UDALOSTI

19
DEC

Liberálna kaviareň - Vianoce pre deti z centier

Coffee Tree Friends, Nitra

Sloboda a Solidarita organizuje v spolupráci s OZ Jednoducho benefičnú zbierku. Výťažok z nej spraví Vianoce detí z centier pre rodiny krajšími. Na posedenie pri vianočnom punči vás pozýva Lukáš Čelinák aj poslanci NR SR Richard Sulík, Mária Kolíková, Janka Bittó Cigániková či Marián Viskupič.

19
DEC

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Námestí SNP v Bratislave.

19
DEC

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. pri Dome kultúry v Považskej Bystrici.

19
DEC

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši.

19
DEC

Zastavme ich - Žilina

Nová synagóga, Žilina

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na pochode od Novej synagógy na Námestie generála M.R. Štefánika v Žiline.

19
DEC

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Štúrovom námestí v Trenčíne.

19
DEC

Zastavme ich - Nitra

Námestie slobody, Nitra

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. pri Berlínskom múre na Námestí slobody v Nitre.

19
DEC

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie Štefana Moyzesa, Banská Bystrica

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Námestí Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici.

19
DEC

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. pri Dolnej bráne, pred Štátnou vedeckou knižnicou v Košiciach.

19
DEC

Zastavme ich - Trnava

Námestie sv. Mikuláša, Trnava

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Námestí sv. Mikuláša v Trnave.

19
DEC

Zastavme ich - Prešov

Námestie Legionárov, Prešov

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Námestí Legionárov v Prešove.

19
DEC

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Robert Fico stráca kontrolu a cíti strach. Vidí rastúci odpor verejnosti, odpor EÚ, zmocňuje sa ho panika, že mu jeho plán uniesť právny štát potichu len tak neprejde. Náš tlak má zmysel, a preto nikam neodchádzame. Budeme naďalej bojovať. Zastavme ich spoločne, už v utorok, 19.12. na Radničnom námestí v Spišskej Novej Vsi.

12
DEC

Zastavme ich - Bratislava

Úrad vlády, Bratislava

Nikam neodchádzame, v protestoch na podporu spravodlivosti pokračujeme. Ak si Robert Fico myslel, že unesie právny štát rýchlo a v tichosti, mýlil sa. Vidíme sa v utorok pred Úradom vlády.

12
DEC

Zastavme ich - Košice

Dolná Brána, Košice

Nikam neodchádzame, v protestoch na podporu spravodlivosti pokračujeme. Ak si Robert Fico myslel, že unesie právny štát rýchlo a v tichosti, mýlil sa. Vidíme sa v utorok pri Dolnej bráne, pred Štátnou vedeckou knižnicou v Košiciach.

12
DEC

Zastavme ich - Nitra

Berlínsky múr, Nitra

Nikam neodchádzame, v protestoch na podporu spravodlivosti pokračujeme. Ak si Robert Fico myslel, že unesie právny štát rýchlo a v tichosti, mýlil sa. Vidíme sa v utorok pri Berlínskom múre v Nitre.

12
DEC

Zastavme ich - Žilina

Nová synagóga, Žilina

Nikam neodchádzame, v protestoch na podporu spravodlivosti pokračujeme. Ak si Robert Fico myslel, že unesie právny štát rýchlo a v tichosti, mýlil sa. Vidíme sa v utorok pred Novou synagógou v Žiline. Následne sa začne pochod na Námestie M. R. Štefánika.

12
DEC

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie Štefana Moyzesa, Banská Bystrica

Nikam neodchádzame, v protestoch na podporu spravodlivosti pokračujeme. Ak si Robert Fico myslel, že unesie právny štát rýchlo a v tichosti, mýlil sa. Vidíme sa v utorok na Námestí Štefana Moyzesa v Banskej Bystrici.

07
DEC

Zastavme ich!

Úrad vlády, Bratislava

Už stačilo! Poďte to s nami Robertovi Ficovi povedať do očí. Naplnil sa najhorší scenár, Ficova vláda naplno likviduje právny štát na Slovensku. Povedzme priamo pred Úradom vlády, že demokraciu a spravodlivosť si budeme brániť.

04
DEC

Mikuláš v Liberálnom dome

Liberálny dom, Bratislava

Mikuláš zavíta aj do sídla strany Sloboda a Solidarita. V pondelok 4. decembra od 16:00 bude čakať v Liberálnom dome, pripravený rozdávať balíčky pre všetky deti. Okrem toho budú pripravené aj ďalšie atrakcie, napríklad maľovanie na tvár či tvorivé dielne.

23
NOV

Liberálna kaviareň: 17. november, odkaz pre mladých a ďalšie generácie

Coffe Tree Friends, Nitra

Liberálna kaviareň vás pozýva na diskusiu o slobode, za ktorú sme bojovali pred 17. novembrom 1989 a o slobode, ktorú treba kultivovať, okopávať a zalievať. Hosťami diskusie vedenej Petrom Polákom a Lukášom Čelinákom budú Ondrej Dostál, Daniel Balko, Ladislav Kuna a Lucia Mikulová.

17
NOV

Nezabúdame

Námestie SNP, Bratislava

Pripomeňme si víťazstvo pravdy a lásky nad lžou a nenávisťou. Oživme spoločne novembrové námestie a vzdajme hold tým, ktorí pre nás slobodu vybojovali. Poďte s nami ukázať, že demokratická spoločnosť je stále živá. Že nebudeme tolerovať svojvôľu moci, deštrukciu právneho štátu, životného prostredia, ani vyhrážanie sa nezávislým médiám.

16
OKT

Zostane Slovensko spravodlivé?

Nová Cvernovka, Bratislava

Tímlíderka SaS pre spravodlivosť Mária Kolíková, podpredsedníčka PS Lucia Plaváková a Jozef Hajko z KDH v debate o tom, aký vplyv bude mať nová vláda na demokraciu, právny štát a spravodlivosť. Diskusiu Denníka N bude moderovať Dušan Mikušovič.

30
SEP

Parlamentné voľby 2023

Slovensko

Deň, kedy občania Slovenskej republiky rozhodnú o smerovaní krajiny. Príďte voliť. Voľte silnú ekonomiku.

27
SEP

O programe v Banskej Bystrici

Národný dom, Banská Bystrica

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková Juraj Krúpa a Radovan Sloboda vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Banská Bystrica potrebuje ekonomický rast!

27
SEP

Čo urobíme pre naše deti

Monsters Cafe, Bratislava

Príďte diskutovať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita Vladimírou Marcinkovou a Branislavom Gröhlingom o tom, akú krajinu chceme pre naše deti vybudovať.

26
SEP

O programe v Žiline

Hotel Slovakia, Žilina

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Juraj Krúpa a Michal Uherčík vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Žilina potrebuje ekonomický rast!

25
SEP

O programe v Liberálnom dome

Liberálny dom, Bratislava

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Mária Kolíková, Juraj Krúpa, Juraj Droba a Ján Oravec vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Slovensko potrebuje ekonomický rast!

