slovensko, RTVS

Poslankyňa NR SR a tímlíderka SaS pre životné prostredie Anna Zemanová bude v relácii RTVS Z prvej ruky diskutovať s mnisterkou Gabrielou Matečnou (SNS) o klimaticky neutrálnej ekonomike a poľnohospodárskej stratégii po roku 2020.

14
Má

Alojz Baránik v Téme dňa

Poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom relácie Téma dňa v TA3. Spolu s ministrom spravodlivosti Gáborom Gálom bude diskutovať o exekučných amnestiách.

09
Má

Eugen Jurzyca v diskusii "Ako obohatím EÚ ja?"

Malý Berlín, Štefánikova 4, Trnava

Voľby do Európskeho parlamentu sú tu čo nevidieť. Líder eurokandidátky strany SaS, poslanec NR SR a tímlíder strany pre verejné financie Eugen Jurzyca prijal preto pozvanie do diskusie na tému "Ako obohatím EÚ ja?", ktorú organizuje Kresťanskodemokratická mládež Slovenska. Hovoriť o význame Európskej únie a úlohe Slovenska s Eugenom Jurzycom budú aj ďalší eurokandidáti - Ivan Štefanec (KDH), Dominik Drdul (OĽaNO) a Michal Šimečka (PS a SPOLU).

09
Má

Richard Sulík v TV Pravda

Predseda strany SaS a poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík bude hosťom TV Pravda v relácii Ide o pravdu. Hovoriť bude aj o týchto témach: aktuálny prieskum AKO, spolupráca opozičných strán či priority SaS.

06
Má

Jana Kiššová v Správach a komentároch

Podpredsedníčka strany SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová bude dnes hosťom relácie Správy a komentáre v RTVS. Spolu s Radovanom Balážom zo SNS bude diskutovať o ekonomických opatreniach pre Slovensko.

06
Má

Karol Galek v Téme dňa

Poslanec NR SR a kandidát SaS do eurovolieb Karol Galek bude dnes hosťom relácie Téma dňa v TA3. Spolu s predsedníčkou Úradu jadrového dozoru Martou Žiakovou bude diskutovať o zámere Rakúska zastaviť Elektráreň Mochovce.

06
Má

LIVE CHAT s Tomášom Popovičom

Liberálny dom

LIVE CHAT strany Sloboda a Solidarita pokračuje. Štyri z nich úspešne absolvovali naši tímlídri a poslanci. V pondelok 6. mája odpovie na vaše otázky šéf našej mládežníckej organizácie Mladí SaSkári - Tomáš Popovič. Vaše otázky nám píšte priamo do facebookovej udalosti alebo do komentárov pod pondelkový LIVE CHAT.

05
Má

Richard Sulík v O 5 minút 12

V nedeľnej relácii RTVS O 5 minút 12 sa v diskusnom dueli stretne predseda SaS a poslanec Európskeho parlamentu Richard Sulík s predsedom NR SR a SNS Andrejom Dankom. Rezonovať budú najmä tieto témy: aktuálny stav na domácej politickej scéne, prijímané a pripravované legislatívne opatrenia v sociálno-ekonomickej oblasti, boj proti dvojakej kvalite produktov, zmluva o obrannej spolupráci s USA.

05
Má

Eugen Jurzyca hosťom V politike

Hosťom nedeľnej diskusnej relácie televízie TA3 V politike bude poslanec NR SR, tímlíder SaS pre verejné financie a líder kandidátky SaS do Európskeho parlamentu Eugen Jurzyca. O 15. výročí vstupu Slovenska do Európskej únie bude hovoriť spolu s Jaroslavom Paškom (SNS), Monikou Beňovou (Smer-SD) a Veronikou Remišovou (OĽaNO).

04
Má

Martin Klus v Bardejove

Gotika coffee – wine – bar, Radničné námestie 33, Bardejov

#sasvregionoch SaS je opäť v regiónoch. Pozývame vás na verejnú diskusiu s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martinom Klusom v Bardejove. Reč bude o aktuálnych spoločensko-politických témach, ktoré trápia Slovensko. Tešíme sa na vás.

04
Má

Martin Klus v Sobotných dialógoch

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude v sobotu hosťom relácie RTVS Sobotné dialógy. Spolu s Branislavom Ondrušom (Smer-SD) a Rastislavom Schlosárom (ĽSNS) rozoberú situáciu ohľadom rozhodnutia Najvyššieho súdu SR o nerozpustení Ľudovej strany Naše Slovensko.

03
Má

Eurokampaň SaS v Poprade

Ochutnávka: Námestie sv. Egídia, Poprad, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Poprad, Partizánska 17, Poprad, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Poprade to bude poľský Žurek. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

02
Má

Eurokampaň SaS v Martine

Ochutnávka: Divadelné námestie, Martin, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Kaviareň Čáry Máry, Námestie S. H. Vajanského 3, Martin, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Martine to budú slovenské bryndzové halušky. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

01
Má

Diskusia SaS: Ako 15 rokov v EÚ zmenilo život na Slovensku?

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

V stredu 1. mája 2019 uplynie 15 rokov, odkedy sa Slovenská republika stala plnohodnotným členom Európskej únie. Preto sme pre vás pripravili ďalšiu zo série diskusií s názvom Rozhovory o zahraničnej politike, tentokrát s podtitulom: „Ako 15 rokov v EÚ zmenilo život na Slovensku?“ Tešia sa na vás Richard Sulík a naši kandidáti do eurovolieb 2019 Lucia Ďuriš Nicholsonová, Alojz Baránik a Eugen Jurzyca.

