UDALOSTI

08
Jú

Voľby do Európskeho parlamentu

Slovenská republika

V poradí piate voľby do Európskeho parlamentu na Slovensku prebehnú 8. júna 2024.

05
Jú

S rozumom po Slovensku - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

EÚ je pred dôležitými rozhodnutiami a SaS ako jediná strana na Slovensku predstavila detailný program pre jej úspešnú budúcnosť. Kampaňové turné S rozumom po Slovensku ukončí zastávka na Námestí SNP v Banskej Bystrici. Eurokandidáti SaS vás budú čakať v stredu 5. júna od 14:00.

01
Jú

Deň detí na Alpinke

Alpinka, Košice

Oslávte s nami Deň detí na Alpinke v Košiciach! Máme pre vás program plný hier a zábavy. Strávte čas so svojou rodinou na čerstvom vzduchu a oddýchnite si počas dňa plného zábavy.

01
Jú

Bratislava - S rozumom po Slovensku

Partizánska lúka, Bratislava

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku končí v sobotu 1. júna na Partizánskej lúke v Bratislave. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 9:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, J. Bittó Cigániková, V. Marcinková, S. Henčeková, J. Krúpa, M. Žiak, K. Surmíková Tatranská, J. Somorovská, L. Kuna a R. Wagingerová.

31
Má

Bratislava - S rozumom po Slovensku

Námestie SNP, Bratislava

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v piatok 31. mája na Námestí SNP v Bratislave. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 17:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, J. Oravec, S. Henčeková, J. Krúpa, M. Žiak, K. Surmíková Tatranská a L. Kuna.

30
Má

Eurokvíz - Košice

Metropola bar, Košice

Pozývame Vás opäť na SaS Quiz-y, ktoré budú však tentokrát špeciálne. Hlavnou témou bude Európa a súťaží sa samostatne. Vezmite so sebou aj kamarátov a príďte im dokázať, že v téme Európy ste doma práve Vy! Výherné ceny: 1. miesto: Celoeurópske cestovanie vlakom zadarmo; 2. miesto: Prehliadka Európskeho parlamentu (v prípade, že SaS bude zvolená); 3. miesto: Prehliadka NR SR.

30
Má

Košice - S rozumom po Slovensku

Hlavná ulica, Košice

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje vo štvrtok 30. mája na Hlavnej ulici v Košiciach. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 18:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, V. Marcinková, J. Bittó Cigániková, K. Galek, S. Henčeková, J. Krúpa, K. Surmíková Tatranská a L. Kuna.

29
Má

Poprad - S rozumom po Slovensku

Námestie sv. Egídia, Poprad

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v stredu 29. mája na Námestí sv. Egídia v Poprade. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, V. Marcinková, J. Bittó Cigániková, K. Galek, S. Henčeková, K. Surmíková Tatranská a L. Kuna.

28
Má

Eurokvíz - Trenčín

Klub Lúč, Trenčín

Pozývame Vás opäť na SaS Quiz-y, ktoré budú však tentokrát špeciálne. Hlavnou témou bude Európa a súťaží sa samostatne. Vezmite so sebou aj kamarátov a príďte im dokázať, že v téme Európy ste doma práve Vy! Výherné ceny: 1. miesto: Celoeurópske cestovanie vlakom zadarmo; 2. miesto: Prehliadka Európskeho parlamentu (v prípade, že SaS bude zvolená); 3. miesto: Prehliadka NR SR.

28
Má

Liberálna kaviareň: Otvorene o xenofóbii

Metropola bar, Košice

Otvorenie a na rovinu si pomenujeme xenofóbiu, ktorá je v slovenskej spoločnosti rozšírená. O svoje skutočné zážitky, príbehy a skúseností s predsudkami, odsúdením a rasizmom, ale aj prijatím, toleranciou a láskou voči a k Rómom sa podelia hostia diskusie. Predstavia svoje aktivity, ktoré prispievajú k pozitívnej zmene v ich okolí. Diskutovať sa bude aj o možných riešeniach a krokoch na zlepšenie tejto situácie, postaveniu rómskej menšiny a spoločnému nažívaniu Slovákov a Rómov v jednej krajine a kultúre.