24
SEP

O programe v Bratislave

Luna Bar, Bratislava

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Mária Kolíková, Juraj Krúpa, Juraj Droba a Ján Oravec vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Bratislava potrebuje ekonomický rast!

23
SEP

Je pre teba SASKA tá pravá?

Views Shisha Lounge Bar, Košice

Sloboda a Solidarita pozýva všetkých nerozhodnutých voličov z Košíc a okolia na diskusiu. Vy sa budete pýtať, kandidáti SASKY vám radi odpovedia. Svoju účasť prisľúbili Mária Kolíková, Juraj Krúpa, René Parák a Peter Čech. Moderuje Peter Kolár.

23
SEP

Bitka pri Lamači so SASKOU

Lúka pri Krematóriu, Bratislava

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na podujatie Bitka pri Lamači. Žiadne pästné súboje však nehrozia. SASKA bojuje o voličov programom, riešeniami a výsledkami. Náš stan nájdete na Lúke pri Krematóriu.

23
SEP

SASKA v Ružinove

Ružinov, Bratislava

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Ružinovské hodové slávnosti. Nájdete nás pri populárnom foodtrucku Alojza Hlinu. Okrem kandidáta s číslom 150 bude pripravený odpovedať na vaše otázky aj poslanec Marián Viskupič.

23
SEP

SASKA v Novom Meste nad Váhom

Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na jarmok do Nového Mesta nad Váhom. Stan SASKY bude umiestnený na Námestí Slobody.

23
SEP

SASKA v Rimavskej Sobote

Námestie, Rimavská Sobota

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Dni mesta do Rimavskej Soboty. Svoju účasť prisľúbil, okrem iných, aj bývalý splnomocnenec vlády pre rómske komunity Ábel Ravasz, ktorý rád odpovie na všetky vaše otázky.

23
SEP

SASKA v Dúbravke

Dúbravka, Bratislava

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Dúbravské hody. Okrem kuchárskej knihy Richarda Sulíka dostanete aj odpovede na všetko, čo vás zaujíma.

22
SEP

O programe v Malackách

Zasadačka MsÚ, Malacky

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Juraj Droba, Ján Oravec a Dušan Rusňák vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Malacky potrebujú ekonomický rast!

22
SEP

SASKA v Zlatých Moravciach

Zlaté Moravce

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na jarmok do Zlatých Moraviec. Svoju účasť prisľúbila, okrem iných, aj poslankyňa Jarmila Halgašová, ktorá rada odpovie na všetky vaše otázky.

22
SEP

SASKA v Dolnom Kubíne

Hviezdoslavovo námestie, Dolný Kubín

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Kubínsky jarmok. Stan SASKY nájdete na Hviezdoslavovom námestí.

22
SEP

SASKA v Martine

Martin

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na jarmok v Martine. Okrem kuchárskej knihy Richarda Sulíka dostanete aj odpovede na všetko, čo vás zaujíma.

22
SEP

SASKA v Sobranciach

Štefánikova ulica, Sobrance

Do volieb ostáva len niekoľko dní! Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na jarmok v Sobranciach. Stan SASKY bude umiestnený na Štefánikovej ulici pri starom obchodnom dome.

21
SEP

O programe v Prievidzi

Reštaurácia U zlatej sovy, Prievidza

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Karol Galek a Miroslav Žiak vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Prievidza potrebuje ekonomický rast!

21
SEP

Richard Sulík naživo Pod lampou

.klub pod lampou, Bratislava

Predseda SASKY Richard Sulík bude odpovedať na otázky Štefana Hríba v .klube pod lampou. Zúčastnite sa verejnej diskusie aj vy! Vstup pre divákov je zdarma.

21
SEP

Ravasz u vás v Galante

Reštaurácia a kaviareň Esterházy, Galanta

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a predsedom Správy štátnych hmotných rezerv SR Jánom Rudolfom, kandidátmi za SASKU, vo štvrtok 21. septembra o 17:30.

20
SEP

O programe v Trenčíne

Sokolovňa pub, Trenčín

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Vladimíra Marcinková, Juraj Droba, Karol Galek, Peter Cmorej a Ladislav Matejka vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Trenčín potrebuje ekonomický rast!

20
SEP

Je pre teba SASKA tá pravá?

Monsters Cafe, Bratislava

Patríte k tým, ktorí do poslednej chvíle premýšľajú o tom, komu to vo voľbách hodiť? Príďte si vypočuť naše argumenty, prečo je silný program a ekonomický rast tým pravým dôvodom, prečo voliť práve SASKU.

20
SEP

Debata o klíme a energiách

Európske informačné centrum, Bratislava

Slovenská klimatická iniciatíva organizuje debatu s názvom "Ako chcú politické strany riešiť klímu a energie?". Diskutovať budú Karol Galek zo SASKY, Štefan Kišš z PS, Kamil Šaško z Hlasu a Michal Hort zo strany Modrí, Most-Híd.

19
SEP

Predvolebná debata Denníka N - životné prostredie

Nová Cvernovka, Bratislava

Ako bude vyzerať slovenská príroda o pár rokov? Bude šanca zbadať v lese ešte živého medveďa? Je boj s klimatickou krízou dôležitejší než ekonomický rast? Diskutovať budú Anna Zemanová (SASKA), Tamara Stohlová (PS) a Jaroslav Karahuta (Sme rodina).

19
SEP

O programe v Martine

Kesta Bistro, Martin

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Juraj Krúpa, Ján Oravec a Michal Uherčík vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Martin potrebuje ekonomický rast!

19
SEP

Je pre teba SASKA tá pravá?

Kaviareň Versh, Senec

Sloboda a Solidarita pozýva všetkých nerozhodnutých voličov zo Senca a okolia na diskusiu. Vy sa budete pýtať, kandidáti SASKY vám radi odpovedia.

19
SEP

Ravasz u vás v Senci

Versh Café, Senec

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a okresným predsedom Ľubom Farkašom, kandidátmi za SASKU, v utorok 19. septembra o 18:00.

18
SEP

Ravasz u vás v Dunajskej Strede

Buena Coffee House, Dunajská Streda

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom, exministerkou Máriou Kolíkovou a okresným predsedom Róbertom Tánczosom , kandidátmi za SASKU, v pondelok 18. septembra o 18:00.

18
SEP

Sulík v Komárne

Reštaurácia Kortina, Komárno

Patríte k tým, ktorí do poslednej chvíle premýšľajú o tom, komu to vo voľbách hodiť? Príďte si vypočuť naše argumenty, prečo je silný program a ekonomický rast tým pravým dôvodom, prečo voliť práve SASKU. Na diskusiu s vami sa teší Richard Sulík.

18
SEP

SASKA v Komárne

Námestie Generála Klapku, Komárno

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita do Komárna. Predseda SASKY Richard Sulík vás pozýva na rozhovor a kopček zmrzliny.

18
SEP

SASKA v Sade Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita do Sadu Janka Kráľa v Bratislave. Okrem odpovedí na otázky od Branislava Gröhlinga, Janky Bittó Cigánikovej či Petra Cmoreja dostanete tiež lahodnú kávu, ktorá vám dodá energiu do nového týždňa.