30
APR

Eurokampaň SaS v Trnave

Ochutnávka: Trojičné námestie, Trnava, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Synagogue, Haulíkova 3, Trnava, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Trnave to bude luxemburský Bouneschlupp. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

30
APR

Karol Galek v diskusii Eurovoľby a klimatické otázky

Európske informačné centrum, Palisády 29, Bratislava

V súvislosti s blížiacimi sa eurovoľbami 2019 organizuje Európske informačné centrum verejnú diskusiu na tému Eurovoľby a klimatické otázky. O tom, čo chcú v tejto problematike slovenskí voliči a čo kandidáti na europoslancov bude diskutovať poslance NR SR, tímlíder SaS pre enrgetiku a kandidát SaS na poslanca Európskeho parlamenentu s číslom 10 Karol Galek. Jeho spoludiskutérmi budú: Monika Beňová (Smer-SD), Martin Hojsík (PS), Norbert Kurilla (Most-Híd) a ďalší.

29
APR

Martin Klus v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus sa dnes v relácii TA3 Téma dňa stretne s Marianom Kotlebom (ĽSNS). Reč bude o rozhodnutí Najvyššieho súdu SR nerozpustiť stranu Kotleba-ĽSNS.

29
APR

Eugen Jurzyca hosťom diskusie Denníka N

Nová Cvernovka, Račianska 78, Bratislava

Prečo je pre Slovensko dobré byť v EÚ? Patríme do NATO? Čo Brexit? Chceme veľkú silnú Európu alebo chceme niečo iné? Tak aj na tieto otázky odpovie poslanec NR SR a kandidát SaS do Európskeho parlamentu Eugen Jurzyca ako hosť Klubu N. Na diskusiu tiež prijali pozvanie Monika Beňová (Smer-SD), Igor Matovič (OĽaNO) a Peter Pčolinský (Sme rodina).

29
APR

LIVE CHAT SaS s Natáliou Blahovou

Liberálny dom, Bratislava - Facebook

V pondelok 29. apríla odštartujeme v poradí už štvrtý LIVE CHAT strany Sloboda a Solidarita. Po Lucii Ďuriš Nicholsonovej, Alojzovi Baránikovi a Karolovi Galekovi odpovie na vaše otázky bojovníčka za práva detí Natália Blahová. Vaše otázky nám píšte priamo do facebookovej udalosti alebo do komentárov pod pondelkový LIVE CHAT.

28
APR

Richard Sulík hosťom Na telo

Už túto nedeľu sa predseda SaS Richard Sulík postaví zoči-voči predsedovi Progresívneho Slovenska Michalovi Trubanovi. V diskusnom dueli televízie Markíza v relácii Na telo bude reč o tom, kto bude hlavným vyzývateľom strany Smer v parlamentných voľbách 2020.

28
APR

Lucia Ď. Nicholsonová hosťom V politike

Podpredsedníčka NR SR a kandidátka SaS do Európskeho parlamentu Lucia Ďuriš Nicholsonová bude v nedeľu hosťom relácie V politike v TA3. Spolu s poslancom NR SR Karolom Farkašovským (SNS) rozoberie témy ako: sloboda médií, náhubkový zákon, sledovanie novinárov a iné aktuálne témy.

27
APR

Banskobystrická SaSkoštovka

Dolná 16, Banská Bystrica

#sasvregionoch V sobotu 27. apríla bude Banská Bystrica žiť najmä ochutnávaním dobrého vínka v príjemnej atmosfére už tradičného podujatia. No a pri takejto príležitosti samozrejme nemôžu chýbať SaSkári. Preto sme aj tento pre okoloidúcich pripravili malé prekvapenie v podobe Rišovce - tajného likérového receptu nášho predsedu a drobného občerstvenia. Tešia sa na vás predseda SaS Richard Sulík, poslanec NR SR a kandidát na poslanca Európskeho parlamentu s č. 10 Karol Galek, poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus a regionálni zástupcovia strany.

26
APR

Poslanci SaS v Brezne

Reštaurácia Omega, Švermová 7, Brezno

#sasvregionoch Poslanci SaS opäť vyrážajú do regiónov. Jana Kiššová, Martin Klus a Miroslav Ivan budú s vami debatovať v Brezne. Témy diskusie sú: podnikateľské prostredie, zahraničná politika, rozvoj cestnej a železničnej infraštruktúry. Všetci ste srdečne vítaní.

26
APR

Eurokampaň SaS v Prešove

Ochutnávka: Hlavná 51, Prešov, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Dukla, Námestie legionárov 2, Prešov, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Prešove to bude bulharský Pilaf. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás

25
APR

Janka Cigániková v Téme dňa

Poslankyňa NR SR za SaS a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková bude dnes hosťom diskusnej relácie Téma dňa v TA3. Spolu s exministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom (Smer-SD) rozoberú aktuálnu situáciu v zdravotníctve.