28
Má

Záchrana konkurencieschopnosti EÚ

Liberálny dom, Bratislava

Európske firmy a podnikatelia potrebujú zásadnú zmenu kurzu európskej politiky. SaS má v Európskom parlamente ambíciu presadzovať novú európsku dohodu pre priemysel, mikro, malé a stredné podniky aj pre živnostníkov v EÚ. Diskusiu bude moderovať Ján Oravec, hosťami budú Richard Sulík, Stefan Moritz a Josef Zbořil.

28
Má

Trenčín - S rozumom po Slovensku

Mierové námestie, Trenčín

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v utorok 28. mája na Mierovom námestí v Trenčíne. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, J. Oravec, S. Henčeková, J. Krúpa, J. Somorovská, L. Kuna a R. Wagingerová.

27
Má

Predvolebná debata Denníka N

Kácečko, Bratislava

Lídri eurokandidátok Richard Sulík (SaS), Monika Beňová (Smer), Miriam Lexmann (KDH) a Ľudovít Ódor (PS) v diskusii pred voľbami do Európskeho parlamentu. Moderuje Dušan Mikušovič.

27
Má

Liberálna kaviareň: Posilňovanie práv detí, rodičov a žien v EÚ

Coffee Tree Friends, Nitra

Ako môžeme detským pacientom na Slovenku pomôcť z európskej úrovne? Aké nástroje môžu uľahčiť ⁠skĺbenie pracovného a súkromného života rodičov? Čomu čelia ženy v politike a vo verejnom priestore? Na tieto témy bude zameraná diskusia v našej Liberálnej kaviarni.

24
Má

Nitra - S rozumom po Slovensku

Svätoplukovo námestie, Nitra

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v piatok 24. mája na Svätoplukovom námestí v Nitre. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 17:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, S. Henčeková, J. Krúpa, J. Somorovská, L. Kuna a R. Wagingerová.

24
Má

Konferencia Future fusion so Sulíkom

Grand Hotel River Park, Bratislava

Líder eurokandidátky SaS Richard Sulík bude diskutovať v druhom bloku Konferencie Future fusion. Témou diskusie budú makroekonomické faktory v rámci realitného trhu a financií.

24
Má

Aké budú priority Slovenska v EÚ?

DOT Gallery, Bratislava

Lídri eurokandidátok budú diskutovať o prioritách Slovenska v EÚ v priestoroch DOT Gallery. SaS bude reprezentovať Richard Sulík.

23
Má

Eurokvíz - Prešov

Záhradná piváreň Kepasa, Prešov

Pozývame Vás opäť na SaS Quiz-y, ktoré budú však tentokrát špeciálne. Hlavnou témou bude Európa a súťaží sa samostatne. Vezmite so sebou aj kamarátov a príďte im dokázať, že v téme Európy ste doma práve Vy! Výherné ceny: 1. miesto: Celoeurópske cestovanie vlakom zadarmo; 2. miesto: Prehliadka Európskeho parlamentu (v prípade, že SaS bude zvolená); 3. miesto: Prehliadka NR SR.

23
Má

Prešov - S rozumom po Slovensku

Pred DJZ, Prešov

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje vo štvrtok 23. mája pred Divadlom Jonáša Záborského v Prešove. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, V. Marcinková, J. Bittó Cigániková, K. Galek, J. Oravec a L. Kuna.

22
Má

Prievidza - S rozumom po Slovensku

Námestie slobody, Prievidza

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v stredu 22. mája na Námestí slobody v Prievidzi. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 15:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, M. Žiak, J. Somorovská, Ľ. Paulis a L. Kuna.