17
SEP

SASKA v Malackách

Malacky

Príďte sa porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita, ktorí vám okrem odpovedí na vaše otázky poskytnú aj lahodnú kávu. Saskári vás budú čakať v stane umiestnenom pred Športovou halou Malina v Malackách.

16
SEP

SASKA na Vajnorských hodoch

Vajnory, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Vajnorské hody. Stan SASKY bude umiestnený na Lipovom námestí.

16
SEP

SASKA vo Vrakuni

Hradská ulica, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Vrakunské hody. Svoju účasť prisľúbil, okrem iných, aj predseda Richard Sulík, ktorý vám navarí jednu zo svojich špecialít. Zo stanu SASKY, ktorý bude umiestnený pri kruhovom objazde na Hradskej ulici, neodídete s prázdnym žalúdkom.

16
SEP

SASKA na futbalovom turnaji

Nové Mesto, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na futbalový turnaj pre nepočujúcich, ktorý sa bude konať v bratislavskom Novom Meste. Stan SASKY nájdete pri Kuchajde, v areáli Novomestského športového klubu.

15
SEP

Ravasz u vás v Komárne

Platz, Komárno

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Petrom Lukáčom, kandidátmi za SASKU, v piatok 15. septembra o 18:00.

15
SEP

SASKA vo Vlčanoch

Šaľa

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na jarmok vo Vlčanoch. Svoju účasť prisľúbili napríklad Marián Viskupič, Anna Zemanová či Ábel Ravasz. Stan SASKY bude umiestnený pri futbalovom ihrisku.

15
SEP

Na kávu so SASKOU

Sad Janka Kráľa, Bratislava

Vychutnajte si poobednú kávu, ktorú vám pripravia kandidáti strany Sloboda a Solidarita. Pozývame vás v piatok 15. septembra k nášmu stanu, ktorý bude umiestnený v Sade Janka Kráľa v Bratislave.

14
SEP

O programe v Dolnom Kubíne

Hotel Park, Dolný Kubín

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Marián Viskupič, Karol Galek a Miroslav Dráb vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Dolný Kubín potrebuje ekonomický rast!

14
SEP

Ravasz u vás v Rimavskej Sobote

Hotel Zlatý býk, Rimavská Sobota

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom, kandidátom za SASKU, vo štvrtok 14. septembra o 18:00.

14
SEP

Varenie s Richardom Sulíkom

Letisko, Janova Lehota

Predseda SASKY nie je iba skúsený ekonóm, ale tiež vášnivý kuchár. Nielen navariť, ale aj odpovedať na vaše otázky príde vo štvrtok 14. septembra do obce Janova Lehota. Náš stan bude umiestnený v areáli letiska.

13
SEP

Ravasz u vás vo Fiľakove

Penzión Bebek, Fiľakovo

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom, kandidátom za SASKU, v stredu 13. septembra o 19:30.

13
SEP

O programe v Michalovciach

Reštaurácia Zlatý Býk, Michalovce

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Marián Viskupič, Karol Galek a Radovan Geci vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Michalovce potrebujú ekonomický rast!

13
SEP

Ravasz u vás v Lučenci

Café Lehár a Taverna, Lučenec

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Vladimírom Halajom, kandidátmi za SASKU, v stredu 13. septembra o 17:30.

13
SEP

SASKA na Zvolenskom jarmoku

Zvolen

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Zvolenský jarmok. Stan SASKY nájdete medzi Divadlom DJGT a OC Európa.

12
SEP

Čo s našimi Maďarmi?

Malý Berlín, Trnava

Kandidát SASKY Ábel Ravasz sa zúčastní diskusie s názvom: Čo s našimi Maďarmi? Debatovať bude spolu s Józsefom Berényim z Aliancie a Konrádom Rigóm zo strany Modrí, Most-Híd.

12
SEP

O programe v Poprade

Café Razy, Poprad

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Mária Kolíková, Marián Viskupič, Karol Galek a Slavomír Božoň vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Poprad potrebuje ekonomický rast!

11
SEP

Predvolebná debata Denníka N - zahraničná politika

Nová Cvernovka, Bratislava

Kam bude patriť Slovensko po voľbách? Budeme po boku Viktora Orbána oslabovať jednotu EÚ a nahrávať Rusku? Aký máme mať vzťah s našimi susedmi? Dušan Mikušovič sa bude pýtať Juraja Krúpu (SASKA), Tomáša Valáška (PS) a Martina Klusa (Sme rodina).

11
SEP

Ravasz u vás v Rožňave

Kultúrno-kreatívne centrum Kláštor, Rožňava

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Sylviou Jánosdeák, kandidátmi za SASKU, v pondelok 11. septembra o 19:00.

11
SEP

O programe v Pezinku

Pezinské kultúrne centrum, Pezinok

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Mária Kolíková, Marián Viskupič, Juraj Droba, Ján Oravec a Filip Fianta vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Pezinok potrebuje ekonomický rast!

11
SEP

Je pre teba SASKA tá pravá?

Liberálny dom, Bratislava

Patríte k tým, ktorí do poslednej chvíle premýšľajú o tom, komu to vo voľbách hodiť? Príďte si vypočuť naše argumenty, prečo je silný program a ekonomický rast tým pravým dôvodom, prečo voliť práve SASKU.

10
SEP

SASKA v Bojniciach

Bojnice

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita do Bojníc. Stan SASKY bude umiestnený pred vchodom do Hotela pod Zámkom. Svoj účasť prisľúbil, okrem iných, aj predseda strany Richard Sulík.

08
SEP

O programe v Trnave

Synagóga café, Trnava

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Marián Viskupič, Juraj Droba, Peter Cmorej a Stanislav Vančo vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Trnava potrebuje ekonomický rast!

08
SEP

Ravasz u vás vo Veľkom Krtíši

VÍNO NATURAL Domin & Kušický, Veľký Krtíš

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom, kandidátom za SASKU, v piatok 8. septembra o 18:00.

08
SEP

Čo s eurofondami po voľbách: Predvolebná diskusia

Livestream, Facebook

Portál EURACTIV Slovensko organizuje online predvolebnú diskusiu na tému eurofondy a regionálna politika. Diskutovať budú Ján Rudolf (SASKA), Veronika Remišová (Za ľudí), Michal Wiezik (PS) a Richard Raši (Hlas).

07
SEP

Predvolebná debata Denníka N - školstvo

Nová Cvernovka, Bratislava

Kto bude učiť deti a ako ich pripraviť na zmenený svet? Pre koho je školstvo prioritou a kto sú kandidáti na ministra alebo ministerku? Bude viac škôlok? Veronika Folentová sa bude pýtať Branislava Gröhlinga (SASKA), Ingrid Kosovej (PS) a Jána Horeckého (KDH).

07
SEP

O programe v Lučenci

Reštaurácia Biela labuť, Lučenec

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Marián Viskupič, Juraj Krúpa, Peter Cmorej a Vladimír Halaj vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Lučenec potrebuje ekonomický rast!