25
APR

Eugen Jurzyca v diskusii Hospodárskych novín

Austria Trend Hotel Bratislava

Líder eurokandidátky strany SaS Eugen Jurzyca bude hosťom diskusie, ktorú organizujú Hospodárske noviny spolu s IT asociáciou Slovenska pri príležitosti blížiacich sa volieb do Európskeho parlamentu. Spolu s ďalšími lídrami kandidátok KDH, OĽaNO, SNS, SMK, Most-Híd, PS + SPOLU a Sme rodina rozoberie kľúčové ekonomické otázky, ako aj otázky v oblasti digitálnej agendy.

25
APR

Eurokampaň SaS v Liptovskom Mikuláši

Ochutnávka: Námestie mieru, Liptovský Mikuláš, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Route 66, Garbiarska 627, Liptovský Mikuláš, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Liptovskom Mikuláši to bude francúzske mäso na víne. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

25
APR

Eugen Jurzyca v TV Pravda

Líder kandidátky SaS Eugen Jurzyca bude diskutovať v relácii TV Pravda s lídrom kandidátky SNS Jaroslavom Paškom o ekonomických témach.

24
APR

Eurokampaň SaS v Prievidzi

Ochutnávka: Námestie slobody, Prievidza, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Preuge, A. Hlinku 8, Prievidza, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Prievidzi to bude slovinská Šelinka. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

23
APR

Eugen Jurzyca v Téme dňa

Hosťom dnešnej diskusnej relácie Téma dňa v TA3 bude poslanec NR SR, tímlíder SaS pre verejné financie a líder eurokandidátky SaS Eugen Jurzyca, ktorý spoločne s Branislavom Ondrušom zo strany Smer-SD rozoberie pokles nezamestnanosti na Slovensku pod 5 %.

23
APR

Eurokampaň SaS vo Zvolene

Ochutnávka: Námestie SNP, Zvolen, 14:00 – 18:00 hod. EuroShow: Hotel Poľana, Námestie SNP, Zvolen, 19:00 – 21:00 hod.

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. Vo Zvolene to bude švédsky Kӧttbullar, teda mäsové guličky. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

18
APR

Eurokampaň SaS v Spišskej Novej Vsi

Ochutnávka: Levočská brána, Letná 50, Spišská Nová Ves EuroShow: Piváreň Buchvaldus, Letná 53, Spišská Nová Ves

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Ružomberku to bude grécky fazuľový prívarok. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás

17
APR

Ondrej Dostál v Téme dňa

Poslanec NR SR a člen poslaneckého klubu SaS Ondrej Dostál bude dnes hosťom relácie Téma dňa v televízii TA3. Spolu s poslancom NR SR Jaroslavom Paškom (SNS) a Mariánom Gibom (Katedra ústavného práva, UK) bude diskutovať o vymenovaných sudcoch Ústavného súdu SR.

17
APR

Eurokampaň SaS v Ružomberku

Ochutnávka: Hotel Kultúra, križovatka Podhora – Mostová , Ružomberok EuroShow: Kino Kultúra, Antona Bernoláka 1, Ružomberok

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Ružomberku to bude írske dusené mäso. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

16
APR

Karol Galek v relácii V politike

Poslanec NR SR, tímlíder SaS pre energetiku a eurokandidát Karol Galek bude dnes hosťom televízie TA3 v relácii V politike. Diskutovať bude spoločne s ministrom hospodárstva Petrom Žigom (Smer-SD) o Atómovej elektrárni Mochovce.

16
APR

Jana Kiššová a Natália Blahová v Liptovskom Mikuláši

Hotel Klár /konferenčná miestnosť, 1. poschodie/, ul. 1. mája, Liptovský Mikuláš

#sasvregionoch Strana Sloboda a Solidarita je neustále s vami v regiónoch. Pozývame vás na diskusiu s poslankyňami NR SR Janou Kiššovou a Natáliou Blahou. Reč bude okrem aktuálnej politickej situácie aj o rodinnej a sociálnej politike, občianskych a ľudských právach či podnikateľskom prostredí. Tešíme sa na vás.

16
APR

Eurokampaň SaS v Považskej Bystrici

Ochutnávka: Kino MIER, Centrum 21/16, Považská Bystrica EuroShow: Hotel Študent, Slov. partizánov 51, Považská Bystrica

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Považskej Bystrici to bude česká Kulajda. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

16
APR

Martin Klus v Rádiu Expres

Rádio Expres

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude hosťom v relácii Braňo Závodký naživo v Rádiu Expres. Hlavnou témou bude odloženie brexitu.

12
APR

Eurokampaň SaS v Dolnom Kubíne

Ochutnávka: OD Jednota, Radlinského 1736/27, Dolný Kubín EuroShow: Mestské kultúrne stredisko, Námestie slobody 3, Dolný Kubín

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Dolnom Kubíne to budú dánske Frikadelky. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

11
APR

Eurokampaň SaS v Michalovciach

Ochutnávka: Námestie osloboditeľov (pri fontáne), Michalovce EuroShow: Zemplínske osvetové stredisko, Gorkého 2955/1, Michalovce

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Michalovciach to bude španielska Paella. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

11
APR

Martin Klus v TV Pravda

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus sa v relácii Ide o pravdu v TV Pravda stretne s poslancom za Smer-SD Ľubošom Blahom. Diskutovať budú o aktuálnej politickej situácii na Slovensku, o budúcnosti vládnej koalície, ale aj o Istanbulskom dohovore.

10
APR

Martin Klus v Správach a komentároch

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom televízie RTVS v relácii Správy a komentáre. Reč bude o samite o brexite.