21
Má

Večer s Postojom: Sulík vs. Krajniak

Teatro Colorato, Bratislava

Akú Európu chceme? Na túto tému budú diskutovať v predvolebnej debate denníka Postoj kandidáti vo voľbách do Európskeho parlamentu Richard Sulík (SaS) a Milan Krajniak (KÚ).

21
Má

Senica - S rozumom po Slovensku

Námestie oslobodenia, Senica

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v utorok 21. mája na Námestí oslobodenia v Senici. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, J. Oravec, Ľ. Paulis, L. Kuna a R. Wagingerová.

20
Má

Jadro v EÚ - budúcnosť alebo minulosť?

Liberálny dom, Bratislava

V SaS máme o budúcnosti jadrovej energetiky jasno a vždy sme ju podporovali. Na konferencii budú diskutovať líder kandidátky do Európskeho parlamentu Richard Sulík, kandidát na europoslanca Karol Galek a expert na energetiku Andrej Žiarovský.

18
Má

SaS v Senci

Senecké jazerá, Senec

Predstavitelia strany Sloboda a Solidarita budú v sobotu 18. mája variť v rámci populárnej súťaže vo varení na Seneckých jazerách.

16
Má

Večer Mareka Vagoviča

Luna Bar, Bratislava

Slovensko: Čierna diera Európy? Na túto tému budú diskutovať kandidáti vo voľbách do Európskeho parlamentu Richard Sulík (SaS), Ľudovít Ódor (PS) a Štefan Hamran (Demokrati). Moderuje Marek Vagovič.

16
Má

TB k aktuálnemu politickému dianiu

Bratislava

Predstavitelia vedenia strany Sloboda a Solidarita (SaS) reagujú na aktuálne politické dianie.

15
Má

Zachráňme RTVS

Námestie slobody, Bratislava

Pozývame čo najviac ľudí na protest za záchranu RTVS. Poďme ukázať, že si nenecháme ukradnúť médiá a že nám záleží na tom, aby sme udržali Slovensko v civilizovanej Európe. Vidíme sa v stredu 15. mája o 18:00 na Námestí Slobody.

15
Má

Žilina - S rozumom po Slovensku

Námestie A. Hlinku, Žilina

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v stredu 15. mája na Námestí A. Hlinku v Žiline. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, K. Galek, S. Čerevková, M. Žiak a L. Kuna.

14
Má

Trnava - S rozumom po Slovensku

Trojičné námestie, Trnava

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku pokračuje v utorok 14. mája na Trojičnom námestí v Trnave. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, J. Bittó Cigániková, S. Henčeková, J. Krúpa, J. Somorovská, Ľ. Paulis a L. Kuna.

13
Má

Liberálna kaviareň: Čo nám prinieslo 20 rokov v EÚ?

Coffee Tree Friends, Nitra

Zaujímajú vás úspechy a výzvy, ktoré prinieslo 20 rokov členstva Slovenska v Európskej únii? Aké obmedzenia nám prinieslo 20 rokov v EÚ? O týchto a iných otázkach týkajúcich sa Slovenska v EÚ budú diskutovať Richard Sulík, Janka Bittó Cigániková, Eugen Jurzyca a Ján Oravec. Večerom vás bude sprevádzať Lukáš Čelinák.

13
Má

Budúcnosť Európy - agenda pre nový EP a EK

Hotel Devín, Bratislava

Richard Sulík v diskusii o konkurencieschopnosti EÚ, Green Deale, energetickej politike EÚ a ilegálnej migrácii, ktorú organizuje Ekonomický denník.

09
Má

Eurokvíz - Bratislava

Flag Ship Restaurant, Bratislava

Pozývame Vás opäť na SaS Quiz-y, ktoré budú však tentokrát špeciálne. Hlavnou témou bude Európa a súťaží sa samostatne. Vezmite so sebou aj kamarátov a príďte im dokázať, že v téme Európy ste doma práve Vy! Výherné ceny: 1. miesto: Celoeurópske cestovanie vlakom zadarmo; 2. miesto: Prehliadka Európskeho parlamentu (v prípade, že SaS bude zvolená); 3. miesto: Prehliadka NR SR.