07
SEP

Kresťanská duša liberála v Liberálnej kaviarni

Coffee Tree Friends, Nitra

Liberálna kaviareň vás pozýva na diskusiu o kresťanskej duši liberála s čestným hosťom, pánom arcibiskupom Róbertom Bezákom a s hosťami Ľuboslavom Farkašom a Alojzom Hlinom. Večerom Vás budú sprevádzať Peter Polák a Lukáš Čelinák.

07
SEP

Ravasz u vás v Šahách

Villa Romaine Restaurant & Hotel, Šahy

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a bývalým primátorom Štefanom Gregorom, kandidátmi za SASKU, vo štvrtok 7. septembra o 18:00.

06
SEP

O programe v Košiciach

Hotel Teledom, Košice

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Marián Viskupič, Juraj Krúpa, Peter Cmorej, Anna Zemanová a Peter Čech vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Košice potrebujú ekonomický rast!

06
SEP

Ravasz u vás v Šali

City Beer, Šaľa

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Róbertom Andrášim, kandidátmi za SASKU, v stredu 6. septembra o 18:00.

06
SEP

Ako zachrániť zdravotníctvo?

Bod.K7, Nitra

Sloboda a Solidarita ponúka riešenia a víziu pre budúcnosť slovenského zdravotníctva. Kandidát SASKY na ministra zdravotníctva Tomáš Szalay a pediatrička Tatiana Speváková vás pozývajú diskutovať do Nitry.

05
SEP

Ravasz u vás v Leviciach

Na Kus Reči, Levice

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Petrom Žiakom, kandidátmi za SASKU, v utorok 5. septembra o 19:00.

05
SEP

O programe v Spišskej Novej Vsi

Reštaurácia Zbrojnoš, Spišská Nová Ves

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Marián Viskupič, Juraj Krúpa, Peter Cmorej a Vladimír Ledecký vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Spišská Nová Ves potrebuje ekonomický rast!

05
SEP

Poľnohospodárstvo podľa SASKY

Bar Fiesta, Snina

Máte otázky ohľadom poľnohospodárstva či potravín na pultoch obchodov? Alebo sa chcete spýtať na čokoľvek o politickej situácii na Slovensku? Vo Fiesta Bare v Snine vám radi odpovedia Richard Sulík, Jarmila Halgašová a Alojz Hlina.

04
SEP

Predvolebná debata Denníka N - spravodlivosť a bezpečnosť

Nová Cvernovka, Bratislava

Monika Tódová sa bude pýtať Márie Kolíkovej (SASKA), Jaroslava Spišiaka (PS) a Milana Krajniaka (Sme rodina). Debata Denníka N v Novej Cvernovke bude zameraná na oblasť bezpečnosti a spravodlivosti. Témami diskusie budú, okrem iných, napríklad paragraf 363, aktuálna situácia v bezpečnostných zložkách či budúcnosť prokuratúry na Slovensku.

04
SEP

Ravasz u vás v Štúrove

Mestské kultúrne stredisko, Štúrovo

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Júliusom Mazánom, kandidátmi za SASKU, v pondelok 4. septembra o 18:00.

04
SEP

O energetike v Leviciach

Unity Club, Levice

Aj Levice potrebujú ekonomický rast! A práve tu sa môžete stretnúť s expertmi SASKY na energetiku. Diskutovať budú Richard Sulík, Karol Galek, Peter Žiak a Rastislav Hanulák.

02
SEP

SASKA v Rusovciach

Rusovce, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi a predstaviteľmi strany Sloboda a Solidarita na súťaž vo varení halušiek do bratislavských Rusoviec. Stan SASKY bude umiestnený pri kaštieli v Rusovskom parku.

02
SEP

SASKA vo Veľkých Úľanoch

Jazdecký areál, Veľké Úľany

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na jazdecké preteky do Veľkých Úľan. Svoju účasť prisľúbili, okrem iných, aj tímlídri Marián Viskupič a Ján Rudolf. Stan SASKY bude umiestnený v jazdeckom areáli.

02
SEP

SASKA v Prachovanoch

Prachovany

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita, ktorí vás budú čakať na obecných slávnostiach v obci Prachovany. Svoju účasť prisľúbil, okrem iných, aj predseda SASKY Richard Sulík.

01
SEP

Deň otvorených dverí v NR SR

Národná rada Slovenskej republiky, Bratislava

Príďte navštíviť budovu jediného zákonodarného a ústavodarného orgánu na Slovensku. Teší sa na vás nielen predsedníčka poslaneckého klubu strany Sloboda a Solidarita Anna Zemanová, ale aj mnohí ďalší poslanci a kandidáti SASKY.

31
AUG

O programe v Senci

Miestne kultúrne stredisko, Senec

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Juraj Krúpa, Karol Galek, Peter Cmorej a Ľuboslav Farkaš vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Senec potrebuje ekonomický rast!

31
AUG

Ravasz u vás v Starej Ľubovni

Reštaurácia Kolkáreň, Stará Ľubovňa

Pozývame vás na diskusiu s bývalým splnomocnencom vlády pre rómske komunity Ábelom Ravaszom a Michalom Gallikom, kandidátmi za SASKU, vo štvrtok 31. augusta o 18:00.

30
AUG

Sulík v Závade pod Čiernym vrchom

Hostinec pod Lipkou, Závada pod Čiernym vrchom

Richard Sulík pozýva všetkých na posedenie do Hostinca pod Lipkou v Závade pod Čiernym vrchom. Predseda SASKY bude pripravený odpovedať na vaše otázky a prinesie aj niekoľko výtlačkov najnovšej kuchárskej knihy, ktorú vám rád odovzdá aj s venovaním.

30
AUG

O programe v Novom Meste nad Váhom

Conditorei Caffe, Nové Mesto nad Váhom

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Jana Bittó Cigániková, Juraj Krúpa, Juraj Droba, Peter Cmorej a Tomáš Urminský vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Nové Mesto nad Váhom potrebuje ekonomický rast!

27
AUG

SASKA v Čadci

Matičné námestie, Čadca

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na tradičný Bartolomejský hodový jarmok do Čadce. Stan SASKY bude umiestnený na Matičnom námestí pri Dome Kultúry.

26
AUG

SASKA na Siléš feste

Vinodol

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Siléš fest v obci Vinodol. Stan SASKY bude umiestnený v areáli Relax zóny.

26
AUG

SASKA v Jahodnej

Jahodná

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na športový deň pre telesne postihnutých do obce Jahodná. Stan SASKY bude umiestnený za športovým ihriskom.

26
AUG

SASKA v Handlovej

Handlová

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na tradičný Banícky jarmok v Handlovej.

25
AUG

O programe v Galante

Mestský úrad, Galanta

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Mária Kolíková, Marián Viskupič, Juraj Krúpa, Ján Oravec a Ján Rudolf vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Galanta potrebuje ekonomický rast!

25
AUG

SASKA v Bernolákove

Futbalový štadión, Bernolákovo

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Pivný festival do Bernolákova. Okrem odpovedí na dôležité otázky a diskusie na aktuálne témy dostanete v stánku SASKY aj kvalitné remeselnícke pivo.