10
APR

Martin Klus v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom televízie TA3 Téma dňa. Reč bude o samite o brexite.

10
APR

Eurokampaň SaS v Lučenci

Ochutnávka: Námestie republiky (pred OC Galéria), Lučenec EuroShow: Tančiareň a pivovar, Martina Rázusa 1320/87/11, Lučenec

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Lučenci to bude rumunské Miči. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

09
APR

Eurokampaň SaS v Leviciach

Ochutnávka: ul. Ľ. Štúra (centrum mesta), Levice EuroShow: Hotel Astrum Laus, P. O. Hviezdoslava 5859/2A, Levice

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Leviciach to bude portugalská Sopa de Cação. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

07
APR

Ľubomír Galko v O 5 minút 12

Poslanec NR SR a podpredseda strany SaS bude v nedeľu hosťom relácie RTVS O 5 minút 12. So spoludiskutérmi Veronikou Remišovou (OĽaNO), Miroslavom Čížom (Smer-SD) a Ábelom Ravaszom (Most-Híd) rozoberie voľbu ústavných sudcov aktuálne politické dianie na Slovensku.

07
APR

Natália Blahová V politike

Hosťom nedeľnej diskusnej relácie televízie TA3 V politike bude predsedníčka poslaneckého klubu SaS Natália Blahová. Spolu s Veronikou Remišovou (OĽaNO) a s Tiborom Bernaťákom (Smer-SD) rozoberú aktuálne parlamentné dianie. Reč bude o voľbe ústavných sudcov, o zrušení 2,5 % odvodu na potraviny či Istanbulskom dohovore.

07
APR

Eugen Jurzyca v Rádiu Frontinus

Rádio Frontinus, Žilina

Poslanec NR SR, tímlíder SaS pre verejné financie a kandidát na poslanca Európskeho parlamentu Eugen Jurzyca bude v nedeľu hosťom žilinského Rádia Frontinus. Moderátor Tono Tkáčik sa ho opýta na aktuálnu politickú situáciu či blížiace sa eurovoľby. Otázky pánovi Jurzycovi budete môcť klásť aj vy.

06
APR

Lucia Ď. Nicholsonová v Sobotných dialógoch

Podpredsedníčka parlamentu z SaS Lucia Ďuriš Nicholsonová sa v sobotu stretne v relácii RTVS Sobotné dialógy s Erikom Tomášom zo Smeru. Diskutovať budú o voľbe ústavných sudcov, ale aj o aktuálnej politickej situácii na Slovensku.

05
APR

Eurokampaň SaS v Senci

Ochutnávka: Mierové námestie, Senec EuroShow: Reštaurácia Nostalgia, Lichnerova 28, Senec

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Senci to bude maďarský Csirkepaprikás. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

04
APR

Miroslav Ivan a Alojz Baránik v Téme dňa

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre dopravu Miroslav Ivan sa dnes v prvej časti relácie TA3 Téma dňa stretne s Andrejom Hrnčiarom z Most-Híd. Diskutovať budú o pokuse opozície odvolať ministra dopravy Árpáda Érseka. Druhá časť relácie bude patriť poslancovi NR SR a tímlídrovi SaS pre spravodlivosť Alojzovi Baránikovi, ktorý sa vyjadrí k voľbe ústavných sudcov.

04
APR

Eurokampaň SaS v Novom Meste nad Váhom

Ochutnávka: Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom EuroShow: Mestské kultúrne stredisko, Hviezdoslavova 4, Nové Mesto nad Váhom

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Šali to bude lotyšské Griki. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

03
APR

Eurokampaň SaS v Šali

Ochutnávka: Pešia zóna – Hlavná 3/7, Šaľa EuroShow: Dom kultúry Šaľa, Malá bábková sála, Ulica SNP 7

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Šali to bude maltská polievka Sopa tal-Armla. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

02
APR

Eurokampaň SaS v Malackách

Ochutnávka: Kláštorné námestie, Malacky EuroShow: Mestský úrad Malacky, bývalá budova MSÚ, Radlinského 1

ZDRAVÝ ROZUM JE NAJLEPŠÍ RECEPT, preto vám spolu so šéfkuchárom Marcelom Ihnačákom navaríme národné jedlo každej členskej krajiny EÚ. V Malackách to bude estónsky Mulgipuder. Zároveň známy režisér Nikita Slovák vo svojej EuroShow vyspovedá TOP 3 kandidátov strany SaS do Európskeho parlamentu – Eugena Jurzycu, Alojza Baránika a Luciu Ďuriš Nicholsonovú. Príďte si pochutnať a spoznať našich kandidátov. Tešíme sa na vás :)

01
APR

Rozhovory o zahraničnej politike v Nitre

Penzión ARTin, Svätourbanská 37, Nitra

#sasvregionoch Pozývame vás na našu sériu diskusií s názvom „Rozhovory o zahraničnej politike“, tentokrát na tému „Pätnásť rokov v systéme kolektívnej obrany - je pre Slovensko iná alternatíva?" Diskutovať s vami prídu Róbert Ondrejcsák, Ľubomír Galko a Martin Klus. Tešíme sa na vás!

31
MAR

Lucia Ď. Nicholsonová v Na telo

Podpredseníčka NR SR Lucia Ďuriš Nicholsonová sa v nedeľu stretne v relácii TV Markíza Na telo s poslancom NR SR za Smer-SD Jurajom Blanárom, aby spoločne zhodnotili výsledky 2. kola prezidentských volieb.