09
Má

Bratislava - S rozumom po Slovensku

Námestie SNP, Bratislava

Kampaňové turné S rozumom po Slovensku štartuje vo štvrtok 9. mája na Námestí SNP v Bratislave. Eurokandidáti SaS vás budú čakať od 14:00, diskusia začne o 16:00. Tešia sa na vás: R. Sulík, E. Jurzyca, V. Marcinková, J. Bittó Cigániková, K. Galek, J. Oravec, S. Henčeková, J. Krúpa, M. Žiak, K. Surmíková Tatranská, J. Somorovská, Ľ. Paulis, L. Kuna a R. Wagingerová.

09
Má

Predstavenie Bratislavskej deklarácie o budúcnosti v EÚ

Historická budova NR SR, Bratislava

Vo štvrtok 9. mája nás čaká oslava Dňa Európy, ktorým si každoročne pripomíname naše členstvo v EÚ. Práve na tento deň pripravila SaS podujatie, vyvrcholením ktorého bude predstavenie Bratislavskej deklarácie o budúcnosti EÚ. Hlavným spíkrom bude český expremiér Mirek Topolánek. V prípade záujmu zúčastniť sa na konferencii je možné prihlásiť sa na adrese richard@sulik.sk.

07
Má

Vyriešia eurovoľby protesty farmárov?

Európske informačné centrum, Bratislava

Tímlíder SaS pre hospodárstvo, kandidát do EP Ján Oravec bude hosťom v predvolebnej diskusii portálu Euractiv.

06
Má

Môže Slovensko čeliť osudu Detroitu, alebo Kuby?

Jurkovičova Tepláreň, Bratislava

Tímlíder SaS pre hospodárstvo, kandidát do EP Ján Oravec bude rečniť v rámci panelovej diskusie s názvom “Automobilový priemysel v kontexte volieb do Európskeho parlamentu: Môže Slovensko čeliť osudu Detroitu, alebo Kuby?”

04
Má

Diskusia lídrov eurokandidátok

Bratislava

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA) organizuje sériu diskusií s kandidátmi do Európskeho parlamentu. V debate lídrov bude stranu Sloboda a Solidarita zastupovať Richard Sulík. Diskusia sa bude konať v areáli Bratislavského majálesu na nábreží z Petržalskej strany.

04
Má

Dni mesta Košice s SaS

Košice, Slovensko

Príďte k stanu SaS na košických Dňoch mesta a získajte zadarmo volebné noviny k eurovoľbám 2024 či nový merch strany.

04
Má

Amsterdam - Európa po slovensky

Amsterdam, Holandsko

Zdá sa vám, že nám je Európa cudzia? Kandidát SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu Ladislav Kuna vyrazil na cestu zo srdca Európy až po Severné more s cieľom dokázať, že EÚ je naša a sme v nej doma.

03
Má

Brusel - Európa po slovensky

Brusel, Belgicko

Zdá sa vám, že nám je Európa cudzia? Kandidát SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu Ladislav Kuna vyrazil na cestu zo srdca Európy až po Severné more s cieľom dokázať, že EÚ je naša a sme v nej doma.

02
Má

Armáda na Slovensku - ako ďalej

Liberálny dom, Bratislava

Diskutujte s nami o stavbe a obrane našej armády v kontexte súčasných bezpečnostných hrozieb. Porovnajme si situáciu pred vojnou na Ukrajine a zvážme, či máme potenciál merať sa s inými štátmi NATO/EÚ. Rovnako sa zamyslime nad možnými prínosmi Ukrajiny pre alianciu a jej potrebnou podporou.