25
AUG

SASKA na Bardejovskom jarmoku

Bardejov

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Bardejovský jarmok. Svoju účasť prisľúbili Branislav Gröhling, Mária Kolíková, Karol Galek či Mikuláš Prokop. Stan SASKY nájdete pri Uličke Johna Lennona.

24
AUG

O programe v Bánovciach nad Bebravou

Hotel Arkadia, Bánovce nad Bebravou

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Mária Kolíková, Marián Viskupič, Juraj Krúpa, Peter Cmorej a Samuel Fujak vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Bánovce nad Bebravou potrebujú ekonomický rast!

24
AUG

Liberálna kaviareň na tému ekonomický rast Slovenska

Coffee Tree Friends, Nitra

Richard Sulík, Alojz Hlina a Lukáš Čelinák vám predstavia, ako dokážeme Slovensko dostať z ekonomickej recesie k ekonomickému rastu. Bude to Volvo a nové pracovné miesta? Bude pomocou opätovné zavedenie rovnej dane? Alebo sa k ekonomickému rastu pričiní zlepšenie podnikateľského prostredia?

24
AUG

SASKA na Draždiaku

Jazero Draždiak, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita k jazeru Draždiak v bratislavskej Petržalke. Stan SASKY bude umiestnený vedľa baru Šutrovka.

23
AUG

O programe v Prešove

Hotel Dukla, Prešov

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Mária Kolíková, Marián Viskupič, Juraj Krúpa a Jozef Kanuščák vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Prešov potrebuje ekonomický rast!

22
AUG

O programe v Liptovskom Mikuláši

Hotel Jánošík, Liptovský Mikuláš

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Mária Kolíková, Marián Viskupič, Juraj Krúpa a Peter Jurčo vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Liptovský Mikuláš potrebuje ekonomický rast!

20
AUG

SASKA v Bratislave

Tyršovo námestie, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na beh Od Tatier k Dunaju do Bratislavy. Stan SASKY bude umiestnený na Tyršovom námestí pod Starým mostom.

19
AUG

SASKA v Dolnej Ždani

Dolná Ždaňa

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Dni Obce do Dolnej Ždane. Stan SASKY bude umiestnený pred Domom kultúry, následne sa presunie pred pizzériu Rafaelo.

19
AUG

SASKA v Banskej Bystrici

Banská Bystrica

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na beh Od Tatier k Dunaju do Banskej Bystrice. Stan SASKY bude umiestnený na námestí pred vchodom do krajskej kancelárie strany.

18
AUG

O programe v Nitre

Synagóga, Nitra

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Jana Bittó Cigániková, Juraj Krúpa, Ján Oravec a Lukáš Čelinák vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Nitra potrebuje ekonomický rast!

18
AUG

Grilovačka so Sulíkom

Obecný altánok, Nechválova Polianka

Príďte diskutovať s Richardom Sulíkom v obci Nechválova Polianka v piatok 18.8. Predseda SASKY bude pripravený odpovedať na všetky vaše otázky. Stretneme sa v obecnom altánku.

18
AUG

SASKA v Lučenci

Hlavná ulica, Lučenec

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Jarmok v Lučenci. Stan SASKY bude umiestnený na Hlavnej ulici pred Kultúrnym domom. Svoju účasť prisľúbila, okrem iných, aj tímlíderka pre spravodlivosť Mária Kolíková.

18
AUG

SASKA v Červenom Kláštore

Červený Kláštor

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Stretnutie Goralov v Pieninách do obce Červený Kláštor.

18
AUG

SASKA v Michalovciach

Michalovce

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Zemplínsky jarmok do Michaloviec. Stan SASKY bude umiestnený na konci Uličky remesiel. Svoju účasť prisľúbil, okrem iných, aj predseda Richard Sulík.

17
AUG

O programe v Považskej Bystrici

Reštaurácia Olympia, Považská Bystrica

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Mária Kolíková, Juraj Krúpa, Peter Cmorej a Iveta Pospíšilová vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Považská Bystrica potrebuje ekonomický rast!

16
AUG

O programe v Nových Zámkoch

Chillipub, Nové Zámky

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Mária Kolíková, Juraj Krúpa, Juraj Droba, Peter Cmorej a Július Mazán vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Nové Zámky potrebujú ekonomický rast!

16
AUG

Večer so Sulíkom

Alexandra Šport Hotel, Púchov

Príďte na verejnú diskusiu s Richardom Sulíkom v Púchove. Predseda SASKY bude pripravený odpovedať na všetky vaše otázky. Stretneme sa v stredu 16.8 o 18:00 hod. Všetci ste vítaní.

15
AUG

O programe v Ružomberku

Kino Kultúra, Ružomberok

Bez kvalitného programu sa nedá vládnuť. Program SASKY býva tradične hodnotený ako najlepší. Kandidáti Branislav Gröhling, Juraj Krúpa, Karol Galek, Peter Cmorej a Ľudovít Beťko vás pozývajú diskutovať o programe SASKY. Aj Ružomberok potrebuje ekonomický rast!

15
AUG

SASKA v Podhájskej

Termálne kúpalisko, Podhájska

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita, ktorí vás budú čakať pri vstupe na Termálne kúpalisko Podhájska. Z TOP kandidátov prisľúbila svoju účasť Jana Bittó Cigániková.

13
AUG

Letná vlna fantázie so SASKOU

Jazero Draždiak, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na podujatie Letná vlna fantázie, ktoré bude na petržalskom Draždiaku. Stan SASKY bude umiestnený pri Bare Šutrovka. Svoju účasť prisľúbili poslanec Juraj Krúpa či bratislavský župan Juraj Droba.

12
AUG

SASKA na Pivných dňoch

Jazdecký areál, Prešov

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Pivné dni do Prešova. Svoju účasť prisľúbil, okrem iných, aj bývalý štátny tajomník ministerstva hospodárstva Karol Galek.

11
AUG

SASKA na Galantských trhoch

Hlavná ulica, Galanta

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Galantské trhy. Náš stan bude umiestnený na Hlavnej ulici pri Slovenskej sporiteľni. Svoju účasť prisľúbili Branislav Gröhling a Juraj Krúpa, ktorých môžete stretnúť v piatok. V sobotu príde predseda SASKY Richard Sulík, ktorý vám prinesie svoje kuchárske knihy.

06
AUG

SASKA na Draždiaku

Draždiak, Petržalka, Bratislava

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi SASKY k petržalskému Draždiaku v nedeľu (6.8.2023) od 12:00 do 18:00. Náš stan bude umiestnený pri Bare Šutrovka.

05
AUG

Meranie cukru vo Zvolene

Zvolen

Stretnutie s kandidátmi SASKY, rozdávanie kuchárskych kníh Richarda Sulíka, rozhovory o budúcnosti Slovenska a možnosť zmerať si hladinu cukru v krvi zadarmo - to všetko v jednom čase a na jednom mieste. V sobotu (5.8.2023) od 12:00 do 16:00 na námestí pred Priorom vo Zvolene.