31
MAR

Natália Blahová v O 5 minút 12

Predsedníčka poslaneckého klubu SaS a tímlíderka strany pre osobné slobody Natália Blahová sa v nedeľu stretne v relácii RTVS O 5 minút 12 s poslancom NR SR Jaroslavom Paškom z SNS. Diskutovať spolu budú o výsledkoch prezidentských volieb, ale aj o očakávaniach od zvolenej hlavy štátu.

27
MAR

Richard Sulík v TV Phoenix

TV Phoenix, Nemecko

Predseda strany Sloboda a Solidarita a europoslanec Richard Sulík bude hosťom nemeckej TV Phoenix . Téma live debaty sa ponesie v duchu: "Pre Európu alebo proti nej? Populisti na vzostupe?"

27
MAR

Ľubomír Galko hosťom Zákulisných rečí

Klub pod lampou, Partizánska 2, Bratislava

Podpredseda strany SaS a poslanec NR SR bude hosťom Zakulisných rečí v Klube pod lampou. Spolu s Veronikou Remišovou (OĽaNO), Michalom Trubanom (PS) a Pavlom Zajacom (KDH) bude diskutovať o prezidentských voľbách, aktuálnej politickej situácii či politickej sile, ktorá by dokázala priniesť aj do parlamentu vytúženú zmenu.

26
MAR

Alojz Baránik hosťom diskusie Denníka N

Nová Cvernovka, Račianska 78, Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre spravodlivosť Alojz Baránik bude v utorok hosťom diskusie Denníka N. Reč bude o voľbe ústavných sudcov a Ústavnom súde. Tešíme sa na vás.

24
MAR

Peter Osuský v O 5 minút 12

Poslanec NR SR zo strany Sloboda a Solidarita Peter Osuský sa v nedeľu stretne v diskusnom dueli s Jaroslavom Paškom z SNS. Reč bude o americkej vojenskej pomoci na Slovensku.

24
MAR

Jana Kiššová v TA3

V nedeľu sa stretne podpredseníčka strany SaS a predseníčka Hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová v dueli s ministrom práce zo Smeru Jánom Richterom. V diskusnej relácii TA3 Téma dňa budú okrem iného hovoriť o vývoji nezamestnanosti, znevýhodnených regiónoch či minimálnej mzde.

22
MAR

Miroslav Ivan v Rádiu Expres

Rádio Expres

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre dopravu Miroslav Ivan bude v Rádiu Expres diskutovať s Braňom Závodským o neblahej situácii okolo výstavby tunela Višňové.

21
MAR

Alojz Baránik a Martin Klus v Téme dňa

Stranu Sloboda a Solidarita dnes v diskusnej relácii televízie TA3 Téma dňa zstúpia dvaja poslanci NR SR - tímlíder SaS pre spravodlisvosť Alojz Baránik a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus. Prvý menovaný bude s poslancom zo strany Smer Róbertom Madejom diskutovať o voľbe ústavných sudcov, zatiaľ čo M. Klus sa stretne v dueli s Jaroslavom Paškom z SNS k téme americkej pomoci na rekonštrukciu letísk.

21
MAR

Jozef Rajtár v Pravda TV

Poslanec NR SR a tímlíder strany SaS pre štíhly štát Jozef Rajtár bude v relácii "Ide o pravdu" v Pravda TV diskutovať s Erikom Tomášom zo Smeru o aktuálnej politickej situácii.

20
MAR

Anna Zemanová v Téme dňa

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany SaS pre životné prostredie Anna Zemanová sa dnes stretne v diskusnej relácii televízie TA3 Téma dňa s riaditeľom správy TANAP-u Pavlom Majkom a horolezcom Zoltánom Demjánom. Reč bude o návštevnom poriadku TANAP-u.

18
MAR

Richard Sulík v diskusii Denníka N

Nová Cvernovka, Račianska 78, Bratislava

Predseda strany SaS a europoslanec Richard Sulík bude v pondelok hosťom diskusie Denníka N v Novej Cvernovke, kde spolu s ďalšími pozvanými zhodnotí výsledky prvého kola prezidentských volieb. Moderuje Monika Tódová. Tešíme sa na vás!

15
MAR

Diskusia SaS: Anna Zemanová vo Zvolene

Hotel Poľana, Námestie SNP 64/2, Zvolen

#sasvregionoch Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita pre životné prostredie Anna Zemanová, navštívi mesto Zvolen, kde sa uskutoční verejná diskusia s občanmi na tému: „Ochrana lesov a verejnej zelene v mestách.“ Všetci ste srdečne vítaní!

14
MAR

Diskusia SaS: Problém prijímania detí do materských škôl

Kongresová sála, Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Pozývame vás na verejnú diskusiu strany Sloboda a Solidarita na tému: „Ako vyriešiť problém s prijímaním detí do materských škôl“. Diskutovať budú Zuzana Zimenová (poslankyňa NR SR, expertka SaS na inkluzívne vzdelávanie), Zuzana Aufrichtová (starostka mestskej časti Bratislava - Staré Mesto) a Lenka Hricková (riaditeľka MŠ Estónska 3, Bratislava - Podunajské Biskupice). Moderuje Vladimír Sloboda (poslanec NR SR). Tešíme sa na vás.