02
Má

Paríž - Európa po slovensky

Paríž, Francúzsko

Zdá sa vám, že nám je Európa cudzia? Kandidát SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu Ladislav Kuna vyrazil na cestu zo srdca Európy až po Severné more s cieľom dokázať, že EÚ je naša a sme v nej doma.

01
Má

SaS na Petržalskom majálese

Námestie Republiky, Bratislava

Predstavitelia strany Sloboda a Solidarita sa zúčastnia súťaže vo varení guláša a tešia sa na stretnutia s voličmi, priaznivcami a obyvateľmi hlavného mesta.

01
Má

Štrasburg - Európa po slovensky

Štrasburg, Francúzsko

Zdá sa vám, že nám je Európa cudzia? Kandidát SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu Ladislav Kuna vyrazil na cestu zo srdca Európy až po Severné more s cieľom dokázať, že EÚ je naša a sme v nej doma.

30
APR

Norimberg, Frankfurt - Európa po slovensky

Norimberg, Frankfurt, Nemecko

Zdá sa vám, že nám je Európa cudzia? Kandidát SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu Ladislav Kuna vyrazil na cestu zo srdca Európy až po Severné more s cieľom dokázať, že EÚ je naša a sme v nej doma.

29
APR

Praha - Európa po slovensky

Praha, Česká republika

Zdá sa vám, že nám je Európa cudzia? Kandidát SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu Ladislav Kuna vyrazil na cestu zo srdca Európy až po Severné more s cieľom dokázať, že EÚ je naša a sme v nej doma.

25
APR

Ako ďalej kultúra

Liberálny dom, Bratislava

Zaujímajú vás otázky budúcnosti a smerovania slovenskej kultúry? Príďte na zaujímavú diskusiu do Liberálneho domu, a to vo štvrtok 25. apríla o 18:00.

23
APR

Liberálna kaviareň: Vysoké školy a politika

Coffee Tree Friends, Nitra

Liberálna kaviareň Vás pozýva na diskusiu: Vysoké školy a politika, dva prísne oddelené svety? Je ešte vysoké školstvo apolitické? Aký dopad má politika na vysoké školstvo? Diskutovať budú Ľudovít Paulis, Michal Fedák a Marek Janiga. Večerom Vás bude sprevádzať Peter Polák.

18
APR

Liberálna kaviareň: Muži, ktorí nenávidia ženy

Metropola bar, Košice

Aké sú príčiny, ktoré formujú nenávisť voči ženám? Aké sú dôsledky nenávisti voči ženám pre spoločnosť a jednotlivcov? Aké programy môžeme implementovať na boj proti nenávisti voči ženám a na podporu rovnosti pohlaví? Diskutovať budú M. Hrabovský a M. Kolíková. Večerom Vás bude sprevádzať R. Zolnaiová.

18
APR

SaS quiz - Trenčín

Klub Lúč, Trenčín

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v SaSkárskom kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny.

18
APR

Liberálna kaviareň: Hrozí koniec verejnoprávnych médií?

Flag Ship Restaurant, Bratislava

Liberálna kaviareň Vás pozýva na diskusiu: Hrozí koniec verejnoprávnych médií na Slovensku? O tom a o mnohom inom budeme diskutovať s našimi hosťami: Marína Urbaníková, Tibor Búza, René Parák. Večerom vás bude sprevádzať Samuel Blecharž.

12
APR

SaS quiz - Košice

Metropola bar, Košice

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v SaSkárskom kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny.

11
APR

SaS quiz - Bratislava

Flag Ship Restaurant, Bratislava

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v SaSkárskom kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny.

10
APR

SaS quiz - Nitra

Beer Time, Nitra

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v SaSkárskom kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny.

23
MAR

Prezidentské voľby 2024

Slovenská republika

Kto sa stane hlavou štátu? Slovensko si po piatich rokoch funkčného obdobia Zuzany Čaputovej vyberie nového prezidenta. Prvé kolo volieb prebehne v sobotu 23. marca 2024.

18
MAR

Liberálna kaviareň: Čaká Slovensko cesta na východ alebo na západ?