04
AUG

SASKA v Kokave nad Rimavicou

Kokava nad Rimavicou

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi SASKY na festival Koliesko v Kokave nad Rimavicou. Náš stan bude umiestnený v areáli reštaurácie Kokavská izba.

30
Jú

SASKA na Žákovic open

Penzión Žákovic, Trenčianske Bohuslavice

Príďte sa stretnúť a porozprávať s kandidátmi SASKY na festival Žákovic open v Trenčianskych Bohuslaviciach. V stane, ktorý bude umiestnený v areáli penziónu Žákovic, vás budú čakať Richard Sulík či Juraj Krúpa.

29
Jú

SASKA v Selciach

Futbalové ihrisko, Selce

SASKA nebude chýbať ani na volejbalovom turnaji v obci Selce. V stane umiestnenom v areáli futbalového ihriska vás budú čakať kandidáti pripravení diskutovať a odpovedať na vaše otázky.

29
Jú

Diskusia o sociálnych témach

Amfiteáter, Pavlovce nad Uhom

Príďte diskutovať o sociálnych témach do najväčšej dediny na Zemplíne - Pavloviec nad Uhom. Diskusie sa zúčastní expert SASKY pre sociálne vylúčené spoločenstvá Vladimír Ledecký, expert pre osobné slobody Miroslav Žiak či kandidáti Radovan Geci a Peter Čech.

29
Jú

SASKA na Námestí slobody

Námestie slobody, Bratislava

Príďte sa porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita v sobotu 29. júla na Námestie slobody v Bratislave. V stánku SASKY sa môžete stretnúť s Branislavom Gröhlingom, Janou Bittó Cigánikovou, Jurajom Krúpom a ďalšími.

27
Jú

Liberál a Konzervatívec: Musíme bojovať v zákopoch?

M&M coffee&shisha bar, Martin

SASKA má na kandidátke svojho JIN a svojho JANG. A rozumejú si! Miroslav Žiak bude s Alojzom Hlinom a spolu s vami vo štvrtok od 18:00 debatovať o tom, prečo si slovenskí liberáli nerozumejú s konzervatívcami a ako spolu žiť bez toho, aby sme sa zahrabávali do zákopov.

26
Jú

Richard Sulík v horúcom kresle

Le Café, Trnava

Richard Sulík vyrazil na púť po celom Slovensku. V stredu 26. júla bude predseda SASKY odpovedať na vaše tvrdé otázky. Pýtať sa ho môžete od 18:00 v Le Café na Rybníkovej 15 v Trnave.

24
Jú

Čo potrebuje slovenské zdravotníctvo?

Pizza Maxi Garden, Košice

Zúčastnite sa neformálneho stretnutia s tieňovým ministrom zdravotníctva SASKY Tomášom Szalayom v Košiciach.

22
Jú

Guláš od SASKY

Mestský štadión, Zlaté Moravce

V sobotu 22. júla bude tím SASKY vedený Jurajom Krúpom, Alojzom Hlinom a Ivanom Debnárom variť guláš a diskutovať o aktuálnych témach. Stretneme sa od 11:00 pri Mestskom štadióne v Zlatých Moravciach.

22
Jú

SASKA na Zelenej vode

Zelená voda, Nové Mesto nad Váhom

Voľby do Národnej rady Slovenskej republiky sa blížia. Príďte sa porozprávať s kandidátmi strany Sloboda a Solidarita na Zelenú vodu. Stánok SASKY bude pri vstupe do areálu Beach Bar.

22
Jú

Fyzulnačka od SASKY

Radničné námestie, Pezinok

Vo sobotu 22. júla bude tím SASKY vedený Branislavom Gröhlingom variť fazuľovú polievku a diskutovať o aktuálnych témach. Stretneme sa o 9:00 na tradičnom podujatí Fyzulnačka v Pezinku.

21
Jú

Debata so Sulíkom v Snine

Bar Fiesta, Snina

V piatok 21. júla bude Richard Sulík odpovedať na vaše otázky. Pýtať sa ho môžete od 17:30 v Bare Fiesta na Študentskej ulici v Snine.

20
Jú

Richard Sulík v horúcom kresle

Morový stĺp Immaculata, Košice

Vo štvrtok 20. júla bude Richard Sulík odpovedať na vaše tvrdé otázky. Pýtať sa ho môžete od 18:00 pri morovom stĺpe Immaculata na Hlavnej ulici v Košiciach.

20
Jú

Debata nielen o pôdohospodárstve

Penzión Tavel, Prešov

Príďte debatovať s kandidátmi SASKY Jarmilou Halgašovou a Alojzom Hlinom. Nielen o pôdohospodárstve, ale aj o iných dôležitých témach.

19
Jú

Ako prišlo Volvo na Slovensko?

Hotel Teledom, Košice

Richardovi Sulíkovi sa podaril husársky kúsok! Ako minister hospodárstva dotiahol na Slovensko veľkú investíciu, automobilku VOLVO, ktorá pomôže zvýšiť životnú úroveň v košickom kraji. 19. júla bude o tejto téme hovoriť a odpovedať aj na vaše ďalšie otázky.

16
Jú

Richard Sulík v Topoľčanoch

Námestie Gen. M. R. Štefánika, Topoľčany

Stretnite sa s predsedom strany Richardom Sulíkom a ďalšími predstaviteľmi Slobody a Solidarity, ktorí budú otvorene odpovedať na všetky vaše otázky. Čakať vás budeme na Námestí M. R. Štefánika od 16:00 do 18:00.

16
Jú

SASKA na Slnečných jazerách

Senecké jazerá, Senec

Kandidáti SASKY vás budú počas nedeľného letného popoludnia čakať na Seneckých jazerách. V stane SASKY sa môžete stretnúť a porozprávať s Mariánom Viskupičom, Jurajom Drobom, Jurajom Krúpom, Karolom Galekom či Ľuboslavom Farkašom.

16
Jú

Richard Sulík na Duchonke

Jazero Duchonka

Stretnite sa s predsedom strany Richardom Sulíkom a ďalšími predstaviteľmi Slobody a Solidarity, ktorí budú otvorene odpovedať na všetky vaše otázky. Čakať vás budeme Na Duchonke od 10:00 do 12:00.

15
Jú

Richard Sulík v Podhájskej

Termálne kúpalisko, Podhájska

V stane SASKY pred Termálnym kúpaliskom v Podhájskej vás bude v sobotu 15.júla čakať aj predseda strany Richard Sulík. Podhájska je jednou zo zastávok jeho letnej púte po Slovensku.

15
Jú

Richard Sulík v Galante

Hotel Kaskády, Galanta

Stretnite sa s predsedom strany Richardom Sulíkom a ďalšími predstaviteľmi Slobody a Solidarity. Čakať vás budeme v Hoteli Kaskády od 12:00 do 14:00.