14
MAR

Poslanci SaS v Detve

Hotel Detva, Záhradná 22, Detva /banketová miestnosť/

#sasvregionoch Srdečne vás pozývame na verejnú diskusiu, ktorá sa uskutoční vo štvrtok o 17:00 hod. v banketovej miestnosti Hotela Detva. Tešia sa na vás poslanci NR SR a tímlídri SaS Anna Zemanová, Branislav Grӧhling a Miroslav Ivan. Reč bude o školstve, životnom prostredí a doprave.

12
MAR

Utorok Mladých SaSkárov

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava - Ružinov

Mladí SaSkári pripravili prvé stretnutie, ktoré bude plánované vždy prvý utorok v mesiaci. Pri dobrej káve bude reč o všeličom možnom, čo pomôže urobiť Slovensko lepším nielen pre mladých. Vstup je voľný aj pre ľudí, ktorí nie sú členmi Mladých SaSkárov. Tešíme sa na vás!

12
MAR

Milan Laurenčík hosťom Z prvej ruky

Poslanec NR SR Milan Laurenčík bude zajtra hosťom v relácii Z prvej ruky v rozhlasovom vysielaní RTVS. Hovoriť bude o ponúkanej pomoci na modernizáciu letísk. Jeho spoludiskutérmi budú Jaroslav Paška (SNS) a Martin Fedor (Most-Híd).

10
MAR

Richard Sulík hosťom O 5 minút 12

Predseda strany Sloboda a Solidarita bude v nedeľu hosťom relácie RTVS O 5 minút 12. V diskusnom dueli s predsedom strany SNS a NR SR Andrejom Dankom budú hovoriť o druhom kole voľby ústavných sudcov, vzťahoch v koalícii a opozícii, ale aj o blížiacich sa prezidentských voľbách.

10
MAR

Martin Klus hosťom V politike

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude s Ľubošom Blahom zo Smeru hosťom diskusnej relácie televízie TA3 V politike. Reč bude aj o týchto témach: diplomatická prestrelka št. tajomníka MO SR a ruského veľvyslanectva ohľadom rusko-ukrajinského konfliktu, iniciatíva SaS k možnosti voliť v prezidentských voľbách aj zo zahraničia, kompetencie hlavy štátu v oblasti zahraničnej politiky či blížiace sa eurovoľby.

08
MAR

Predseda pozýva na pivečko v Košiciach

Hotel TeleDom, Timonova 27, Košice

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

07
MAR

Predseda pozýva na pivečko v Poprade

Cafe Razy, Námestie svätého Egídia 50/58, Poprad

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

06
MAR

Predseda pozýva na pivečko v Nitre

The Corner Music Bar, Mostná 207/15, Nitra

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

06
MAR

Poslanci NR SR z SaS v Považskej Bystrici

HOTEL ŠTUDENT, Slovenských partizánov 1131/51, Považská Bystrica

#sasvregionoch Zaujímate sa o podnikateľské prostredie, dopravu či životné prostredie? Potom ste na správnej adrese. Pozývame vás na verejnú diskusiu do Považskej Bystrice, na ktorej vám poslanci NR SR a tímlídri strany Sloboda a Solidarita odpovedia na všetky vaše otázky. Tešia sa na vás Jana Kiššová, Anna Zemanová a Miroslav Ivan.

06
MAR

Branislav Grӧhling v Michalovciach

Reštaurácia U Tiffanyho, Sama Chalupku 14, Michalovce

#sasvregionoch Ak vám slovenské školstvo nie je ľahostajné, pozývame vás na diskusiu s poslancom NR SR a tímlídrom SaS pre školstvo Branislavom Grӧhlingom. Témou stretnutia budú aktuálne problémy slovenského školstva či platy učiteľov. Tešíme sa na vás!

05
MAR

Predseda pozýva na pivečko v Komárne

Hotel Kortina, Ulica priateľstva Bašty II, Komárno

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

04
MAR

Ivan Husár v Pod lampou

.klub pod lampou

Expert SaS pre šport Ivan Husár bude hosťom v prvej zo série diskusií .klubu pod lampou, kde sa bude venovať športovo-spoločenskej téme a rozoberať tému športových poukazov.

04
MAR

Richard Sulík v TV Pravda

Hosťom pondelkovej relácie Ide o Pravdu v TV Pravda bude predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík. Reč bude o prezidentských voľbách, aktuálnych prieskumoch, ale aj o blížiacich sa voľbách do Európskho parlamentu.

03
MAR

Richard Sulík hosťom Na telo

TV Markíza

Predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík bude v nedeľu hosťom TV Markíza v relácii Na telo. Spolu s vicepremiérom strany Smer-SD Richardom Raši budú diskutovať o prezidentských voľbách, voľbe ústavných sudcov, ale aj o dianí v opozícií a aktuálnych preferenciách politických strán.

03
MAR

Eugen Jurzyca v O 5 minút 12

Poslanca NR SR a tímlídra strany SaS pre verejné financie Eugena Jurzycu čaká v nedeľu v relácii O 5 minút 12 diskusný duel s ministrom práce za Smer-SD Jánom Richterom. Diskusia sa ponesie v znamení nezamestnanosti, hospodárskeho rastu či zvyšovania miezd.