Coffee Tree Friends, Nitra

Liberálna kaviareň organizuje diskusiu zameranú na aktuálnu medzinárodnú politickú situáciu, smerovanie Slovenska po prezidentských voľbách či pozíciu Slovenska po eurovoľbách. Hosťami moderátora Ľudovíta Paulisa budú exministri Rastislav Káčer a Pavol Demeš či kandidát na europoslanca Ladislav Kuna.

16
MAR

Kongres SaS

Bratislava

Richard Sulík po 15 rokoch končí na čele strany Sloboda a Solidarita. Stane sa tak na kongrese, ktorého hlavným bodom bude voľba nového predsedu SaS. 16. marca sa dozvieme meno Sulíkovho nástupcu.

15
MAR

Zastavme ich - Bratislava

Námestie slobody, Bratislava

Poďme im spolu povedať jasné NIE! Slovensko je predsa viac ako Fico. Príďte v piatok o 18:00 na veľký protest proti tejto vláde! Pozvime spolu čo najviac ľudí a nedovoľme im, aby to tu všetko ovládli.

15
MAR

Zastavme ich - Košice

Dolná Brána, Košice

Poďme im spolu povedať jasné NIE! Slovensko je predsa viac ako Fico. Príďte v piatok o 18:00 na veľký protest proti tejto vláde! Pozvime spolu čo najviac ľudí a nedovoľme im, aby to tu všetko ovládli.

13
MAR

Večer Mareka Vagoviča

Luna Bar, Bratislava

Majú opozičné protesty zmysel? O tejto téme budú diskutovať hostia investigatívneho novinára Mareka Vagoviča - Branislav Gröhling (SaS), Veronika Remišová (Za ľudí) a Jaroslav Naď (Demokrati).

08
MAR

SaS quiz 2

Flag Ship Restaurant, Bratislava

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami v piatok zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v SaSkárskom kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny.

05
MAR

SaS vs. Smer na TA3

Bratislava

V relácii Král na ťahu budú diskutovať poslanci SaS Branislav Gröhling a Juraj Krúpa s ministrami Robertom Kaliňákom a Jurajom Blanárom zo Smeru.

01
MAR

Predstavenie eurokandidátky

Liberálny dom, Bratislava

Predseda SaS Richard Sulík predstavuje kandidátov strany Sloboda a Solidarita, ktorí sa budú uchádzať o dôveru voličov vo voľbách do Európskeho parlamentu 8. júna 2024.

21
FEB

Spomienka na Jána a Martinu

Svätoplukovo námestie, Nitra

Príďte si uctiť pamiatku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Tichá spomienka sa uskutoční pri príležitosti 6. výročia ich vraždy.

21
FEB

Konferencia o Menovej politike ECB

Liberálny dom, Bratislava

V stredu 21. februára organizujeme v Liberálnom dome konferenciu, ktorá sa bude týkať Menovej politiky ECB, sprevádzať ňou bude Richard Sulík. Hlavným spíkrom bude ekonóm a profesor Technickej univerzity v Berlíne Markus C. Kerber, s ktorým bude diskutovať spoluzakladateľ INESS Juraj Karpiš, bývalý viceguvernér NBS Ján Tóth a europoslanec Eugen Jurzyca.

16
FEB

SaS quiz v Košiciach

Metropola bar, Košice

Zober aspoň dvoch kamošov a poď si s nami v piatok zmerať vedomosti z politických a hlavne nepolitických tém v saskárskom pub kvíze. Môžeš sa tešiť na občerstvenie, super ľudí a lákavé ceny. Kvíz sa bude konať v piatok, 16.2. o 17:00 v Metropole na Hlavnej 5 v Košiciach.