15
Jú

Ábel Ravasz na Gombaszögu

Gombaszög

Ábel Ravasz, bývalý splnomocnenec vlády pre rómske komunity a nová posila SASKY, bude diskutovať na podujatí v Gombaszögu. Kandidát s číslom 31 je po diskusii pripravený na stretnutie a rozhovory s vami.

15
Jú

Richard Sulík pod Zoborom

Penzión Artin, Nitra

V sobotu 13. júla sa stretneme v penzióne Artin, kde bude Richard Sulík a ďalší členovia strany Sloboda a Solidarita odpovedať na vaše otázky a podpisovať svoju najnovšiu kuchársku knižku.

14
Jú

Richard Sulík v Nitre

Synagóga, Nitra

V piatok sa vidíme v Nitre. Stretnite s predsedom strany Richardom Sulíkom, ktorý bude v nitrianskej synagóge otvorene odpovedať na všetky vaše otázky.

14
Jú

SASKA na Spišských trhoch

Spišská Nová Ves

Spišiaci sa počas tradičných trhov budú môcť stretnúť a porozprávať s kandidátmi SASKY. Svoju účasť potvrdili Mária Kolíková, Juraj Krúpa či Vladimír Ledecký. Stan SASKY bude umiestnený pri fontáne pod Levočskou bránou.

14
Jú

Richard Sulík v Štúrove

Kúpalisko Vadaš, Štúrovo

V piatok sa vidíme v Štúrove. Stretnite s predsedom strany Richardom Sulíkom, ktorý bude na Termálnom kúpalisku Vadas otvorene odpovedať na všetky vaše otázky.

13
Jú

Liberálna kaviareň o vede a vesmíre

Coffee Tree Friends, Palárikova 1, Nitra

Diskusia s Nicole Majeskou, Ľudovítom Paulisom a Lukášom Čelinákom. Prvých 10 diskutujúcich z publika získa knihu O osvietenom premiérovi, vianočnom kaprovi a slovenskej Gréte.

13
Jú

ZDRAVOTNÍCTVO: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

13
Jú

Richard Sulík v Nových Zámkoch

Termálne kúpalisko Štrand, Nové Zámky

Vo štvrtok sa vidíme v Nových Zámkoch. Stretnite s predsedom SASKY Richardom Sulíkom, ktorý bude na kúpalisku Štrand otvorene odpovedať na všetky vaše otázky.

13
Jú

Richard Sulík v Komárne

Námestie Generála Klapku, Komárno

Vo štvrtok sa vidíme v Komárne. Stretnite s predsedom SASKY Richardom Sulíkom, ktorý bude v uliciach mesta Komárno otvorene odpovedať na všetky vaše otázky.

10
Jú

SOCIÁLNA OBLASŤ: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

06
Jú

HOSPODÁRSTVO, ENERGETIKA: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

04
Jú

DOPRAVA, STAVEBNÍCTVO: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

03
Jú

VEREJNÉ FINANCIE: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

01
Jú

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska vo varení gulášu

Krušetnica, okres Námestovo

SASKA navarí najlepší program na Slovensku. Kto navarí najlepší guláš? Stretneme sa na podujatí v Krušetnici. Stan SASKY bude v areáli Penziónu Pohoda.

30
Jú

BEZPEČNOSŤ: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

30
Jú

Otvorenie novej kancelárie v Prešove

Weberova 2, Prešov

Presťahovali sme sa! Poďte s nami otvoriť novú krajskú kanceláriu, ktorú sme otvorili v Prešove. Stretnite sa s predsedom Richardom Sulíkom a lokálnymi predstaviteľmi SASKY, ktorých vedie prešovský šéf a vicežupan Jozef Kanuščák.

30
Jú

Na Topfest so SASKOU

Nové Mesto nad Váhom

Dodávka SASKY bude čakať priamo pri vlakovej stanici v Novom Meste nad Váhom, pripravená odviezť vás na Topfest úplne zadarmo.

28
Jú

ZAHRANIČIE A OBRANA: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

27
Jú

EUROFONDY A IT: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

27
Jú

Dekarbonizácia slovenskej ekonomiky 2023

Falkensteiner Hotel, Bratislava

Na konferencii, ktorú organizuje Euractiv.sk bude SASKU zastupovať jej expert pre energetiku Karol Galek. Diskutovať bude spolu s Ivanom Štefunkom (PS) a Kamilom Šaškom (Hlas).

25
Jú

Jarmok v Beľuši

Beľuša

Obec Beľuša privíta leto tradičným jarmokom, na ktorom nebude chýbať SASKA. Podujatia sa osobne zúčastní aj tímlíder strany pre školstvo a bývalý minister Branislav Gröhling.

24
Jú

Akcie v celej Petržalke

Petržalka, Bratislava

Príďte diskutovať s kandidátmi a získajte nimi podpísané kuchárky. Stánok SASKY bude pri vchode na dostihovú dráhu na Starohájskej ulici.

24
Jú

Horehronské dni spevu a tanca

Heľpa

24. júna bude Horehronie od rána do neskorej noci spievať a tancovať. SASKA bude pri tom. Náš stánok nájdete v areáli v blízkosti základnej školy.

23
Jú

SPRAVODLIVOSŤ: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

22
Jú

PÔDOHOSPODÁRSTVO: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

21
Jú

Hrozí Slovensku po voľbách izolácia?

Liberálny dom, Bratislava

Od ruskej invázie na Ukrajine je často skloňovanou témou zahranično-politické smerovanie Slovenska. Hrozí Slovensku po voľbách izolácia? O tejto téme budú debatovať Juraj Krúpa, Ivan Korčok, Ladislav Snopko, Michal Vašečka a Boris Zala. Moderuje Štefan Hríb.

20
Jú

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

17
Jú

Grilovačka so Sulíkom

Vináreň Starý sud, Michalovce

Ugrilujte Sulíka otázkami a potom ugriluje niečo dobré on vám. Chcete sa spýtať čosi politické? Alebo niečo k energetike? Máte otázky o zlepšovaní podnikateľského prostredia? Príďte a pýtajte sa predsedu SASKY Richarda Sulíka.

17
Jú

SASKA na Seneckom lete

Senecké jazerá

Na podujatí, ktorým je v areáli Seneckých jazier každoročne vítané leto, tento rok nebude chýbať stánok SASKY. Čakáme vás od 10:00 až do 22:00.

17
Jú

Sulík navarí v Košiciach

Areál Kulturpark, Košice

Na podujatí Artfilm Fest v Košiciach bude variť predseda SASKY Richard Sulík. Ochutnajte jeho špeciality, získajte podpísanú kuchárku a porozprávajte sa o budúcnosti Slovenska.

17
Jú

SASKA na Zemagurských folklórnych slávnostiach

Červený Kláštor

Obec Červený Kláštor čakajú Zemagurské folklórne slávnosti, na ktorých nebude chýbať SASKA. Náš stánok nájdete oproti vchodu do areálu podujatia.

16
Jú

ŠKOLSTVO: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

15
Jú

KULTÚRA: Programová konferencia SASKY

Liberálny dom, Bratislava

SASKA je známa tým, že pred každými voľbami predstaví komplexný program, ktorý nezávislí odborníci a hodnotitelia hodnotia ako najlepší. Inak tomu nebude ani tentokrát.