02
MAR

Renáta Kaščáková v Sobotných dialógoch

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre kultúru Renáta Kaščáková bude hosťom v relácii Sobotné dialógy v RTVS. Diskutovať bude s D. Jarjabekom (SMER-SD) o novele tlačového zákona a práve na odpoveď.

01
MAR

Predseda pozýva na pivečko v Banskej Bystrici

U Richtára, Námestie SNP 11, Banská Bystrica

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

28
FEB

Renáta Kaščáková v relácii Téma dňa

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre kultúru Renáta Kaščáková bude hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s M. Čížom (SMER-SD) o práve na odpoveď.

28
FEB

Predseda pozýva na pivečko v Žiline

Žilinská Meštianska Piváreň, Jozefa Vuruma 10, Žilina

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

27
FEB

Predseda pozýva na pivečko v Lučenci

Tančiareň a pivovar, Martina Rázusa 1320/87/11, Lučenec

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

26
FEB

Peter Osuský v relácii Téma dňa

Poslanec NR SR Peter Osuský (SaS) bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s K. Cséfalvayovou o Vyšehradskej štvorke.

26
FEB

Predseda pozýva na pivečko v Prešove

Prešovský pivovar, Hlavná 2903/65, Prešov

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

24
FEB

Ľubomír Galko v relácii Na telo

TV Markíza

Podpredseda SaS Ľubomír Galko bude diskutovať s ministrom práce Jánom Richterom zo Smeru-SD. Témami budú: minimálna mzda a predvolebné zvýšenie vianočného dôchodku, kauza prezidenta Kisku, politická budúcnosť predsedu Smeru Fica a aktuálna politika.

24
FEB

Jana Kiššová v relácii O 5 minút 12

RTVS Jednotka

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre podnikateľské prostredie Jana Kiššová bude hosťom v relácii O 5 minút 12 v RTVS 1. Diskutovať bude s M. Čížom (SMER-SD), J. Paškom (SNS) a J. Budajom (OĽaNO) o stave vyšetrovania vraždy J. Kuciaka a M. Kušnírovej, o úlohe a postavení novinárov v spoločnosti, o boji proti korupcii a o dôvere občanov v politický systém a inštitúcie štátu.

24
FEB

Richard Sulík v relácii V politike

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík bude hosťom v relácii V politike v TA3. Diskutovať bude o situácii rok po vražde novinára, o problémoch poľnohospodárov, o voľbe nových sudcov ÚS, o prezidentských voľbách a o voľbách do EP.

22
FEB

Predseda pozýva na pivečko v Bojniciach

Meridiana Bojnice, Prievidzská 1241/55

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

21
FEB

Predseda pozýva na pivečko v Trenčíne

Sokolovňa pub, Mládežnícka 2, Trenčín

#sasvregionoch O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

20
FEB

Radoslav Pavelka v relácii Téma dňa

Poslanec NR SR Radoslav Pavelka (SaS) bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s G. Matečnou (SNS) na tému: Za ústretovosť premiéra blokáda Bratislavy.

20
FEB

Predseda pozýva na pivečko v Bratislave

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava - Ružinov

O rok sú tu parlamentné voľby a cieľ strany SaS je jasný – vyhrať voľby a nahradiť Smer. Akákoľvek pomoc z vašej strany je vítaná. Predseda liberálov Richard Sulík preto s vami veľmi rád podebatuje pri pivečku o kampani, plánoch či o tom, ako aj vy viete byť súčasťou nášho tímu a prispieť ku zmene na Slovensku. Všetci ste srdečne vítaní!

13
FEB

Martin Klus v relácii Téma dňa

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s Jaroslavom Paškom (SNS) o politických dozvukoch neúspešnej voľby.

12
FEB

Alojz Baránik v relácii Správy a Komentáre

RTVS Dvojka

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v relácii Správy a Komentáre v RTVS Dvojka. Diskutovať bude s J. Podmanickým (SMER-SD).

11
FEB

Anna Zemanová v relácii Téma dňa

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre životné prostredie Anna Zemanová bude hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s Petrom Chustom (Lesy SR) na tému: Rúbanie stromov a tetrov hlucháň.

11
FEB

Ondrej Dostál v relácii Braňo Závodský naživo

Rádio Expres

Poslanec NR SR Ondrej Dostál (SaS) bude hosťom v relácii Braňo Závodský naživo v rádiu Expres. Diskutovať bude o voľbe ústavných sudcov.

10
FEB

Martin Klus v relácii O 5 minút 12

RTVS Jednotka

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude hosťom v relácii O 5 minút 12 v RTVS. Diskutovať bude s M. Čížom (SMER-SD) a M. Uhríkom (Kotleba-ĽSNS) o výbere ústavných sudcoch, spolupráci krajín V4 po návšteve Angely Merkelovej a o postoji Slovenska k súčasnej situácii vo Venezuele.

09
FEB

Ondrej Dostál v relácii Sobotné dialógy

Poslanec NR SR Ondrej Dostál (SaS) bude hosťom v relácii Sobotné dialógy v RTVS. Diskutovať bude s R. Madejom (SMER-SD) o voľbe ústavných sudcov.

07
FEB

Alojz Baránik v relácii Téma dňa

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s R. Madejom (SMER-SD) na tému ústavných sudcov.

