Denník SaS


Billboardy (všetky)

Vyššie zdravotné a sociálne odvody musí preskúmať Ústavný súd SR

Skupina 41 poslancov z troch opozičných poslaneckých klubov SaS, OĽANO a Sme rodina podali dve sťažností na Ústavný súd SR.

Spájame sily pre Banskobystrický kraj

Kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Martin Klus získal širokú podporu pravicového a demokratického politického spektra. Jeho kandidatúru na post banskobystrického župana dnes oficiálne podporili zástupcovia strán SaS, OĽANO, KDH, NOVA a OKS.

Ďalšie zmiznutie munície je vážny problém

Podpredseda SaS a exminister obrany Ľubomír Galko tvrdí, že šéf rezortu obrany Peter Gajdoš mal ubezpečiť občanov, že vynaloží všetku energiu na to, aby krádež bola odhalená, munícia sa dostala späť do povolaných rúk a ľudia sa mohli cítiť opäť bezpečne. „Mlčanie je nezodpovedné a zbabelé. Nejde mi do hlavy, ako môže takýto minister pokojne sedieť vo svojom kresle.“

SR by mala zaviesť nový systém výberu DPH, ktorý odporúča EÚ

Existuje systém, ako odstaviť rôznych Kočnerov a Bašternákov.

Víkendová streľba výbor nezaujíma. Čo urobiť, aby sa už nikdy neopakovala

Opoziční poslanci Ľubomír Galko (SaS) a Richard Vašečka (OĽANO-NOVA) predstavili námety, ktoré by mohli znamenať menej ohrozených ostatných účastníkov cestnej premávky pri policajných zásahoch na nedisciplinovaných vodičoch. SaS a OĽANO-NOVA zároveň žiadajú maximálnu transparentnosť inšpekcie pri vyšetrovaní policajného zásahu pri Hronskom Beňadiku, ktorý mal tragický záver - vrátane zverejnenia komunikácie hliadky medzi sebou i s operačným strediskom.
novšie staršie
Strana 3
Archív