UDALOSTI

21
FEB

Spomienka na Jána a Martinu

Svätoplukovo námestie, Nitra

Príďte si uctiť pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Tichá spomienka sa uskutoční pri príležitosti 6. výročia ich vraždy.

21
FEB

Konferencia o Menovej politike ECB

Liberálny dom, Bratislava

V stredu 21. februára organizujeme v Liberálnom dome konferenciu, ktorá sa bude týkať Menovej politiky ECB, sprevádzať ňou bude Richard Sulík. Hlavným spíkrom bude ekonóm a profesor Technickej univerzity v Berlíne Markus C. Kerber, s ktorým bude diskutovať spoluzakladateľ INESS Juraj Karpiš, bývalý viceguvernér NBS Ján Tóth a europoslanec Eugen Jurzyca.

16
FEB

SaS quiz v Košiciach

Metropola bar, Košice

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami v piatok zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v saskárskom pub kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny. Kvíz sa bude konať v piatok, 16.2. o 17:00 v Metropole na Hlavnej 5 v Košiciach.

07
FEB

Zastavme ich - pred parlamentom

NR SR, Bratislava

Je to tu. Koalícia bude hlasovať za promafiánsky balíček už tento týždeň. Poďme im povedať NIE, priamo pred parlament, už túto stredu. Ukážme Ficovi aj Pellegrinimu jasný nesúhlas s amnestiou pre "našich ľudí". Potrebujeme každého, kto môže prísť!

01
FEB

Zastavme ich! Najväčší protest v Bratislave

Námestie SNP, Bratislava

Práve teraz nastal čas na najväčší protest. Koalícia totiž stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na najväčší protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Nesmieme dovoliť návrat k praktikám mečiarizmu! Vytvorme spoločne na Námestí SNP dav, ktorý Ficovi a Pellegrinimu ukáže našu silu.

01
FEB

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Radničné námestie do Spišskej Novej Vsi vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie SNP v Banskej Bystrici vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Trojičné námestie v Trnave vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Lučenec

Námestie republiky, Lučenec

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie republiky v Lučenci vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Prievidza

Námestie slobody, Prievidza

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie slobody v Prievidzi vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Piešťany

Námestie slobody, Piešťany

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie slobody v Piešťanoch vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte pred Dom kultúry v Považskej Bystrici vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte k Dolnej bráne v Košiciach vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Dunajská Streda

Mestské kultúrne stredisko, Dunajská Streda

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte k Mestskému kultúrnemu stredisku v Dunajskej Strede vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Hlinkovo námestie v Žiline vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Prešov

Hlavná, Prešov

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Hlavnú v Prešove vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie hrdinov v Leviciach vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Pešiu zónu v Nitre vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Martin

Socha Jánošíkovej družiny, Martin

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte k soche Jánošíkovej družiny v Martine vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Štúrovo námestie v Trenčíne vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Senec

Mierové námestie, Senec

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Mierové námestie v Senci vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Bytča

Námestie Slovenskej republiky, Bytča

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie Slovenskej republiky v Bytči vo štvrtok 1.2. o 18:00.

25
JAN

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí SNP v Bratislave.

25
JAN

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na na Pešej zóne v Nitre.

25
JAN

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

25
JAN

Zastavme ich - Prešov

Hlavná, Prešov

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Hlavnej v Prešove.

25
JAN

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, pred Domom kultúry v Považskej Bystrici.

25
JAN

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Hlinkovom námestí v Žiline.

25
JAN

Zastavme ich - Martin

Socha Jánošíkovej družiny, Martin

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, pri soche Jánošíkovej družiny v Martine.

25
JAN

Zastavme ich - Prievidza

Námestie slobody, Prievidza

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí slobody v Prievidzi.

25
JAN

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši.

25
JAN

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Trojičnom námestí v Trnave.

25
JAN

Zastavme ich - Piešťany

Námestie slobody, Piešťany

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí slobody v Piešťanoch.

25
JAN

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí hrdinov v Leviciach.

25
JAN

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Radničnom námestí v Spišskej Novej Vsi.

25
JAN

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, pri Dolnej bráne v Košiciach.

25
JAN

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Štúrovom námestí v Trenčíne.

18
JAN

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie SNP v Bratislave.

18
JAN

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 k Dolnej bráne v Košiciach.

18
JAN

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Pešiu zónu v Nitre.

18
JAN

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Trojičné námestie v Trnave.

18
JAN

Zastavme ich - Prešov

Hlavná ulica, Prešov

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Hlavnú ulicu v Prešove.

18
JAN

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 pred Dom kultúry v Považskej Bystrici.

18
JAN

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Hlinkovo námestie v Žiline.

18
JAN

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Štúrovo námestie v Trenčíne.

18
JAN

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie SNP v Banskej Bystrici.

18
JAN

Zastavme ich - Martin

Ul. 29. augusta, Martin

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 k soche Jánošikovej družiny v Martine.

18
JAN

Zastavme ich - Piešťany

Námestie slobody, Piešťany

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie slobody v Piešťanoch.

18
JAN

Zastavme ich - Prievidza

Námestie slobody, Prievidza

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na na Námestie slobody v Prievidzi.

18
JAN

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie hrdinov v Leviciach.

18
JAN

Zastavme ich - Lučenec

Námestie republiky, Lučenec

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie republiky v Lučenci.

18
JAN

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Radničné námestie v Spišskej Novej Vsi.

11
JAN

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie SNP v Bratislave.

11
JAN

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 k Dolnej bráne, pred Štátnu vedeckú knižnicu v Košiciach.

11
JAN

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Pešiu zónu na Štefánikovej ulici v Nitre.

11
JAN

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 pred Dom kultúry v Považskej Bystrici.

11
JAN

Zastavme ich - Piešťany

Námestie Slobody, Piešťany

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie Slobody v Piešťanoch.

11
JAN

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Radničné námestie v Spišskej Novej Vsi.

11
JAN

Zastavme ich - Prievidza

Námestie Slobody, Prievidza

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie Slobody v Prievidzi.

11
JAN

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Trojičné námestie v Trnave.

11
JAN

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie osloboditeľov pri soche Janka Kráľa v Liptovskom Mikuláši.

11
JAN

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie hrdinov v Leviciach.

11
JAN

Zastavme ich - Prešov

Hlavná ulica, Prešov

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Hlavnú ulicu pred MsÚ v Prešove.

11
JAN

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie SNP v Banskej Bystrici.

11
JAN

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Hlinkovo námestie v Žiline.

11
JAN

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Štúrovo námestie v Trenčíne.