05
FEB

Richard Sulík v Topoľčanoch

Hotel Koruna, Československej armády 3, Topoľčany

#sasvregionoch Po vianočnej prestávke opäť vyrážame na cesty. Predseda SaS Richard Sulík tentokrát zavíta do mesta Topoľčany. Pri tejto príležitosti vás pozývame na otvorenú diskusiu v kaviarni Hotela Koruna. Tešíme sa na vás aj na vaše otázky.

03
FEB

Lucia Ďuriš Nicholsonová v relácii Na Telo

TV Markíza

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre sociálne vylúčené spoločenstvá Lucia Ďuriš Nicholsonová bude hosťom v relácii Na Telo v TV Markíza. V diskusii sa stretne s Jurajom Blanárom (SMER-SD).

31
JAN

Vladimír Sloboda a Radoslav Pavelka v TA3

Dnes večer budú hosťami diskusnej relácie Téma dňa v TA3 až dvaja poslanci NR SR za SaS. V prvej časti sa stretne Vladimír Sloboda s Miroslavom Čížom zo Smeru. Diskutovať budú o novele ústavného zákona o ochrane verejného záujmu. V druhej časti relácie si vymenia argumenty Radoslav Pavelka a Juraj Soboňa z SNS. Reč bude o zelenej nafte a podpore pôdohospodárov.

31
JAN

Alojz Baránik v TV Pravda

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v TV Pravda. Diskutovať bude s J. Blanárom (SMER-SD) o aktuálnych politických témach a dianí v parlamente.

29
JAN

Anna Zemanová v relácii Téma dňa

Poslankyňa NR SR Anna Zemanová (SaS) bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s ministerkou pôdohospodárstva a rozvoja vidieka G. Matečnou (SNS) o kvalite potravín a poľskom mäse.

29
JAN

Richard Sulík v relácii Braňo Závodský Naživo.

Rádio Expres

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík bude dnes hosťom v relácii Braňo Závodský Naživo v Rádiu Expres. Hovoriť bude o aktuálnych témach.

28
JAN

Ondrej Dostál v Téme dňa

Poslanec NR SR Ondrej Dostál bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude o voľbe sudcov Ústavného súdu SR. Na telefóne bude R. Kaliňák.

27
JAN

Alojz Baránik v relácii O 5 minút 12

RTVS Jednotka

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude hosťom v relácii O 5 minút 12 v RTVS 1. Diskutovať bude o výbere kandidátov na sudcov Ústavného súdu SR s R. Madejom (SMER-SD), T. Bernaťákom (SNS) a J. Maroszom (OĽaNO).

22
JAN

Jana Cigániková hosťom v Správy a komentáre

RTVS Dvojka

Poslankyňa NR SR a tímlíderka strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zdravotníctvo Jana Cigániková bude dnes hosťom v relácii Správy a komentáre v RTVS 2. Diskutovať bude o záveroch rokovania výboru k situácii na neurochirurgii v Bratislave.

21
JAN

Peter Osuský v relácii Téma dňa

Poslanec NR SR Peter Osuský (SaS) bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Na telefóne bude Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) a diskutovať budú o Brexite 2.

20
JAN

Eugen Jurzyca v relácii V politike

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (Sas) pre verejné financie Eugen Jurzyca bude hosťom v relácii V politike v TA3. Diskutovať bude s Jaroslavom Paškom (SNS) o Brexite.

20
JAN

Ľubomír Galko V politike o prezidentských voľbách

V politike/TA3

Podpredseda SaS Ľubomír Galko bude hosťom relácie V politike v TA3. S predsedom Sme rodina Borisom Kollárom, predsedom KDH Alojzom Hlinom a predsedom Spolu Miroslavom Beblavým budú diskutovať o nadchádzajúcich prezidentských voľbách z pohľadu opozície.

13
JAN

Ľubomír Galko v O 5 minút 12 v RTVS

RTVS/Jednotka

Podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko bude hosťom v relácii O 5 minút 12 v RTVS. Diskutovať bude s Erikom Tomášom (SMER-SD), Gáborom Gálom (Most-Híd) a zástupcom hnutia OĽANO o voľbe kandidátov na post sudcov Ústavného súdu SR, pozícii strán pred blížiacimi sa prezidentskými voľbami či výzvach pre politikov v tomto roku.

10
JAN

Diskusia SaS: Ľubomír Galko v Snine

Bar 3-ka, Strojárska 2061/96, 069 01 Snina

#sasvregionoch V strane Sloboda a Solidarita pokračujeme s našimi výjazdmi do regiónov aj tento rok. Už tento štvrtok sa môžete tešiť na diskusiu s podpredsedom strany SaS Ľubomírom Galkom a poslancom NR SR Radoslavom Pavelkom v Snine. Všetci ste srdečne vítaní!

09
JAN

Martin Klus v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s Jaroslavom Paškom (SNS) o výmenách názorov medzi Ľubošom Blahom (SMER-SD) a MZV SR.

08
JAN

Alojz Baránik v relácii Z prvej ruky

RTVS Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v relácii Z prvej ruky v RTVS. Diskutovať bude s Róbertom Madejom (SMER-SD) o ústavných sudcoch.

07
JAN

Alojz Baránik v relácii Téma dňa

TA3 Bratislava

Poslanec NR SR a tímlíder strany Sloboda a Solidarita (SaS) pre spravodlivosť Alojz Baránik bude dnes hosťom v relácii Téma dňa v TA3. Diskutovať bude s Róbertom Madejom (SMER-SD) o ústavných sudcoch.