07
FEB

Zastavme ich - pred parlamentom

NR SR, Bratislava

Je to tu. Koalícia bude hlasovať za promafiánsky balíček už tento týždeň. Poďme im povedať NIE, priamo pred parlament, už túto stredu. Ukážme Ficovi aj Pellegrinimu jasný nesúhlas s amnestiou pre "našich ľudí". Potrebujeme každého, kto môže prísť!

01
FEB

Zastavme ich! Najväčší protest v Bratislave

Námestie SNP, Bratislava

Práve teraz nastal čas na najväčší protest. Koalícia totiž stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na najväčší protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Nesmieme dovoliť návrat k praktikám mečiarizmu! Vytvorme spoločne na Námestí SNP dav, ktorý Ficovi a Pellegrinimu ukáže našu silu.

01
FEB

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Radničné námestie do Spišskej Novej Vsi vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie SNP v Banskej Bystrici vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Trojičné námestie v Trnave vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Lučenec

Námestie republiky, Lučenec

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie republiky v Lučenci vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Prievidza

Námestie slobody, Prievidza

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie slobody v Prievidzi vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Piešťany

Námestie slobody, Piešťany

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie slobody v Piešťanoch vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte pred Dom kultúry v Považskej Bystrici vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte k Dolnej bráne v Košiciach vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Dunajská Streda

Mestské kultúrne stredisko, Dunajská Streda

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte k Mestskému kultúrnemu stredisku v Dunajskej Strede vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Hlinkovo námestie v Žiline vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Prešov

Hlavná, Prešov

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Hlavnú v Prešove vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie hrdinov v Leviciach vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Pešiu zónu v Nitre vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Martin

Socha Jánošíkovej družiny, Martin

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte k soche Jánošíkovej družiny v Martine vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Štúrovo námestie v Trenčíne vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Senec

Mierové námestie, Senec

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Mierové námestie v Senci vo štvrtok 1.2. o 18:00.

01
FEB

Zastavme ich - Bytča

Námestie Slovenskej republiky, Bytča

Koalícia už stratila posledné zábrany. Usekáva rozpravu, ignoruje ústavné práva opozície, vypína poslancom mikrofóny. Namiesto dlhých týždňov takto môže promafiánsky balíček pretlačiť za pár dní. Príďte na protest proti Ficovmu valcu, kým je čas. Príďte na Námestie Slovenskej republiky v Bytči vo štvrtok 1.2. o 18:00.

25
JAN

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí SNP v Bratislave.

25
JAN

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na na Pešej zóne v Nitre.

25
JAN

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

25
JAN

Zastavme ich - Prešov

Hlavná, Prešov

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Hlavnej v Prešove.

25
JAN

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, pred Domom kultúry v Považskej Bystrici.

25
JAN

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Hlinkovom námestí v Žiline.

25
JAN

Zastavme ich - Martin

Socha Jánošíkovej družiny, Martin

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, pri soche Jánošíkovej družiny v Martine.

25
JAN

Zastavme ich - Prievidza

Námestie slobody, Prievidza

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí slobody v Prievidzi.

25
JAN

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši.

25
JAN

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Trojičnom námestí v Trnave.

25
JAN

Zastavme ich - Piešťany

Námestie slobody, Piešťany

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí slobody v Piešťanoch.

25
JAN

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Námestí hrdinov v Leviciach.

25
JAN

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Radničnom námestí v Spišskej Novej Vsi.

25
JAN

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, pri Dolnej bráne v Košiciach.

25
JAN

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Koalícia, ktorá podcenila, ako veľmi ľuďom záleží na spravodlivosti, musí cúvnuť teraz, inak bude neskoro. Dnes, po dvoch mesiacoch protestov už celé Slovensko a celá Európa vedia, o čo vláde ide. Nastal moment pravdy. Uvidíme sa vo štvrtok 25. januára o 18.00, na Štúrovom námestí v Trenčíne.

18
JAN

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie SNP v Bratislave.

18
JAN

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 k Dolnej bráne v Košiciach.

18
JAN

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Pešiu zónu v Nitre.