12
Jú

Ako ďalej s cenami energií v Nitre

Farská 35, Nitra

Pokračujeme v sérii regionálnych diskusií o energetike s naším expertom Karolom Galekom.

10
Jú

Kutliarsky deň Selce

Športova 2, Selce

15. ročník varenia držiek a súťaženia aj s účasťou SASKY.

09
Jú

Budeme ako spoločnosť vedieť spolu vychádzať?

Umelka, Bratislava

Hostiteľ Matúš Vallo sa bude rozprávať s predsedami troch demokratických strán o tom, či budeme ako spoločnosť schopní spolu vychádzať.

08
Jú

Liberálna kaviareň s lokálnym hrnčiarom

Krajská kancelária SASKY, Farská 35, Nitra

Príďte si podiskutovať s Branislavom Gröhlingom a okresným predsedom v Nitre Lukášom Čelinákom o aktuálnych témach.

08
Jú

S energiou v Starej ľubovni

Kolkáreň - Reštaurácia, Námestie svätého Mikuláša 12, 064 01 Stará Ľubovňa

Diskusia o energetike s poslancom SASKY Karolom Galekom. verejnosti a miestnych podnikateľov, čo ovplyvnilo rast energií v súvislosti s korona krízou, vojnovým konfliktom na Ukrajine, energetická kríza, ceny energie, opatrenia na zníženie účtov za energiu

01
Jú

Deň detí v SASKE

Liberálny dom, Priemyselná 8, Bratislava

Radi by sme vás pozvali na oslavu Medzinárodného dňa detí.

30
Má

Čo potrebuje krypto na Slovensku

Fabrika 48, Košice

SASKE prešiel do druhého čítania zákon o lepšom zdaňovaní kryptomien a investícií! Ak vás táto téma zaujíma, v utorok 30. mája o 18:00 budeme diskutovať o krypte a investovaní tentokrát v KOŠICIACH, vo Fabrike 48.

29
Má

Pravda o spaľovacích motoroch a norme Euro 7

Liberálny dom

V dvoch hodinových blokoch budeme diskutovať s naslovovzatými odborníkmi o dvoch témach, ktoré dnes hýbu svetom automobilov.

24
Má

Deň matiek s Jednotou dôchodcov

Uhrovecká 33 02061 Lednické Rovne

Členovia SASKY Juraj Lednický a Jarmila Tesková sa zúčastnia Dňa matiek, ktorý organizuje púchovská pobočka Jednoty dôchodcov Slovenska.

20
Má

SASKA na súťaži vo varení v Senci

Slnečné jazerá, Senec

Talentovaný tím SASKY bude na Slnečných jazerách variť a debatovať o tom, ako posunúť Slovensko.

19
Má

Ako ďalej s cenami energií v Trenčíne

Krajská kancelária SASKY, Opatovská 23, Trenčín

Príďte sa pýtať nášho experta na energetiku a bývalého štátneho tajomníka Karola Galeka o tom, čo spôsobilo rekordný nárast cien elektriny, plynu a tepla, čo by štát mohol a mal robiť a čo nás v energetike čaká a neminie.

10
Má

Pokec so SASKOU pri pive v Košiciach

The Face Club, Košice

Príď sa porozprávať o aktuálnych témach pri pive so SASKÁRMI Miroslavom Žiakom a Ľudovítom Paulisom, ktorý je odborníkom SASKY pre vysoké školy, vedu a výskum.

05
Má

Diskusia k energetike s Karolom Galekom

Rybníková 15/B, 917 01 Trnava

Ako sa vyvíjajú ceny energií po roku 2022 a ako sa prispôsobiť novej realite s expertom SASKY na energie Karolom Galekom.

04
Má

Liberálna kaviareň v Nitre s Mirom Žiakom

Farská 35, Nitra

Pokec pri kávičke na rôzne témy. Príďte ochutnať dobrú kávu a porozprávať sa s predstaviteľmi SASKY o rôznych témach.

03
Má

Čo potrebuje krypto na Slovensku?

Liberálny dom, Bratislava

Opätovne sme predložili zákon o lepšom zdaňovaní kryptomien. Ak vás táto téma zaujíma, v stredu 3. mája o 18:00 máte možnosť položiť otázku nielen predkladateľovi zákona a nášmu poslancovi Petrovi Cmorejovi, ale aj dvom odborníkom na túto tému.

25
APR

Sulík verzus Šimečka: Kto zvíťazí medzi liberálmi? (diskusia)

Nová Cvernovka

Na otázky budú na diskusii Denníka N odpovedať predseda SASKY Richard Sulík a predseda PS Michal Šimečka. Moderuje reportér Denníka N Dušan Mikušovič.

28
MAR

Ako na vatikánske zmluvy?

Liberálny dom, Bratislava

Pozrieme sa na Vatikánske zmluvy očami právnikov z rôznych uhlov. Jeden sa podieľal na ich písaní, ďalší ich budú vedieť hodnotiť. Diskutovať budú: Alojz Baránik, Marek Šmid a Slavomíra Henčeková.

27
MAR

Odpolitizovaná a stabilná RTVS

Liberálny dom, Bratislava

Zrušili sme koncesionárske poplatky. To znamená novú éru financovania verejnoprávnej RTVS. Tá, podobne ako ostatné seriózne médiá, sa musí prispôsobiť aj novým nárokom, ktoré prináša digitalizácia a boj s dezinformáciami. Lenže je ťažké zaoberať sa investovaním do nových technológií, ak nemáte ani na riadny chod a základné výdavky. Aj o tom budeme debatovať 27. marca 2023 v Liberálnom dome.

23
MAR

S Petrom Cmorejom o krypte

Liberálny dom, Bratislava

Témy: Návrh legislatívnej zmeny o kryptomenách, skúsenosti s kryptomenami, kryptokomunita na Slovensku, Real Bedford - Futbalový klub založený na kryptomene

22
MAR

Dúhová debata v Liberálnom dome

Liberálny dom, Priemyselná 8 - Bratislava

Prvýkrát do najmenších detailov o dúhových témach, otvorene a pre verejnosť. Stretneme sa v stredu 22. marca v Liberálnom dome o 18:00.

14
MAR

Prečo Vatikánske zmluvy?

Liberálny dom, Priemyselná 8, 821 09 Bratislava

Slovenská republika je zvrchovaný štát, ktorý sa neviaže na žiadne náboženstvo. Debata o mechanizme, ktorý by umožnil odluku Slovenska od nevýhodných Vatikánskych zmlúv, je preto úplne legitímna. Konferenciou chceme vyvolať o tejto téme celospoločenskú debatu a zodpovedať množstvo otázok, ktoré sa s ňou spájajú.

06
MAR

Pokec pri pive v Mlynskej doline

Klub 39, Staré Grunty, Bratislava

Poďte na pivo a neformálnu debatu s Richardom Sulíkom a Miroslavom Žiakom. Stretneme sa v mekke študentov v Mlynskej doline.