Sloboda a Solidarita (SaS)

Riešenia SaS na zníženie počtu exekúcií

Riešenia SaS na zníženie počtu exekúcií

Otvorili sme kancelárie vo všetkých krajských mestách

Otvorili sme kancelárie vo všetkých krajských mestách

Slovensko podľa SaS

Slovensko podľa SaS

POĎ DO VOLEBNEJ KOMISIE

POĎ DO VOLEBNEJ KOMISIE

UDALOSTI

21
SEP

Richard Sulík v Zlatých Moravciach

20:09
Zlaté Moravce, Topolčianky

#sasvregionoch Na predsedu SaS čaká po návšteve východného Slovenska a Oravy ďalší Regionálny deň v Nitrianskom kraji. Pozývame vás na verejnú diskusiu o aktuálnych témach trápiacich Slovensko v Zlatých Moravciach. Tešíme sa na vás.#sasvregionoch Na predsedu SaS čaká po návšteve východného Slovenska a Oravy ďalší Regionálny deň v Nitrianskom kraji. Pozývame vás na verejnú diskusiu o aktuálnych témach trápiacich Slovensko v Zlatých Moravciach. Tešíme sa na vás.

22
SEP

Martin Klus v Sobotných dialógoch

18:09
Sobotné dialógy/SRo/RTVS

Poslanec NR SR a tímlíder SaS pre zahraničnú politiku a politický systém Martin Klus bude s Jaroslavom Paškom z SNS diskutovať v relácii Slovenského rozhlasu Sobotné dialógy. Témami budú: neformálny summit EÚ v Salzburgu, správa EP o stave demokracie v Maďarsku, návšteva poslancov EP na Slovensku a ďalšie aktuálne otázky zahraničnej politiky – predlžovanie sankcií voči Rusku, posun v kauze otrávenia bývalého ruského agenta Skripaľa.

23
SEP

Duel Richard Sulík verzus Robert Fico

17:09
Téma dňa/TA3

Historicky prvý televízny duel medzi predsedom SaS Richardom Sulíkom a predsedom Smeru Robertom Ficom bude v relácii V politike v TA3. Diskutovať sa bude o ekonomickom raste Slovenska, opatreniach vlády pre zlepšenie životnej úrovne, o nedostatku kvalifikovaných pracovníkov či o navrhovaných pravidlách pre voľbu ústavných sudcov.