18
JAN

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Trojičné námestie v Trnave.

18
JAN

Zastavme ich - Prešov

Hlavná ulica, Prešov

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Hlavnú ulicu v Prešove.

18
JAN

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 pred Dom kultúry v Považskej Bystrici.

18
JAN

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Hlinkovo námestie v Žiline.

18
JAN

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Štúrovo námestie v Trenčíne.

18
JAN

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie SNP v Banskej Bystrici.

18
JAN

Zastavme ich - Martin

Ul. 29. augusta, Martin

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 k soche Jánošikovej družiny v Martine.

18
JAN

Zastavme ich - Piešťany

Námestie slobody, Piešťany

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie slobody v Piešťanoch.

18
JAN

Zastavme ich - Prievidza

Námestie slobody, Prievidza

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na na Námestie slobody v Prievidzi.

18
JAN

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie hrdinov v Leviciach.

18
JAN

Zastavme ich - Lučenec

Námestie republiky, Lučenec

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Námestie republiky v Lučenci.

18
JAN

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Pokračujeme. Fico, Pellegrini a Danko sa totiž správajú, akoby im Slovensko patrilo. Tvária sa, že pre nich neplatia žiadne pravidlá a pokračujú v útokoch na právny štát - najnovšie chcú rušiť aj Národnú kriminálnu agentúru. Práve preto sa nás na námestiach stretáva stále viac. A preto dáme vláde znova jasne najavo, že sa nevzdávame. Pozývame vás vo štvrtok 18. januára o 18.00 na Radničné námestie v Spišskej Novej Vsi.

11
JAN

Zastavme ich - Bratislava

Námestie SNP, Bratislava

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie SNP v Bratislave.

11
JAN

Zastavme ich - Košice

Dolná brána, Košice

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 k Dolnej bráne, pred Štátnu vedeckú knižnicu v Košiciach.

11
JAN

Zastavme ich - Nitra

Pešia zóna, Nitra

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Pešiu zónu na Štefánikovej ulici v Nitre.

11
JAN

Zastavme ich - Považská Bystrica

Dom kultúry, Považská Bystrica

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 pred Dom kultúry v Považskej Bystrici.

11
JAN

Zastavme ich - Piešťany

Námestie Slobody, Piešťany

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie Slobody v Piešťanoch.

11
JAN

Zastavme ich - Spišská Nová Ves

Radničné námestie, Spišská Nová Ves

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Radničné námestie v Spišskej Novej Vsi.

11
JAN

Zastavme ich - Prievidza

Námestie Slobody, Prievidza

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie Slobody v Prievidzi.

11
JAN

Zastavme ich - Trnava

Trojičné námestie, Trnava

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Trojičné námestie v Trnave.

11
JAN

Zastavme ich - Liptovský Mikuláš

Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie osloboditeľov pri soche Janka Kráľa v Liptovskom Mikuláši.

11
JAN

Zastavme ich - Levice

Námestie hrdinov, Levice

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie hrdinov v Leviciach.

11
JAN

Zastavme ich - Prešov

Hlavná ulica, Prešov

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Hlavnú ulicu pred MsÚ v Prešove.

11
JAN

Zastavme ich - Banská Bystrica

Námestie SNP, Banská Bystrica

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Námestie SNP v Banskej Bystrici.

11
JAN

Zastavme ich - Žilina

Hlinkovo námestie, Žilina

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Hlinkovo námestie v Žiline.

11
JAN

Zastavme ich - Trenčín

Štúrovo námestie, Trenčín

Robert Fico zaznamenal prvú prehru. Zrušenie ÚŠP chcel darovať svojim oligarchom už pred Vianocami. Plné námestia a dôrazný boj v parlamente ho však prinútili ustúpiť. Náš tlak v NR SR a na námestiach však musí pokračovať. Cieľom je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť. Pozývame vás vo štvrtok 11. januára o 18.00 na Štúrovo námestie v Trenčíne.