Denník SaS


Billboardy (všetky)

Vyhlásenie strany Sloboda a Solidarita k Voľbám do VÚC

Župné voľby sa stali presvedčivou demonštráciou odporu angažovaných občanov voči populizmu, korupcii a extrémizmu. Nespokojnosť s vládou strán Smer-SD, SNS a Most-Híd zosilnela. Rovnako aj poznanie, že strana Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko nemá pre Slovensko žiaden reálny a zároveň pozitívny program.

Novým predsedom Bratislavského samosprávneho kraja sa stal Juraj Droba

Vo voľbách do VÚC jednoznačne vyhrala pravica a získala aj Bratislavský kraj. Jeho novým predsedom sa stal poslanec NR SR za stranu Sloboda a Solidarita Juraj Droba.

SaS, OĽaNO, KDH k voľbám do VÚC: Šanca na zmenu je veľmi blízko

Predstavitelia strán koalície pre voľby do VÚC v Žilinskom kraji Veronika Remišová (OĽANO), Ľubomír Galko (SaS) a Alojz Hlina (KDH) vyzvali v piatok občanov, aby štvrtého novembra išli voliť.

V župných voľbách ide o veľa, chceme ich férový priebeh

Strana Sloboda a Solidarita si želá spravodlivé voľby do VÚC a ich férový priebeh. Na tlačovej besede o tom rozprávali podpredseda SaS Ľubomír Galko a poslanec NR SR Martin Klus.

Konkrétne opatrenia, ako zabezpečiť férovosť volieb

Želáme si spravodlivé voľby do VÚC a ich férový priebeh. Na tlačovej besede o tom hovorili podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko a poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus.